Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18
berdan ak
9 ay önce - Prş 19 Arl 2019, 00:26

Alıntı:

Antep’i satanlar parmak kaldirsin, Kayseri’ye gelene biletini ben alacagim

Futbolu fazla ciddiye alıyorsun. Bunu yaşına ve cahilliğine veriyorum. Sahada olan sahada kalır ama sende derin yaralar açmış. Koltuk kıran vandallara hiç bir zaman müsamaha gösteremem.

cCcenk38
9 ay önce - Prş 19 Arl 2019, 00:38

Hahahahaha

Hangi takimlisin sen yahu?

Besiktas?
Gaziantepspor?
Yeni Gazisehir Gaziantep Belediye FK?

O delikanli cakma Antep Kayseri’ye gelecek

Onur1998
9 ay önce - Cmt 21 Arl 2019, 19:59

(+)

Kerim KARADAĞLI

9 ay önce - Cmt 21 Arl 2019, 20:13

Çok istikrarsız bir takım görüntüsü var. İlk yarıyı 4-1 önde kapatıyor, ikinci yarıda neredeyse atağı yok. 45 dakikada 4 gol atmışsın, zaten rakip moralmen yıkılmış, bastırmaya devam edip gol yada goller bulmak dururken, neden skorun üzerine yatmaya çalışıyorsun ve saçma sapan hatalar yapıp duruyorsun oyunda. Şuan da ligde iyi denilecek bir sıralamaya sahip belki ama ben bunun çoğunluğunun şans olduğuna inanıyorum ki, heralde aksini iddaa eden çıkmayacaktır...

Antepli Ahmet

9 ay önce - Cmt 21 Arl 2019, 20:50

Rakip takımlar kötü olduğu için bu kadar puan topladı bu takım.
Daha da fazla toplayabilirdi bir kaç maçta hakemlere kurban gitti diyebilirim 30 puana yaklaşabilirdi.
Rakipler kötü Gaziantep Fk iyi değil

gazikentlim
9 ay önce - Cmt 21 Arl 2019, 23:00

Süperligde yeniyiz bu yıl hedef ligde kalmak sonrasında süperligde kalıcı olmak..şuana kadar toplanan puanlar hiç te fena değil..takıma yararı olmayan oyuncular göndrilecektir..bekleyip görelim.

berdan ak
9 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 11:41

Alıntı:

Rakip takımlar kötü olduğu için bu kadar puan topladı bu takım.
Daha da fazla toplayabilirdi bir kaç maçta hakemlere kurban gitti diyebilirim 30 puana yaklaşabilirdi.
Rakipler kötü Gaziantep Fk iyi değil

Rakipler kötüyse, eğer biz de kötüye göre iyiysek ve mevcut lig buysa ortalamanın üzerindeyiz ve bulunduğumuz yeri hak ediyoruz demektir. Takım 3 atıp ertesi hafta 5 yiyecek kadar güven vermiyor. 2.lig takımı bizi rahatça eledi ama süper ligde iyi bir konumdayız.

Aslında iyi bir takımız ama istikrarlı bir oyunumuz yok. Bu sebeple daha kötü de olabilirdi daha iyide.

Kerim KARADAĞLI

9 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 14:30

Alıntı:
Takım 3 atıp ertesi hafta 5 yiyecek kadar güven vermiyor. 2.lig takımı bizi rahatça eledi ama süper ligde iyi bir konumdayız.

Bu sıkıntıların tamamının sebebi takımdan değil, başlarında ki hocadan olduğuna %100 eminim. Hoca karaktersiz ki, zaten yaptığı hareketlerden, konuştuğu kelimelerden yeterince belli ediyor !

Oktay Y

4 ay önce - Cmt 30 May 2020, 00:57

Kaynak: Fanatik ve Gaziantep Futbol Kulübü resmi Twitter hesabı

Antepli Ahmet

2 ay önce - Cmt 25 Tem 2020, 23:41

Gaziantep fk temiz futbol anlayışından dolayı tebrik ederim hedefi olmamasına rağmen çıktı futbolunu oynadı

GS yi denizliye konyayı kayseriyi malatyadan sıralamaya bakmadan puanlarını topladı

Pandemiden sonra tek yenilmeyen takım

sayfa 18
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET