Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Cemoli D18
1 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2017, 14:16
İstanbul - Başakşehir Emlak Konut Kuzey Yakası Projesi


Başakşehir, 3. köprü ve 3. havalimanı gibi projelerle günden güne İstanbul’da daha da önemli bir konum haline geliyor. Biz de Emlak Konut olarak, daha önce hayata geçirdiğimiz Başakşehir Evleri, Park Mavera, Evvel İstanbul, Avrupa Konutları ve Nidapark Kayaşehir projelerimizle Başakşehir’in değerini artırıyor, Kuzey Yakası projemizle de bölgeyi taçlandırıyoruz.

İstanbul’un yeni yakası Kuzey Yakası ile Başakşehir’e bölgenin en büyük parkını kazandırıyor, onu bir cazibe merkezi haline getiriyoruz. Projenin içerisinde bulunan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5.000 kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla sadece bir proje değil, gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediyoruz.

Projede yer alan 209.000 metrekare yeşil alanda ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, spor alanlarında günün stresini atabilir, 11.617 metre uzunluğundaki yaya yolunda sohbet eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca, siz arkadaşlarınızla doğanın tadını çıkarırken çocuklarınız da çocuk oyun alanında eğlenceli vakit geçirebilir.

Geniş çimenlik alanları, içinizi ferahlatacak koku bahçesini, basketboldan tenise spor alanlarını ve sosyal yaşamın merkezi haline gelecek etkinlik çayırını Kuzey Yakası’nda sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca masmavi bir gölet de bu projede sizi bekliyor.http://emlakkonutkuzeyyakasi.com/?page_id=10

Ofis hayatı denilince akla genellikle sıkıcı ve yeşilden uzak bir ortam gelir. Oysaki ofisinizin dışından neşeli çocuk sesleri gelse, pencereden baktığınızda karşı plazayı değil yemyeşil geniş çimenlik alanları ve ağaçları görseniz, ofisinizden dışarıya adım attığınızda sizi egzoz kokusu değil çiçeklerin mis gibi kokusu karşılasa ne güzel olurdu, dedik ve şehir merkezinin yanı başında Kuzey Yakası’nı hayata geçirdik.

Artık ofis hayatı eskisi gibi değil, artık ofisinizin bahçesi bir bölge parkı. Şimdi iş çıkışında spor yapma, öğle yemeğini parkta yeme zamanı. Şimdi İstanbul’da bambaşka bir ofis hayatı yaşama zamanı.

Tüm bunların yanında iş hayatında ihtiyacınız olabilecek; 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı ve 83 kişilik seminer salonu da Kuzey Yakası’nda sizi bekliyor.

Emlak Konut GYO - Kuzey Yakası(+)

(+)

(+)

(+)

(+)


Fotolar alıntı.


Mustafa Can Karakus
1 yıl önce - Prş 21 Eyl 2017, 07:58

Park yapacağız diye ayırdıkları dolgu alana bile inşaat yapıyorlar.

Ayhan
1 yıl önce - Prş 21 Eyl 2017, 08:18

Ofis projesi önceden beri vardı. Sonradan eklenmedi.n13s013
ceyhun axoy
1 yıl önce - Pts 06 Ksm 2017, 19:29

Yapılacak olan botanik park acaba sadece site sakinlerinemi hizmet verecek . Yoksa tüm halk faydalanabilecek mi ?

Misafir 73d

10 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 03:43resimlerin devamı:
http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/projelerin-hav ...ri?id=1524mahoni34
9 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 11:17

İstanbul'un bence en iyi projelerinden biri. Başakşehir'de inşaa ediyor olması bu bölgeyi çok canlandıracak. Kuzey Yakası projesi ile otel, spor kompleksi, kongre merkezi, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla sadece bir proje değil, gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediliyor. bende ayrıntıları projede firsat sitesinden takip ediyorum. 316.000 TL'den başlayan fiyatlardan başlaması planlanıyor.

Misafir a08

8 ay önce - Pts 09 Nis 2018, 14:53Mart ayı resimlerinin devamı:
http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/projelerin-hav ...allery-1-1


Misafir c0c

6 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 21:46devamı
http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/projelerin-hav ...allery-1-1


ceyhun axoy
4 ay önce - Prş 16 Ağu 2018, 21:56

Projenin büyük çoğunluğu tamamlandı . Bikaç aylık işi var .

Fotolar gunceldir .


(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)(+)

(+)

(+)

(+)
sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet