Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18
ali alimi012
4 ay önce - Pzr 12 May 2019, 14:26

(+)

şu andaki terminal binası da dahil çoğu yeri, pistin geneli hariç, parselli henüz kamulaştırılmamış

Yunus65
4 ay önce - Pts 13 May 2019, 07:12

Gaziantepe Yeni Terminal yapılması cok güzel bir iş. Büyükşehir belediyesi boş durmaması lazim. Havalimanına giden yolu baştan aşağı yenilemeli ve kavşakların tamamı köprülü kavşak haline getirilmesi lazim.

Sinan Polat
4 ay önce - Pts 13 May 2019, 23:01

Onu bunu yenile denildiği için bu ülkede rant bitmiyor bir demlik özenle planlanmış, güzel şekilde yapılsa bu kadar milletin paraları böyle havaya uçmaz

Mahmut Göksu
4 ay önce - Pts 13 May 2019, 23:10

https://gantep.bel.tr/haber/buyusehirden-ulasimda ...-4706.html

Büyükşehir belediyesi hükümet bütçesini kullanmadan hiç bir iş yapamaz hale geldi.
Eger fatma hanım bir şeyler yapmaya niyetli ise paylaştıkları yolu yapabilirler.

Havalimanı yolu üzerinde ki tüm kavşakları karayolları genel müdürlüğüne yaptırır kavşak parası kadar afiş parası harcarız.

Asım Güzelbey'i 4 gözler arıyoruz arayaagız keşke Sn. Mehmet Tahmazoğlu kazansaydı kendisine yol konusunda sonsuz güvenim var.

Kerim KARADAĞLI

4 ay önce - Sal 14 May 2019, 01:59

[quote]keşke Sn. Mehmet Tahmazoğlu kazansaydı kendisine yol konusunda sonsuz güvenim var.
[/

Bana kalırsa sen çok iyimsersin. Çünkü Gaziantep'te yol namına hiçbirşey yok. Bütün yollar delik deşik,darmadağın,çakır çukur,büyük set arkasında küçük set, set üstüne set, set arasında 30cm su arıkları. Daha saymaya devam edersem bitmez bu. Ne büyükşehir, nede herhangi bir belediye başkanı Gaziantepte çalışmıyor. Tek bildikleri ve en iyi yaptıkları, rant ile halkı sömürmeleri...

Yunus65
4 ay önce - Sal 14 May 2019, 03:20

Ankara Esenboğa yolu zamanında Melih Gökcek tarafından genişletip modernize edilmişti. Yol boyunca köprülü kavşaklar yapılmıştı. Aynısını Gaziantepde yapabilir. Sonucta modern bir Terminal binasına kavuşuyor . Havalimanı yolu köprülü Kavşaklarla ve bağlantı yolları ile bambaşka bir havaya bürünür. Inşallah devlet büyüklerimiz gereken adımları atar. Gaziantep bunu hakediyor.

Mahmut Göksu
4 ay önce - Sal 14 May 2019, 08:55

Konu dışına çok taşmayayım ama Kerim bey.

Tahmazoğlunun düztepe yolu 12 şeritli vardi. yolu inönü caddesine alternatif yolu bence takdir edilmesi gereken işler.

Sıkıntı Şehitkamil ve Büyükşehirde maşallah hiç iş yok.

Fatma Hanım bu dönemi nasıl geçirecek merak ediyorum

Kerim KARADAĞLI

4 ay önce - Sal 14 May 2019, 13:56

Alıntı:
Tahmazoğlunun düztepe yolu 12 şeritli vardi. yolu inönü caddesine alternatif yolu bence takdir edilmesi gereken işler.

Mahmut bey, siz 12 şeritli yolu kullanıyor musunuz hiç ? Ben hergün işe o yoldan gidip geliyorum. Başkan, bu yolun reklamını o kadar çok ve güzel yaptı ki, yol açılmadan önce kendi adıma çok sevinmiştim. Gaziantep'te ilk defa bir belediye başkanı birşeyleri değiştirecek bu yol ile demiştim. Taa ki, yol açılana kadar. 12 şeritli yol refüjle 4e bölündü, yolun heryeri çukurlarla dolu, ışıklı kabşaklara yaklaşırken yol iki şeride düşüyor, tutluk'dan sonra karataş istikametine doğru yol 6 şerite iniyor, zaten karataştan sonrasıda yapılmadı proje bitirildi. Halbuki sözde burç kavşağından havaalimanı kavşağına sürekli 12 şeritli devam eden ortasından metro geçen bir yol göstermişlerdi bize

Mahmut Göksu
4 ay önce - Sal 14 May 2019, 18:41

Alıntı:
Mahmut bey, siz 12 şeritli yolu kullanıyor musunuz hiç ? Ben hergün işe o yoldan gidip geliyorum. Başkan, bu yolun reklamını o kadar çok ve güzel yaptı ki, yol açılmadan önce kendi adıma çok sevinmiştim. Gaziantep'te ilk defa bir belediye başkanı birşeyleri değiştirecek bu yol ile demiştim. Taa ki, yol açılana kadar. 12 şeritli yol refüjle 4e bölündü, yolun heryeri çukurlarla dolu, ışıklı kabşaklara yaklaşırken yol iki şeride düşüyor, tutluk'dan sonra karataş istikametine doğru yol 6 şerite iniyor, zaten karataştan sonrasıda yapılmadı proje bitirildi. Halbuki sözde burç kavşağından havaalimanı kavşağına sürekli 12 şeritli devam eden ortasından metro geçen bir yol göstermişlerdi bize

yahu artık o hataları görmezden geliyoruz bence imar planı ile yolu meydana getirmek bu kadar arsa rantı olan bir şehirde başarı. Hee tabi rant neden var o ayrı konu.

Orada büyükşehirin de çok eksikliği var hatta tahmazoğlu ve fatma hanım arası açık tarzı polemikler var ya hep.

Ben tabi yolu sizin kadar kullanımıyorum ama 4 4'lük olması geren ipekyolu gatem yolu kalite olarak yerldeyken ilçe belediyesi takdir kazanıyor

Yol konusunda eksiğimiz o kadar çok ki.

Ama mevcut hava yoluna giden yolun köprülü kavşaklar ile donatılması elzem değil ama bence alternatif yolların olması elzem.

Mahmut Göksu
3 ay önce - Çrş 29 May 2019, 09:04

Kaçak göçek çekimler devam ediyor.
Alperen Bey'in dediği gibi otopark küçültülmüş çalışmalar hızlanmış biraz daha bakalım tam kapasiteye geçiş ne zamanı bulacak.
Tabi benim foto çektiğim saat sabah 7.20 gibiydi ama belki de boşluğa denk gelmiştir.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Ahhh birde şu denetçi olayı olmasaaaa

sayfa 18
« önceki   123 ... 17181920   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM