Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Çiftlik Bank: Oyun Oynayarak Para Kazanma!
« önceki   123 ... 394041 ... 100101102   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 40
Tekintkn
3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 17:35

Çiftlik Bank günlük para çekimlerini durdurmuş fakat yatırımlara devam ediliyor en kısa sürede para çekimleri aktif hale gelecek deniliyor fakat sonucu bilinmez bekleyip göreceğiz

Atakum Mehmet

3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 22:45

CEO Mehmet Aydın'in facebook hesabını kapattığına dair söylentiler söz konusu.

Para akışı da durmuş.
Niye ki ?

Dağ gibi adam Mehmet Aydın.
YEDİRTMEYİN KARDEŞİM SAHİP ÇIKIN ŞİRKETİNİZE.

HALKIN ADAMI MEHMET AYDIN.

Tekintkn
3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 22:52

Para akışı şuanda yok durdurulmuş bakanlıktan belge bekleniyormuş belge gelince paralar ödenmeye başlıycakmış ve şöyle bir konu var yatırım yapmak isteyenler veya altın almak isteyenler yatırım yapabiliyorlar fakat çekmek isteyenlerin parası ödenmiyor valla bu sistem çok sıkıntılı bir sistem gibi görünüyor fakat bunların tavuk çiftlikleri olduğunu yumurta tavuğu beslediklerini çok iyi biliyorum yumurta tavukları konyadan ve kayseriden gidiyor diye biliyorum fakat diğer yatırımları bilmiyorum sadece köy tavuğu yumurta tavuk çiftlikleri var onu iyi biliyorum

Misafir ac9

3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 23:06

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan 'Çiftlik Bank' açıklaması
01.03.2018 21:15

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan Çiftlik Bank hakkında yeni açıklama yapıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığından, "Çiftlik Bank" olarak bilinen sisteme ilişkin inceleme ve denetimin sürdüğü, bakanlığın söz konusu firma hakkında banka hesaplarına bloke konulması, herhangi bir bankacılık işlemi yapmasının engellenmesi gibi bir işlemi ya da yönlendirmesi olmadığı bildirildi.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Çiftlik Bank" konusunda ilk olarak 29 Kasım 2017 tarihinde sanal çiftlik oyunlarına ilişkin ve Bakanlığa daha önceden ulaşan sistemin yasal olup olmadığına ilişkin sorular ile piramit satış sistemi şeklinde faaliyet yürütüldüğüne dair ihbarlar üzerine, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında denetim faaliyetlerinin yürütüldüğünün duyurulduğu anımsatıldı.

Daha sonra, Bakan Bülent Tüfenkci'nin denetim sürecinin değerlendirme aşamasında olduğuna ilişkin açıklamasının basında "Çiftlik Bank soruşturması bitti" benzeri başlıklarla haberleştirilmesi üzerine, yapılan incelemenin henüz değerlendirilmesinin devam ettiği bilgisinin paylaşıldığı belirtildi.

Söz konusu duyurularda da belirtildiği üzere Bakanlığın gerçekleştirdiği denetim faaliyetlerinin değerlendirme aşamasında olduğu vurgulanan açıklamada şunlar kaydedildi:
"Bu süreçte başta yazılı ve çağrı merkezi olmak üzere çeşitli kanallardan ulaşan başvurularda Bakanlığımız talimatı, incelemesi, açıklamaları ya da yönlendirmesi neticesinde Bankaların denetim konusu şirket ile para çekme, yatırma gibi çeşitli bankacılık işlemlerini yapmadığı ve bu durumun çok sayıda mağduriyet yarattığı hususları dile getirilmektedir. Bakanlığımızın 6502 sayılı Kanun kapsamında gerçekleştirdiği inceleme ve denetim faaliyetinde, denetime konu firma hakkında banka hesaplarına bloke konulması, herhangi bir bankacılık işlemi yapmasının engellenmesi gibi bir işlemi ya da yönlendirmesi olmamıştır."

Bu kapsamda, "Bahsi geçen başvurularda yaşandığı iddia edilen bankacılık işlemlerine dair sorunların ilgili bankaların politika ve kararlarından kaynaklanıyor olabileceği." vurgulandı.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.ulusal.com.tr ...amp/195297

http://www.hurriyet.com.tr/amp/ekonomi/gumruk-ve- ...i-40758298

Misafir 5cf

3 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 00:31

Ticaret Bakanlığı açıklama yapmış bizim bankaları bloke talebimiz olmadı diye. Yani Çiftlik Bank'ın Garanti Bankası hesaplarımıza bloke koydu lafının doğru olmadığı meydana çıktı. Koca koca kelli felli adamlar 15 yaşında ki bir çocuğa, evinizi arabanızı malınızı mülkünüzü çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını verdiniz. Şimdi nasıl geri alacaksınız göreceğiz... Üzgünüm ama siz akıllanmazsınız, önce Jet Fadıl, sonra İhlas Holding, şimdi de Çiftlik Bank.

Mark Zuckerberg, Elon Musk, Bill Gates gibi bir dahi bu Mehmet Aydın bey.

Misafir 7fc

3 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 01:01

Garanti Bankası hesaplarımıza bloke koydu lafının doğru olmadığı meydana çıktı. 

Sözünü yazan cahil misafir..Yapıkredi bloke koyduğunu resmi sitesinden ve mail yoluyla yayınladı fakat sebep olarak Bakanlığı göstermişti .. bakanlık ta bizle alakası yoktur diye açıklama yayınladı. Bu durumda yalancı olan çiftlik bank değil banka dir.

Soruşturma sonuçları açıklanana kadar banka çalışmak istemediğini bloke koyduğunu kendi dile getirdi bakanlikta uzerinden topu attı bizle alakası yok dedi biraz araştırın öyle paylasin

Saffet 1001

3 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 01:07

bizimkiler buisten cok Para kazandilar kazanmayada devam etmekteler
etmediklerini birakmadilar Kiskananlar catladi yetmedi Camurda attilar Sorusturma baslattilar Aslanlar gibi Alninin teriyle cikacaklar herkes gorecek Adamlar catir catir Odemeleri yapmaktalar Memlektimize Yatirimda yapmaktalar Altin yumurtlayan Tavugu kesmeye kalktilar Akilli Adamlar girisimcilik boyledir Patron gibi Patronu var insaAllah dahada buyuyecek

Misafir 0c4

3 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 01:12

Battınız geçmişler olsun. . .

Misafir 5cf

3 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 02:26

Sözünü yazan cahil misafir..Yapıkredi bloke koyduğunu resmi sitesinden ve mail yoluyla yayınladı fakat sebep olarak Bakanlığı göstermişti .. bakanlık ta bizle alakası yoktur diye açıklama yayınladı. Bu durumda yalancı olan çiftlik bank değil banka dir.

----

Yapı Kredi'nin sitesine baktım öyle bir bildiri yayınlamamışlar, kesin Facebook'ta gördüğün bir photoshop görsele inandın. Tam Çiftlik Bank müşterisisin sen, keşke biraz daha erken doğsaydın Jet Fadıl'ın da müşterisi olurdun.

Koskoca bakanlık ne derse o olur, ayırca Yapı Kredi niye yalan söylesin sizin inekleriniz yumurtalarınız için

Atakum Mehmet

3 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 19:53

Sistem öldü, soğuk su içmeyen var mı?

Kimse binemiyecegi essege ot vermez.

sayfa 40
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 394041 ... 100101102   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET