Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeni Malatya Stadyumu
« önceki   123 ... 2223242526   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 23
Misafir 2b6

4 ay önce - Pts 21 Oca 2019, 03:10

Gülme komşuna gelir başına demişler ya o misal... Elazığspor’u kapatalım Malatya modeli yeni Elazığspor olsun demişler çıldırıyorlar.. 40 milyon tl borç varmış azmış... bu ekonomik krizde kim verir bu parayı... çarşıda pazarda fiyatlara baksınlar millet zar zor gecınıyor... 40 trılyon Beledıye spor verseler takım şampiyon olur...

44kartal
4 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 14:45

Dünkü maçta zemin baya bozulmuş gözüküyordu. Kış olduğundan diyecekler ama Sivas ya yaz mi acaba? Sivas'in zemini oldukça iyi gözüküyor bizimkine gore. Yarin Elazig'a stat verilirse bu zemin kaldırmaz çamur deryasinda maçlar izleriz.

Abdullah Egemen
4 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 18:23

Elazığ'a stat falan vermezler o kadar da değil. Zaten bedelsiz futbolcu verdi yalaka başkan bi de stadı verirse kendi ipini çeker. Taraftar tepkili zaten futbolcu olayına dolayısıyla stadı vermeye kalkışmaz Adil efendi.

44kartal
4 ay önce - Prş 14 Şub 2019, 18:46

Stat Elazigin 3 iç saha maçına verilmiş galiba. Sonu hayır olur umarım. Olumsuz bir durum olursa bu riski kim alabiliyor anlamak zor.

fatih44444

4 ay önce - Prş 14 Şub 2019, 22:34

Zamaninda küme düşerken göbek atip sevinen, malatya stadi yapilirken ne gerek var bilmem kaçıncı ligdeki yeni malatyaspora stad yapmaya diyerek malatyaya stad yapilmasina karşı çıkan, şehre yapilan stadi sehrin kaçıncı ligde oynadığı ile bagdastirarak bu şehirle ve bu sehrin takimiyla dalga geçen elazigspor ne hale geldi. Yine ilerde devran döner malatya elazığin durumuna düşerse elazigspor taraftarlari ve yönetimi gülmenin ve dalga gecmenin haricinde birsey yapmayacaktir. Malatya zor durumda olan elazigspor icin bedelsiz oyuncu ve stadini veriyor. Unutma bu iyilikleri elazığ. Kardes takim dediklerinden once yine malatyaspor camiasi sizlere el verdi. Belki bunlari görüp ders çıkarırsınız.

fatih44444

4 ay önce - Prş 14 Şub 2019, 22:38

Bana kalsaydi ne bedelsiz oyuncu gonderirdim ne de stadi acardim. Eger stadin zemini bozulursa ve bundan kaynakli bir macta sıkıntı yasarsak yonetim gerekli aciklamayi yapar insallah. Neyseki yönetim bizler gibi eskileri net hatirlamiyor ki hem oyuncu hemde stadi açıyor. Mac günleri motas elazigdan otobüs de kaldirirsa sasirmam

44kartal
4 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 20:33

Zeminin hali görünüyor. Bu zemin 2 takıma yetmez.

fatih44444

4 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 22:37

Bugunki maçta zemin berbattı. Özellikle kale önleri rezildi. Stad kesinlikle elazığ maçlarına açılmamalı. Urfada oynamaları çok daha mantıklı. Süperligde riskli maçları oynayan bir takımın stadında oynanması mantıksız. Urfada takım falanda yok. Urfada oynanmalı. Yoksa malatya zemini tarla olur.

Fatih Glr 21
4 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 22:57

Mac çıkışı trafik felç oluyor. Bağlantı yolları açılması lazım hala trafikteyim

semih_44
4 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 01:15

(+)

(+)

(+)

sayfa 23
« önceki   123 ... 2223242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET