Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Amedspor Kapatılsın Mı?
Tabiki kapatılsın pkk yandaşı olduğu bariz belli 81.1%  81.1%  [86]
Hayır kapatılmasın bunu desteklemiyorum 18.9%  18.9%  [20]
Toplam Oy : 106

kaan arslan
1 yıl önce - Cmt 14 Ekm 2017, 23:37
Amedspor Kapatılsın Mı? [Futbol]


Amedspor Kapatılsın Mı?

Benim şahsi fikrim kapatılması yönündedir ki, hatta Amedspor'un sporla bir alakası dahi olduğunu düşünmüyorum, tam bir provokasyon makinasıdır ve renklerinde bile hayır yok pkk renklerini taşıyor bu oluşum...

İstiklal Marşımızı mı ıslıklamadılar, ooo daha ne terbiyesizlikler yaptılar TÜRK Milleti'ne...


Misafir 068

1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 00:14

pkk renkleri ne demek açıklar mısın

kaan arslan
1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 00:24Bundan bahsediyorum...

Bu Amedspor'lu sözde futbolcudur.

Adanali1981

1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 01:19

Pkk terör örgütünün simgesini taşıdığı apaçık belli, Deniz naki denen terörist sempatizanıda daha önce pkk propagandası yapmaktan hakkında dava açılmıştı, bence çoktan khk ile bu terör sempatizanı takım kapatılması gerekirdi, futbolcu naki'de Alman pasaportu var zannedersem, o da sınırdışı edilmeli.

Ömer_KSK
1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 07:38

Bu kulübün kökeni Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor'dur. Yani bir belediye kulübüdür. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile bağlarını kopardıktan sonra ise Amedspor adını almıştır. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 1 yıldır kayyumla yönetiliyorken bu kulübe kayyum atanmamış ve bu kulübün halâ PKK zihniyetiyle yönetiliyor olması ülkesine ve milletine gönülden bağlı olan vicdanları sızlatmaktadır.

Misafir 24e

1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 11:35

amed spor neden rahatsiz ediyor bu ülkede cift basli kartal 5 ILIN simgesidir konya diyarbakir erzurum sivas erzincanin simgesi cift basli selcuklu simgesidir yani amedin simgesi selcuklu simgesidirCemoli D18
1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 11:54

Çift başlı kartal renklerine bak.

Misafir 56a

1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 12:20

Derhal yasaklanması gerekmektedir

kaan arslan
1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 12:40

Misafir, büyük harflerle yazı yazmayı kes, son derece rahatsız edici...

ads 1940
1 yıl önce - Pzr 15 Ekm 2017, 14:08

Alıntı:
Çift başlı kartal renklerine bak.

Ne varmış kardeşim çift başlı kartalda ve renklerinde? ki bunların asıl renkleri kırmızı-yeşil ve beyazdır hem adamlar istedikleri renkleri kullanıyor bu seni neden rahatsız ediyor?

Madem sarı-yeşil-kırmızı renklerin bir arada kullanılmasından rahatsızsınız o halde trafik lambalarını da kaldırın yada trafik lambalarının olduğu yerlerde araç kullanmayın zira onlar da sarı-yeşil ve kırmızı renkteler.

Yada Benin, Bolivya, Gana, Gine, Etiyopya, Kamerun, Kongo, Litvanya, Mali Myanmar, Senegal, Togo, gibi ülkelerde de teması keseceksiniz futbolcu transferi yapmayacaksınız zira onların da bayraklarında sarı-yeşil-kırmızı var.

Çift başlı kartal meselesine gelecek olursak

Alıntı:
Çift başlı kartal figürü ilk kez, M.Ö. 3000 sonları ve 2000 başlangıcında, Mezopotamya’da görülür. Daha sonra ise bütün Orta Asya’ya yayılmıştır. Anadolu’ya kadar uzanan evrede çift başlı kartal, Türk medeniyetleri tarafından sevilerek kullanılmıştır. Bu kullanımında pek çok sembolik anlam yüklenmiştir. Orta Asya’da çift başlı kartal nazarlık, tılsım, aydınlık ve güneş sembolü olarak işlenir. Sikkeler üzerinde ise bazı hükümdarlar arma-sembol, diğer bir kısım hükümdar ise hükmetme gücünü destekleyen, pekiştiren bir motif olarak kullanılmıştır. Artuklu sikkelerinde ve Anadolu’daki Selçuklu yapılarında kullanılan çift kartal simgesi surlarda, cami ve medreselerde, saraylarda; koruyucu ve hakimiyet sembolü olarak ve kötü güçlerden koruyucu olarak kullanılmıştır.


Çift başlık kartal Anadolu topraklarımızın simgesidir binlerce yıldır kullanılmaktadır Dünyadaki pek çok kulüp çift başlı kartal simgesini kullanır ülkemizde hali hazırda çift başlı kartal simgesi Konyaspor tarafından da kullanılmaktadır.Yunan PAOK takımı da çift başlı kartal simgesi kullanmaktadırYunan AEK da bunu kullanmaktadırBuda Bş. Bld. Erzurumspor logosuBirde TFF'nin çözüm sürecinde logosuyla ismiyle renkleriyle tescil ettiği ve onay verdiği bu takıma terör takımı kapatılmalı vs diyorlar FİFA kuralları belli iken sırf isminden logosundan ve renklerinden dolayı bu kulübü kapatacak cesareti olanlar varsa piste davet ediyoruz.

Milli marşa saygısızlık etmişlermiş 3-5 kişinin yaptığını neden tüm şehre mal ediyorsunuz? hem bu milli marş bizden başka dünyanın hangi ülkelerinde lig maçı öncesi okunuyor? milli değerlerimizi bu kadar düşünüyorsunuz da dün akşam Konya-GS maçında takımlardan birinin kadrosunda tek bir Türk dahi bulunamayıp milli marşı okuyamamasına ne diyorsunuz? beğenmediğiniz Amedspor'un takım kadrosu full TC kimlikli oyuncularla doludur bu konuda Amedspor'u eleştirmek siz kadrosunda tek bir Türk dahi bulunmayan bulundurmak da istemeyen kesimlere düşmez.

Hem bu başlıkta Amedspor'a terör takımı diyenlerin kapatılması lazım diyenlerin kaçı bu takımın kırmızı-beyazlı renklerde ''Melikahmet Turanspor'' ismiyle kurulduğunu biliyor?

Ayrıca terör takımı dediğiniz Amedspor'un lig maçları devletin TRT Kürdi kanalından canlı yayınlanmaktadır yoksa size göre devletin TRT'si de mi terör destekcisi? geçin bunları.


(+)


Bu da bir başka maç.


http://www.haber21.com/spor/eyupspor-amedspor-mac ...h7763.html

http://pbs.twimg.com/media/C-_vgYAXkAARO7T.jpgsayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET