Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Cüneyt5316

3 ay önce - Pzr 19 Nis 2020, 08:18

Aceleleri yok olur mu? Topraktan aldım ve ödemeye de devam ediyorum diyor. Altın veya dolara ödeme yapmıyor. Belli bir sözleşme yapılmış ki adam ödeme yapıyor. Wablosmark sizlere yapılmayacağını demişlerse sizlere en iyisi sözleşmeniz ile hakkınızı aramanızı tavsiye ederim.

Mustafa23 23
3 ay önce - Pzr 19 Nis 2020, 12:08

Yapacak adam şimdiye çoktan yapardı. Kaç yıldır konusuluyor. Hele bu ortamda kesinlikle yapmazlar. Zaten bir ekonomik kriz var ve daha da derinlesecek. Dolar bir ayda nereden nereye geldi. Biraz zor bu iş. Hâlâ ödeme yapanlara da sasmak lazım.

Bursablok
3 ay önce - Pzr 19 Nis 2020, 13:54

Mustafa bey inşaat son surat devam ediyor ama 1050 konutlara 5000 konut konuşuluyor. Yani tam zamanı halk deliler gibi ev alıyor faizler düşük.

jasminn
3 ay önce - Pzr 19 Nis 2020, 14:15

Daha yüksekten satmak için iptal edildiği konuşuluyordu, belki de ondandır. Ama yine de yasal süreyi takip etmek gerekir.

Bursablok
3 ay önce - Pzr 19 Nis 2020, 15:07

Kesinlikle fiyatla ilgili tüm olay bedava geldi fiyatlar halk saldırdı. Sinpaşta beklemiyordu bunu kaydıraklı havuz proje yaparsan tabikide patlama yaşanır. Bursada olmayan proje tipi.

Gboff
3 ay önce - Pts 20 Nis 2020, 13:25
Sözleşme şartları

Ödemeye hala devam eden bir tanıdığım var. Sözleşmeye göre bitiremediğinde belli bir süreden sonra kira ödemek zorundaymış. Zaten maketten satmak ayrı suç yasalarda. Sözleşmesi olanların elleri kuvvetli. Çünkü sözleşmenin bir tarafı edimlere uyuyor, diğeri uymuyorsa, uymayan taraf için sıkıntı olur bence. Ödeyen ve yapan
Ödemesi gereken ödüyorsa, yapmayan düşünmeli. Ama herkese iptal ettirip daha yüksekten satmayı hedeflemiş olabilirler.

Gboff
2 ay önce - Prş 28 May 2020, 21:33
İnşaata başlangıç

Sinpaş yurtdışında bir gayrimenkulünü veya arsasını satmış. Büyük ihtimal oradan gelecek para ile inşaata başlayıp hızlıca bitirecekmiş. Yeni lansman adı ve fiyat listesi herhalde belli olur yakında

Ünsal1980
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 08:40

Hocam nerden aldınız bu bilgiyi çok iyi olur gerçekten başlaması bizim kayinco ödemesini yapıyor..

Omer ulusoy
2 ay önce - Cum 29 May 2020, 21:12

Inşallah yeşil şehir gibi harika ve eşsiz bir proje olur yeşilşehir in peyzajı mükemmel istanbuldaki sitelerde bile o kadar güzel peyzaj yok. Yeşilşehirin esi benzeri ataşehir ve bahçeşehir olabilir

Wablosmark
2 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 22:17
İletişim

Bu habere çok sevindim bende ödemekte olan kişilerdenim. Bu ödeyen arkadaşlarla iletişime geçmek istiyorum böylece hep birlikte hareket edebiliriz

sayfa 8
« önceki   123 ... 7891011   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet