Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli konut projeleri
123456   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
körfezli4141
1 yıl önce - Çrş 04 Ekm 2017, 13:07
Kocaeli konut projeleri


EKŞİOĞLU İZMİT STARHİLL


Türkiye’nin en güçlü inşaat şirketlerinden biri olan Ekşioğlu İnşaat İzmit’de 2. dev projesini hazırlıyor.

240 dairelik Kartepe Kardelen Evleri Projesi büyük beğeni alan ve kısa sürede tükenen Ekşioğlu İnşaat 2. dev projesini Kuruçeşme’nin Arızlı Bölgesi’nde yükseltecek.

Körfez’in nadide projesinde 377 daire ve villa olacak.

-Fitness, Yoga & Pilates Salonu
-Hamam ve Sauna
-Mini Futbol, Basketbol Sahası
-Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları
-Çocuk Oyun Parkı ve Market
-Toplantı odaları, Sinema Odası
-Müzik Stüdyosu, Cafe & Bar
-Resepsiyon Görevlisi, Güvenlik
-Uyandırma servisi
-Oda Servisi
-Kuru temizleme, çamaşır ve ütü servisi Genel rezervasyon hizmetleri
-(Restoran, konser vb.)
-Teknik servis hizmeti
-Ortak kullanım alanı
-Temizlik ve bakımı

İzmit’te hem doğa ile başbaşa, hem deniz manzaralı, hem şehiriçi ve şehirlerarası yollara yakın bir noktada olan projenin inşaatına başlanmıştır.

Mimari çizimleri tamamlanan İzmit Ekşioğlu Starhill Evleri Projesi’nde fiyatlandırma çalışması tamamlandı.

1+1 daireler 300 bin, 2+1 daireler 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa açılmıştır.

Villalar 1 milyon 500 bin TL’den fiyatlandırılmıştır.

İzmit’te satılık daire arayan vatandaşlarımız için hem yaşam alanı hem yatırım alanı görülebilecek bir proje.

Tamamlandığı zaman sadece İzmit’in değil Türkiye’nin en şık sitelerinden biri olacak Ekşioğlu Starhill Sitesi.

Ekşioğlu Starhill villaları da alım gücü yüksek müşterilerimiz için özel dizayn edilmiştir.
Geniş, ferah daireleri büyük bir havuz, çocuk havuzları, botanik bahçelerle, cafeterya ve marketlerle tamamlıyoruz.

Projenin satışına başlanmıştırkörfezli4141
1 yıl önce - Çrş 04 Ekm 2017, 14:10

VADİ İZMİT

Kat karşılığı yapılacak proje ile bölgeye 443 konut, 19 işyeri, havuz, sağlık, kafeterya, restoran, market bulunan bir sosyal tesis yapılacak. 48 dönümün 18 bin metrekarelik bölümü konut, 30 bin metrekaresi de yeşil alandan oluşuyor. Projede binadan daha fazla yeşil alana ve sosyal yaşam alanlarına yer ayrıldı. Her binanın altında kendi otoparkı bulunacak, böylelikle otopark sorunu olmayacak. Projede içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 4+1 daireler var. Binalar en fazla 6 kattan oluşacak. Katlı binanın dışında müstakil evlerde bulunacak.körfezli4141
1 yıl önce - Cum 06 Ekm 2017, 12:12

DERİNCE SAFİR EVLERİ

Kocaeli'nin en elit bölgelerinden Derince yenikent
Mahallesinde Derince Emniyet Müdürlüğü karşısında 24.778 m2 arsa üzerinde yapımı devam eden toplam 508 daireden meydana gelen Yelkent Safir Konakları bölgenin en büyük ve en prestijli konut projesidir. Müşterilerimize kaliteli konut üretmekle beraber sosyal yaşam alanları ve spor etkinlik alanlarınıda unutmadık (2 adet kapalı yüzme havuzu, 2 adet Türk Hamamı, 2 adet Sauna ve Fitness salonu, mini futbol ve basketbol sahaları tema içerikli oyun grupları vb.)

Yelkent Safir Konakları eşsiz doğa, deniz, şehir manzarası ve bulunduğu konum itibarıyla sağlam zemin ve temiz hava vaadetmektedir.

Site Özellikleri
- Engelli kullanımına uygun
- 24 saat güvenlik
- Site Görevlisi
- Kapalı devre 24 saat kayıt yapan kamera sistemi
- 2 adet kapalı yüzme havuzu ( Bayanlara özel ve genel )
- Fitness salonu, Sauna, Türk Hamamı
- Açık ve Kapalı otoparklar
- Tema (Buz Devri) içerikli çocuk oyun alanları
- Kamelyalar ve oturma düzenekleri
- Mini futbol ve basketbol sahaları
- Doğal taşlarla ve kompozit malzemelerle zenginleştirilmiş cephe tasarımı
- Çevre düzenlemesi ve Peyzaj

Daire Özellikleri
- Görüntülü Diafon
- Dairelerde uydu sistemi
- Güvenlik görevlisine ulaşabilen dahili telefon hattı
- Ebeveyn banyosu
- Asansör
- Yangın alarm sistemi
- Dış cephede mantolama
- Daireler arası ses izalasyonu
- Ahşap renkte pvc doğramalar
- Banyo ve Mutfaklarda farklı renk ve malzeme seçenekleri
- Teras şeklinde cam balkon seçeneği (Kış Bahçesi)

körfezli4141
1 yıl önce - Prş 23 Ksm 2017, 22:31

İZMİT TERRACE KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ
Tasarimimarlik, projeyi anlatıyor:

İzmit tarihi ve jeopolitik konumu ile tarih boyunca Anadolu'nun önemli kentlerinden biri olmuştur. Kent yakın tarihindeki (17 Ağustos 1999) Gölcük depremi ile büyük bir trajedi yaşamış ve bunun etkilerini hala üstünde hissetmektedir. Belediye imar yönetmeliğinin verdiği kısıtlamalar nedeniyle yenilenemeyen kent merkezi kentli tarafından yerleşim amacıyla tercih edilmemektedir. Kentin coğrafi koşulları da kentin kuzey -güney aksında genişlemesine imkan vermemektedir. Bu sebeple son yıllarda İzmit merkezi; kuzeyinde bulunan yamaç ve tepelere yönelmiştir.

Proje Alanı İzmit’in merkezinde bulunmaktadır. Alan D-100 karayolu ve TEM otoyolu arasında İzmit körfezine bakan bir vadi yamaçtır. Konumu itibari ile İzmit 'Yürüyüş Yolu’na 5 dakika uzaklıkta, merkezi bir konumda yer almaktadır.

Alan mevcut durumunda az katlı müstakil ev ve parsellere sahiptir. Önerilen planlamada arsalar birleştirilerek alana bütüncül bir yaklaşım ele alınmıştır.

Tasarım Kurgusu

Proje Alanı, 130.000 metrekare toplam alana sahip olmakla birlikte çoğunluğu konut olmakla birlikte bunlara ek olarak; sosyal merkez, ticari alanlar, eğitim yapıları ve ibadethane gibi sosyal birimler entegre edilmiştir. Tasarım kurgusunda arazinin konumu ve eğimi zorlayıcı olmasına karşın aynı zamanda yönlendirici de olmuştur. Bu aşamada iki ana tasarım kararı alınmıştır.

1-Alanın bir yamaç olması ve alanı ortadan ikiye bölen yeşil yoğunluklu bir vadiye sahip olması.

Proje alanı İzmit körfezini gören bir yamaçtadır ve %45 gibi zorlayıcı bir eğime sahiptir. Ayrıca alanı ikiye bölen vadide eğim artmaktadır. Bu vadi zamanın da bir su yolu olması ile de yoğun bir yeşile sahiptir. Bu 'yeşil vadi'nin korunması kararı vaziyet planın yeşil omurgasını oluşturmuştur. Yapılar çeperlere kotlanma ile yerleştirilerek boşluklar ve sosyal alanlar bu vadiye açılmış böylece kesintisiz bir rekreatif ve sosyal alan oluşturulmuştur böylece körfez vistasının da kesilmemesi sağlanmıştır.

2- Alanın Kent İçi Bağlantı Noktalarının Ve Alan İçi Ulaşım Hatlarının Belirlenmesi

Alanın bağlantı noktaları ile ilişkileri analiz edilmiş ve Tasarım alanı iç ulaşım yolları belirlenmiştir. Bu analiz sonucu mevcut durumda kullanılan caddenin korunarak genişletilmesi kararı alınmıştır. Ayrıca eğime paralel uzanan mevcut yollar korunarak genişletilmiştir. Arazi etaplanmış caddesinin kuzeyinde kalan kısım ilk etap olarak planlanmıştır. İlk etap TEM otoyolu ile bir bağlantı yolu planlanmıştır.

Yapı Biçimlenişleri

Yapı kompozisyonunda binalar alan çeperlerine çekilerek ortalarında vadiye açılan rekreatif alanlar bırakılmıştır. Baza üstünde yer yer yükselen yüksek katlı binalar ile de amaçlanan konut sayısına ulaşılmıştır. Birinci etaptaki binalar eğimden ve yoldan dolayı çepere yerleşmiş ve şehirden görünen mezarlıktaki servi ağaçları siluetinin kesilmemesi için yapı servi ağaçları yönünde eğilmiştir. Otoparklar eğim sayesinde yeraltına alınarak kesitte kotlanan bir oturma elde edilmiştir.

Ticaret Aksı

Ticaret aksı olarak bölgenin en geniş caddesi belirlenmiştir. Caddenin iki tarafına yerleştirilen ticari birimler şeffaf bir cephe olarak tasarlanmıştır. Ayrıca Körfez tarafında bulunan yapı bazalarında sokaklar oluşturularak caddenin körfeze perspektifleri açılmıştır. Ticaret aksından doğrudan ulaşılan sosyal merkez ise bir meydana dönüşerek hem kapalı hem açık alanda sosyal bir merkez olması hedeflenmiştir.

İzmit Terrace Projesi emsal değerlerinin altında bir yapılaşma ile yeşil yoğun bir proje olarak tasarlanmıştır. Proje alanının %70'lik kısmı yeşil alana bırakılarak kent içindeki yapı yükü hafifletilmiş ve sosyal alanlar ile güçlendirilerek kente entegre olması planlanmıştır.

VELİAHMET VE HACIHIZIR MAHALLERİNDE YAPILACAK OLAN VE 4 ETAPTAN OLUŞAN PROJENİN İLK ETAP GÖRSELLERİ MAHALLERDE YIKIMLAR BAŞLAMIŞ İZMİT TEPELERİNDE GÖRÜNTÜYÜ TAMAMEN DEĞİŞTİRECEK MÜTHİŞ BİR PROJE


Misafir 28a

1 yıl önce - Cum 01 Arl 2017, 14:46

Bunun gibi en az 50 proje yapılmalı ki izmiti'n o tepelerindeki çağ dışı görüntü kaybolsun.Bizim ülkemizde insanlar aç gözlüdür normalde 50 bin yapmayan evlerine proje yapılacağı zaman 500 bin isterler.

Misafir f8c

1 yıl önce - Prş 21 Arl 2017, 21:59

Vadi İzmit projesi ve örnek daireleri mükemmel olmuş projede emeği geçenlere teşekkürlerMRT1977
1 yıl önce - Cmt 13 Oca 2018, 11:26

HER METREKAREDE
İDEAL YAŞAM...
SEMT KOCAELİ

Minimalist mimarisi, sıra dışı çizgileri ve çevreci tasarımıyla Semt Kocaeli, bu kentin prestijini yükselten saygın Pekdemir projelerinin en yenisi.

Semt Kocaeli’nin 2+1’den 5+1 dublekse kadar olan geniş daire seçenekleri, bir kısmı deniz bir kısmı doğa manzaralı ama hepsi geniş ve ferah daireleri, fonksiyonel yaşam alanları, minimum mekan kayıpları ve ideal alan kullanımları hayatı hep artılarda yaşatıyor.

Bu farklı daire tiplerinin her metrekaresine yansıtılan Pekdemir kalitesi ve standartların çok üzerinde bir estetik anlayışı ile harmanlanan Semt Kocaeli, hem yaşamaya hem de yatırıma değer bir proje

VAZİYET PLANI
Yemyeşil bir peyzaja sahip oyun ve park alanları, her türlü imkana sahip fitness merkezi ve modern restoranı, Semt Kocaeli’de yaşamanın ayrıcalıklı bir sonucu olarak hayatlara dahil oluyor.


KALİTE
73 yıla yayılan tecrübesiyle Pekdemir İnşaat, hem Kocaeli’nin hem de Türkiye’nin farklı noktalarındaki konut, iş merkezi, endüstriyel yapı, okul ve kamu binası gibi onlarca projeyle sektörünün en güçlü oyuncularından birisi.

Merkezinde insan olan, kaliteli, güvenilir ve sağlam yapılar inşa etmedeki profesyonel yaklaşımı ile bir rol model haline gelen bu köklü şirket; tam hizmet anlayışı, anahtar teslim felsefesi ve sürdürülebilir müşteri hizmetleriyle de konuşulan yatırımlara imza atmaya devam ediyor.

KONUM
Kocaeli’nin gelişen ve değerlenen bölgesi Çayırköy’de
Şehir merkezine 10 dakika
Yahyakaptan’a 4 dakika
3. havalimanı ve 3. köprü bağlantı yollarına 2 km
Şehir, deniz ve orman manzarasıAlıntı:
PEKDEMİRLER İNŞAAT


MRT1977
1 yıl önce - Cmt 13 Oca 2018, 11:41

PETKİM PARK 2

Körfez' in en değerli bölgesinde yer alan Petkim Park 2 Projesi' nde aradığınız her şeyi bulacaksınız... Körfez'in merkezinde ulaşımın çok kolay olduğu, tüm güzellikleri içinde barındıran, bambaşka bir deneyim sizi bekliyor.

Toplamda 23.355 m² toplam alan üzerine kurulan Petkim 2 Park Projesi, farklı tiplerde ve farklı seçimlere uygun metrekarede, 263 konut, 73 iş yeri ve 60 ofisten oluşuyor. Petkim 2 Park Projesi, huzur dolu bir yaşamın yanısıra kendi çarşısında alışveriş yaparken, sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirebileceğiniz tüm sosyal imkanlara sahiptir. Petkim 2 Park Projesi' nde geniş yeşil alanlarda ailenizle birlikte keyifli vakit geçirirken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam için farklı sportif faatliyetleri gerçekleştirebileceğiniz açık / kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve bay / bayan fitness salonu bulunmaktadır.Alıntı:
TÜRKÖZ İNŞAAT


MRT1977
12 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 11:57

ZERAY GÜNEŞİ

Kocaeli’nin en nadide semtlerinde hayata değer katan ZERAY A.Ş. yeniden Başiskele’nin kalbinde değerli bir yer açıyor.Zeray Güneşinde alt katlar bahçe dubleks , 1 ve 2. Katlar normal daire ve üst katlarda çatı dubleks şeklinde olup ; 1+1 , 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yanında havuz, tenis kortu,basket sahası, voleybol sahası,kafeterya, şelaleler, göletler, kamelyalar, çocuk parkı, sosyal tesis, fitness, barbekü gibi daha birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Binaların altı kapalı otopark olup, otopark katından dairelere asansör ile ulaşım rahatlığı sunulmuştur.Zeray Güneşinde doğayla başbaşa kaldığınızda; teknolojinin doğanın bir parçası haline geldiği, sadece size ait bir dünyada tüm beklentlerinizin karşılandığı, hayalinizdeki bu masalsı dünya ZERAY A.Ş. ‘nin dokunuşuyla gerçek oluyor.

Zeray Güneşiyle doğa modern bir hayata kucak açıyor.Modern ve fonksiyonel yaşam alanları , her m²ye maksimum konfor katıyor.Klasik mimarisiyle gözleri kamaştıran ZERAY GÜNEŞİ nde sizleri de yer almaya davet ediyoruz.Alıntı:
ZERAY İNŞAAT


behlül41
12 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 15:24

Başiskele de çok güzel konut projeleri yapılıyor.sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET