Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Mehmet DK

12 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 00:21

Belki başa çıkamama acizliğinden dolayı son bir çare olarak düşünülmüş ve oraya konulmuş olabilir.Lakin, ben bu girişimin başarılı olacağını hiç sanmıyorum. Yani milleti bu çekirdek yiyen eşek heykelinin islah edebileceğini düşünemiyorum. Eğer bir insan evinden insan olarak değilde eşek olarak çıkarsa ( sözüm meclisten dışarı ) eşek heykeli bile onu asla terbiye edemez..Evimizden eşek olarak değil,,insan olarak çıkmalıyız/çıkabilmeliyiz..

Misafir 42b

12 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 10:52

lütfen porsuğumuzu kirletmeyelim

Misafir f26

12 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 10:56

Çekirdek çitlese de eşek eşektir! Bunu yapan zihniyet ise eşek..o.eşektir! 😂

Misafir c6a

11 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 16:03

NEDİR BU YA
günlerdir gündemden düşmüyor.
çekirdek çitleyen eşek
http://www.sonhaber.com.tr/makale/yine-esek/

hergün bir haber
gündemi bu kadar meşgul etmemeli
tamam beğendik ama herkes farklı yorumladı kimse üstüne alınmadı
ama eskişehir gündemini acil konuları ört bas etmek için her gün haber yapılmazki bu heykel

Burç

11 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 16:21

Tüküren ayı, sümküren öküz gibi heykeller ile bu proje daha geliştirilmeli.

bülentD

11 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 16:37

Yaa evet biz bunu nasıl dusunemedik? Bakın bu çok güzel bir fikir,derhal sayın Büyükerşen e bu saygideger fikirleri bir teklif edelim,zaten kendiside böyle önemli fikirleri kesinlikle dikkate alır,-ki şehrin reklamı adına güzel bir ayrıntı olur

Fibonacchi
11 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 16:48

Yere cöp atan esekdir hatta esek degil öküzdür.

Yarasi olan gocunsun.

Björn Ironside
11 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 16:50

Tamamda hayvanlarda Allahın yarattığı bir canlı. Onları hakaret işlerine alet etmeyelim.

osman yörükoğlu
11 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 17:09

İyi ki yaptı Büyükerşen eline sağlık.Adam orayı otursunlar güzel vakit geçirsinler diye yaptı.Çekirdek çitleyip birayı içen arkasına bakmadan gidiyor.Bilenler bilir öğrenciler kalktıktan sonra her yer leş gibi kalıyor öyle.Hatta ceza bile yazılabilir buna.Çevreyi kirletmeye kimsenin hakkı yok.

Misafir 382

11 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 18:59

Osman bey haklısınız. Gerken yapılmalı, ceza kesilir veya diğer caydırıcı önlemler alınabilir.
Ama bu heykelin işe yarayacağını zannetmiyorum.
Bu heykel bolca reklam oldu.
Yakında eşeğin yanına oturup çekirdek çitler ler , bira içerler. Görünen o ki öğrenciler hiçte umursamadılar.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET