Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir f22

2 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 02:49

Diyarbakir elazig yüksek hizli 2023 sonrasi gelir
Onemli elazig ve ddiyarbakir milletvekillari ozellikle diyarbakir milletvekilleri sanliurfa-diyarbakir hizli demiryolu ile erzican elazig diyarbakir mardin uzerinde durmasi lazim palu genc mus alternatif yol yeni demiryolu insa edilmeli ergani dicle hani kulp mus hizli demiryolu projesi listesine alinmali.

irfanilya
2 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 10:22

Yol, köprü, tren, havalimanı gibi büyük yatırımlar için devlet politikası değişti galiba. Sosyal devlet, bölge halkını kazanma gibi gerekçelerle doğu ve güneydoğu bu yatırımları fazlaca aldı. Artık uzun süre pek bi şey beklenmesin. İpekyolu projesi hariç. Artık yatırımlar üretim ve ihracat ile bağlantılı olarak marmaranın etrafına yapılıyor ve yapılacak. (Batı karadeniz, trakya, ege)

Misafir e18

2 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 11:02

İstanbul artık üretmeyecek İstanbul artık yönetecek şehir olmalı... üretim Anadolu da yönetim İstanbul da olmalı..

Ahmed Bayezid
2 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 16:47

(+)

Arapgir 23
2 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 01:54

İnanın eğer diyarbakır elazığın batısında olsa idi bu güzergah elazığa uzamazdı. Ve bu çalışma biterse malatya lobisi diyarbakırın özel statüsü için erken biter. Elazığımız hep susar bekler küsmez

Ahmed Bayezid
1 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 16:39

(+)

hazarkentli
1 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 01:32

Alıntı:
Yol, köprü, tren, havalimanı gibi büyük yatırımlar için devlet politikası değişti galiba. Sosyal devlet, bölge halkını kazanma gibi gerekçelerle doğu ve güneydoğu bu yatırımları fazlaca aldı. Artık uzun süre pek bi şey beklenmesin. İpekyolu projesi hariç. Artık yatırımlar üretim ve ihracat ile bağlantılı olarak marmaranın etrafına yapılıyor ve yapılacak. (Batı karadeniz, trakya, ege)

Alıntı:
Arapgir23 ne alaka kendince heycan ariyorsun elazigin kenndi ilçeleri elazigi kabul etmiyor başka şehirlere yamiyor kendini duzelt sen bu ismi

Malatyalı olup olmadığı bile belli olmayan, fotoğraf paylaşmayan, Malatya sayfalarına da somut bilgi ve haberler ile katkı sağlamayan, daha çok spor başlıklarında misafir mesajları yazmaktan terfi ederek üyelik alarak Elazığ-Malatya tartışması yapan üye tipleri türedi.

Misafir d3b

1 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 16:01

hazarkent bir otobüs firması mıydı?

Misafir 3c7

3 hafta önce - Pts 01 Oca 2018, 14:23

2017 23 eylül'de ihalesi yapılacaktı Malatya - Elazığ Hızlı trn ihalesi yapıldı mı. çalışmalar başlamış mı?

Misafir d8f

3 hafta önce - Pts 01 Oca 2018, 17:25

Elazığ'ın iki büyükşehire hızlı trenle bağlanması sevindirici

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM