Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

İstanbul'a İhanet Edildi mi ?
EVET 89.6%  89.6%  [69]
HAYIR 10.4%  10.4%  [8]
Toplam Oy : 77

samet_aslan

1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 10:31
İstanbul'a İhanet Ettik !!

Alıntı:
Kadim şehirlerin en önemli güzelliği, ana karakterlerini kaybetmeden yeniyi bünyelerinde eritmesi, özlerinden katarak yeniden yoğurmasıdır. İstanbul bu açıdan gerçekten müstesna bir şehirdir. Ama biz bu şehrin kıymetini bilmedik, biz bu şehre ihanet ettik, hala da ihanet ediyoruz, ben de bundan sorumluyum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın 2 gün önce yaptığı açıklama sizce İstanbul'a yapılan bir ihanet var mı ?

Cemoli D18
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 10:33

Eğrisi ve doğrusu ile birlikte var.
Burada kast edilen genel konu, mimariydi.
Bunun temel sebebinin de para olduğunu beyan etti.

atk16
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 10:38

Istanbul'a ihanet hep ediliyor zaten. Her yer beton yığını. Burası bu yükü bir gün kaldıramayacak ama bakalım ne zaman. Yatırımlar, iş merkezleri vs. başka şehirlere yapılmalı artık. Nüfusun yüzde bilmem kaçını istanbul oluşturuyo tek başına

Misafir 942

1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 10:41

İş işten geçti bile napacaksın bu kadar beton yığınını yıkabilecek misin ? Olan oldu.

Yalnız şu var ihanet ettik dneiliyor ama hala kanal istanbul devam ediyor. Bir kaç milyon da oraya nüfus biriktrirse ihanet etmiş olmazlar cinayet işlemiş olurlar.

osman yörükoğlu
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 10:45

Yine de Anadolu da eskisi gibi değil.Artık gelişen teknolojiyle mi deriz yoksa devletin politikası mı deriz bilmiyorum ama Anadolu da eskideki gibi yüzüne bakılmayan Anadolu değil.En küçük şehirler bile gayet güzel ilerliyor gelişiyor.Istanbul'un gelişimi hiçbir zaman durmaz.Çünkü hala büyümeye müsait o kadar nüfusun ihtiyaçları var.Eskisi kadar göç almıyor ayrıca.Herkes kendi şehrinde çalışmayı istiyor.

Musa Ardıç
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 11:08

Alıntı:
Ama biz bu şehrin kıymetini bilmedik, biz bu şehre ihanet ettik, hala da ihanet ediyoruz, ben de bundan sorumluyum.

Beş on yıl sonrada aynı şeyleri ülkemiz adına duymayız inşallah...

ERTUĞRUL
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 11:19

Yapılması gereken yeni yapılaşmaya mutlaka bir düzenleme getirilmesi şart.Mantar gibi bina yapılıyor.Hiçbir kıstas yok.Tek gözetilen rant.

akin87
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 11:25

Bence Anadolu'ya yatirim tesvigi yerine, Istanbul'da acilan yeni isletmelere ve sirketlere agir vergi yükü koyacaksin.
Yoksa Yatirimlar birtürlü Türkiye'ye yayilmayacak.

Ya da corak bölgelere 0'dan 2-3 tane 5 milyonluk sehir kursunlar. Buraya da Istanbul'un fazlaligini tasisinlar

Hatta Istanbul icin özel Kimlik ciakrilsin. Her sene 100 bin kisi sinir disi edilsin

En son akin87 tarafından Sal 24 Ekm 2017, 11:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

hund
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 11:29

İlkokul mezunu müteahhitler e şehri teslim edersen,olacağı budur zaten, eski mimari de Rumlar ve Ermenilere ait zaten, bize değil, Hristiyanlar gidince mimaride de taş çağına geri döndük,500-1000 sene öncesine döndük demiyorum çünkü o zamanki yapıların bile çok güzel bir mimarisi var,şimdi ise hali desenli bicimsiz apartman lar

Misafir f37

1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 12:19

İstanbul bu saatten sonra kurtulamaz kanımca

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet