Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir ed8

8 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 08:54

sayın Misafir 8ba,
"""Dolmuşçuların ikna ettiği belediye başkanı ne demektir Allah aşkına belediye başkanı neden ve nasıl ikna olur , burda kamu yararımı gòzetilmeli 3-5 dolmuşçunun kazanacağı paramı .""""
DİYE SORMUŞSUNUZ
İŞTE CEVABI:
http://www.eskisehir.bel.tr/icerik_dvm.php?icerik ...menu_id=24

Misafir ed8

8 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 10:19

belediye bir taraftan belediye başkanlarını ikna edin ilçe otobüsnseferlerini iptal edeyim diyor

http://www.eskisehir.bel.tr/icerik_dvm.php?icerik ...menu_id=24

diğer bir taraftan reklam yapıyor. tam donanımlı konforlu yolculuk. vatandaşa hizmet diye

http://www.eskisehir.bel.tr/dosyalar/bizimsehir/5 ...msehir.pdf
bizimşehir dergisi 12. sayfa ( pdf 11. sayfa )

tamam hizmet güzel amam bu tutarsızlık neden

Misafir 125

8 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 11:32

Laf olsun diye, vatandaşa hizmet yapıyoruz diye yapılan bir iş, her seçimde oyumu Sn.Büyükerşen e vermiş biri olarak bunu söylüyorum. Bu konuda kamu yararı gözetilmeli en çok ulaşım ihtiyacının olduğu sabah ve akşam saatlerinden karşılıklı olmalı, beklenti ile uygulama alakasız ve anlamsız. Aklımız siyasi oyunlara ermiyor olabilir ancak yapılan da vatandaşın aklıyla dalga geçmek, heleki mahmudiye mevzuunu hala çözemedim neelerr oluyor. ....

26METİN
8 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 11:37

sayın
Misafir 125
demekki mahmudiye belediye başkanı ikna edilmş ( otobüs işletmecileri tarafınfan )

Misafir 6c0

8 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 22:39

Doğancayıra şzmşrden gelen Mercedes değil yeni alınan 12 metrelik ısuzu ve otokar lar gidiyor .
Doğançayıra şehir içi tarife uygulanırken. Öğrenci lndirimi 65yaş ve engelli indirimi varken diğer ilçelerde bu yok.

Misafir 2c2

7 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 22:11

Mahmudiye ilçesinde seferler başlamış durumda
Halkın zaferi

Misafir b3b

7 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 23:51

Pazartesi den beri çalışıyor...Belediyenin haksız uygulaması karşısında kim durduysa ,kimin sayesinde sefer başladıysa Allah razı olsun. ..

Misafir c6a

7 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 09:15

sayın Misafir b3b
bu hizmetten kaç kişi yararlanabiliyor ?
27 geliş+ 27 gidiş
en fazla 54 kişi yararlanıyor +1 fazla olamıyor
diğer kişiler ne olacak
bu işe çözüm getirilmelidir
seferler artırılmalı
yada ilçelerden gelen otobüs ve midibüslere vadilatör takılmalı
uzaklığa göre ücret uygulanmalı

Misafir 709

6 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 17:00

Yanlış anlaşıldım ,bir : sıfırdandan iyidir hiç olmamasından iyidir,ben istiyorum ki yolcu yoğunluğu olan ilçelere 2 otobüs tahsis edilsin sabah, öğle,akşam karşılıklı gidip gelsinler ,otobüste yer varsa güzergahta belirlenen duraklarda da biniş-iniş olsun göreceksiniz ki sistem o zaman kâra geçer.

Misafir fd2

6 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 20:45

İlçe otobüsleri neden ayakta yolcu almıyor?
Doğançayır köyü
İnönü ilçesi
Ve diğer köylere giden otobüsler ayakta yolcu alırken neden 11 ilçe otobüsü ayakta yolcu almıyor.
Köyüne anneanne yada babaannesine gidemeyen çocukları ağlatmaya kimsenin hakkı yok.
Otobüs Doldu diye indirilen ailelerin cocukları ağlıyordu.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM