Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Serkan 1517
2 yıl önce - Cum 22 Eyl 2017, 08:40
Gaziantep Futbol Kulübü


Yaklaşık 2-3 aylık süreçte site denetçilerinden eski başlığın düzeltilmesi için defalarca rica edildi.
Sanırım büyük bir iş ya da umru değil bazı insanların.
Buradan devam edelim.
(+)


Misafir 73a

2 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2017, 10:34

G önüllerde sevdan bitmez tükenmez
A ntep'in destanı dillerden düşmez
Z ahmet değildir bize peşinden gitmek
İ mkansız yoktur sevene, veririz emek
Ş ahinler derler bizim adımıza
E şin benzerin yok Gazişehrim benim ( senin )
H er zaman gönlümüzde teksin birtane
İ nanamaz, bilemez seni görmeyen
R ahat yok taraftara hep çeker cefaMert Karakoyun

2 yıl önce - Çrş 06 Arl 2017, 16:22

[img]

TFF 1. Lig’de şampiyonluk parolasıyla yola çıkan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, tesisleşme adına da önemli adımlarda bulunuyor.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk parolasıyla yola çıkan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, tesisleşme adına da önemli adımlarda bulunuyor.

Kulüp Başkanlığına bu sezon seçilen Adil Sani Konukoğlu yönetimindeki Gazişehir, sportif faaliyetlerin yanı sıra tesisleşmeyi de ana hedefler arasında görüyor. Kırmızı-siyahlı kulüpte sezon başından bu yana futbolcuların konakladığı odalardan, zaman geçirdikleri bir çok noktada iyileştirme çalışmaları yapılırken gelinen nokta itibariyle lüks bir otel konforuna dönüştürülen konaklama alanlarında futbolcular da oldukça rahat ve keyifli zamanlar geçiriyor.
Çalışmalar sadece futbolcuların yaşam alanlarıyla sınırlı kalmayıp, Gazişehir a takımının ve çeşitli yaş gruplarının antrenmanlarını yaptıkları alanlarda da devam ediyor. Sezon başından bu yana Gazişehir’in A takımının ve alt yapısının çalışmalarını sürdürdükleri sahalarda drenaj çalışması ve yenilemeler yapıldı. Ayrıca tesis çevresinde de ciddi çalışmalar yapılarak uluslararası bir seviyeye getirildi.

ALT YAPI AVRUPA SEViYESiNE ÇIKARILIYOR

Antrenman sahalarında bulunan aydınlatma sıkıntısının önüne geçilerek, UEFA standartlarında yapılan ölçümlerle özel aydınlatma direkleri kullanılırken ayrıca tesislerde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’nun tüm standartlarına uygun ve karşılaşma oynamaya müsait stadyumun, koltukları tamamen yenilerek oldukça modern bir görüntü içerisine girildi. Altyapı futbolcularının konaklama sıkıntısını gidermek amacıyla, inşaa edilen binada 25 yatak kapasiteli yaşam alanı oluşturuldu.

TÜRK FUTBOLUNA iKi YENi SAHA DAHA GELiYOR...

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri’nde bulunan üç adet profesyonel futbol antrenman sahasına ek olarak ise iki adet saha inşaatına da başlandı. Yapımının en kısa sürede tamamlanması planlanan bu sahalardan birisi futbol müsabakaları oynamaya elverişli doğal çimlerden yapılacakken, diğeri ise suni çim olarak futbolculara hizmet verecek. SPOR SERVİSİ[/img]

Gazişehir Süperlig'e çıktıktan sonra adından çok söz ettirecek İnşallah.


onurk27_ok
2 yıl önce - Çrş 10 Oca 2018, 16:00
Tarafımdan modellenmiş klüp amblemi(+)


hamit fistikci

2 yıl önce - Pzr 04 Şub 2018, 10:39

3 maçta 3 galibiyet ve gol yemeden atılan 9 gol. Adım adım play off'a gidiyoruz. Ama İnşallah play off' a gerek kalmadan ilk iki içinde yer alıp süper lige çıkarız.mucit kenan
2 yıl önce - Pzr 04 Şub 2018, 11:49
LOGO


logo çok itici olmuş hiç samimi değil beğenmedim bu arada çok sevdiğim bir arkadaşım anteplidir umarım antep yani gazişehir tekrar ligimize geri döner

berdan ak
2 yıl önce - Pzr 04 Şub 2018, 17:37

Gazişehir şu an en az gol yiyen takım olarak dikkat çekiyor. Bu form grafiği devam ederse playoff garanti hatta daha fazlası bile olabilir.

Türktepeli

2 yıl önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:32

Şu durumda herşey iyi görünüyor ,bence üst sıraları ileriki haftalarda zorluycaz gibi ,taraftar sıkıntısı devam ediyor sonuçlar güzel olsada

Serkan 1517
2 yıl önce - Cum 23 Şub 2018, 09:40

Gazişehir takımı ikinci yarıda 6'da 6 yaparak TFF 1. lig tüm sezonlarda en uzun galibiyet serisinin sahibi oldu.

UfukRaifoğlu
2 yıl önce - Cum 23 Şub 2018, 09:44

Alıntı:
TFF 1. lig tüm sezonlarda en uzun galibiyet serisinin sahibi oldu.

Kaç yılından beri?sayfa 1
123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET