Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir e7b

4 ay önce - Cmt 26 Ağu 2017, 22:08

Altay Savaş Tankının ilimizde üretilmesini isterdim.

ihsan gulbilge
2 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 22:31

Bı arkadaş istasyon caddesinin trafiğe kapatılması demişti , uygun mudur bilmiyorum ama meydandan tudemsasin oraya kadar trafik yer altına alinsa , hayat bayram olsa düşünün istasyonda araba yok o yol da meydanın bir parçası .Ne meydan olurdu ve

lord of the city
2 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 23:28

Mevlana tüneli açıldıktan sonra alternatif aks oluşacağından 50.yıldan meydana kadar olan alan ve devamı yayalaştırılabilir keza Sami beyde böyle bir düşüncesinin olduğunu belirtti. fevkalade diyebileceğimiz bir alan ortaya çıkar ki dadından yinmez

M. Akif Ilbeyli

2 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:54

Trafigi yer altina almak sorun degil sadece meydanin etrafinda örnegin Atatürk Cadesinin altindan dere geciyor Tünelleri cok derin gecirmek gerekiyor, ayni zaman da derelerin sularini büyük capli borulardan gecirip tahliye etmek gerekiyor, maaliyeti yüksek bir Is. Devlet destek verirse olur, baska türlü Belediyenin böyle bir calismanin altindan kalkacagini sanmiyorum.

ihsan gulbilge
2 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 22:44

ben mi gözden kaçırdım yoksa böyle bir konu açılmadı mı ?

''Sivas’ımızın değerine değer katması için #YerliOtomobilFabrikasıSivasta kurulmalı '' bu cümleyi aynen aldım , twitterda az da olsa dile getirilip gündem oldu.Sami Aydın bu konu hakkında şu açıklamaları yaptı

https://www.buyuksivas.com/yerli-otomobilin/

şehre yatırım yapılacaksa böyle bir yatırım yapılmalıdır , şehrin gelişmesi açısından son derece önemlidir Sivas'a yapılan bu yatırım sadece bizim değil çevre illerin bile ekonomisine ciddi katkı sunar .

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler