Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir - Alpu Termik Santrali (Proje)
« önceki   123 ... 8910 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
yasin3326
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:45

Arkadaş 3/2 yi çoğunluk sanıyor. 10 kişi oy kullandıysa 10 un 3 te 2 si olacak.6 kişi evet 4 kişi hayır vermiş 6/4 olmayacak yani.7 kişi evet verecekti.Cahillik zor iş insanların hayatını tehlikeye atacak bir projeyi insanlarla dalga geçerek kabul etmek tam mağara işi.Önce oku öğrende cahilliğini gider. Seninle aynı kafada 6 kişi evet oyu vermiş aynı cahillik ve art niyette.Merak etme yapılsa bile ilk zarar gören sen olursunda görürsün.Site soya fasülyesini bile sildi nasıl site yöneticileri var anlamadım.

En son yasin3326 tarafından Çrş 03 Oca 2018, 15:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

yasin3326
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:59

Aynaya bak önce kendi yazdıklarını oku asıl ben dava açarım senin hakkında. Kendin yazarken bişey yok tabi.Kendin istediğini yap cevap gelince gücüne gitsin oldu.

bülentD

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:04

Ooo birde mağaramız olmuş,millete posta koyup,tehditler savuran,aklı sıra sosyal mecranin her yerinde kamuoyu oluşturma amacında olan zat-ı muhteremlere bir yenisi daha eklenmiş. Arkadaş sende dededen kalan 3-5 dönüm tarlayı hacilamak için avucunu ovusturanlardansin sanirim? Neyse sende hosgeldin

Misafir 08c

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:43

keşke şöyle uzak bir ilçeye kurulsa ve sadece bu ilçe nufusuna kayıtlı kişiler işe alınsa
tavşanlı nasıl gelişti görmüyor musunuz.

Mağara
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:02

Arkadaşlar bu santral yapılacak, Esişehirimize ülkemize hayırlı uğurlu olsun hayatında bir kere toprak ekip biçmemiş insanlar konuşuyor uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş, bu santralle birlikte bir sürü kişi iş sahibi olacak eğer yapılmasın diyenler 1500 kişiyi işe alacaksa bencede yapılmasın, memelekete beş kuruşluk hayrınız yok ancak muhalefet.

Misafir 96f

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:50

inşallah sülalenden biri kanser olmaz o zaman ben seni görücem o zamanda santral istiycenmi başlarım işinede enerjisinede.bu santral yapılmayacak yaptırmayacağız senin için değil çocuğum için karşıyım yoksa ne halin varsa gör

Misafir 6e4

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:05

1500 kişi işe alınacağı söyleniyor ama bu inşaat dönemine mahsus. Modern santraller otomasyonla çalışır ve çok az personel gerekir. Tam kapasite ile çalıştığında yılda 2 milyona yakın kül çıkaracak. Kül depolanan yerde birşey yetişmez.

Misafir 6cc

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:42

Yapılacak hemşerim ne biçim türksünüz, abilerinize söyleyin yapılacak nereyehizmet ediyorsunuz.

ethem özer
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:26

Mağara bakıyorum çok sevinmişsin bu işe. Hele söyle bakalım, ihaleyi alacak firmanın sahibi misin? Bu ne hırs böyle? Sen Eskişehirli misin, önce onu söyle. Bu konuda fikir söyleyecek ilk kişilerin Eskişehirli olması gerekiyor.

Mağara
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 21:21

Çok sevindim tabikide memlekete üç kuruş hayrı dokunmayan adamlar kuru muhalefet peşindeler. Bu arada soranlar için gündüzler köyündenim, bu memleket ne sizin gibilerin nede benim, vatansever tüm türklerin ilidir eskişehir, kendini buraya ait hisseden afyonluların, kütahyalıların, bileciklilerindir.

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8910 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET