Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
UfukRaifoğlu
1 yıl önce - Cum 24 Ağu 2018, 12:13

Alıntı:
Asfalta ve ışıklandırmaya bilimden daha mı çok önem veriyorsunuz? Yazık

Önce asfalt ve ışıklandırma olacak ki sonra bilim olacak.Yıldırımda da Otosansitin karşısında bilim merkezi vardı,lodostan çatısı uçmuştu bilimi kes.Türkiye'de yaşayan biri olarak bilime inanmıyorum varsa karşı argümanın ortaya koyarsınız.

mhozcilenk
1 yıl önce - Cum 24 Ağu 2018, 19:52

Mars'a arac gondersinler, uzaya uydu gondersinler, roket tasimaciligi yapsinlar, biz de onlara yol yaptik diye cevap veririz.
"ABD’de uzay ve havacılık alanında çalışan insan sayısı 260 bin. Rusya’da 240 bin civarında. Çin’de 50 bin civarında. İngiltere, Fransa gibi ülkelerde 30 bin civarında. İran’da bile 3 bin civarında. Türkiye’de maalesef bu sayı binin altında."
Bursayi Turkiyede öncü yapacak bir proje bu. Hayali olan gencler var projesi olan gencler var bu insanlar bunlari yapacak uygulayacak bir yer ariyor. Belki de burayi ziyaret eden genclere ilham olacak aklina bir proje gelecek.
Senin bahsettiğin asfalt ışıklandırma bunlar gökmenle apayri şeyler. Buraya tubitak sponsor oluyor. Senin dediklerine sponsor olmasi gereken baska bakanliklar. Tubitak yol mu yapsin simdi. Yatirim yapmazlar suc, yaparlar suc.

Mert Akgün
1 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2018, 20:19

Betona yola köprüye yatıracakları parayı sanayiye, argeye, teknolojiye yatırsalardı şimdi bambaşka yerlerde olup kendi silâh, araba, telefon, yazılım, savunma sistemlerimizi üretir parayı ülke içinde tutardık, üretince mühendis, muhasebeci, pazarlamacı, emekli, işçi işveren herkes kazanırdı, toplum kalkınırdı. Ama gelinen noktada tam tersi haldeyiz. havacılık merkezi ne kadar faydalı olur bilmiyorum ama eğitim ve argeye elimizde ne kaldıysa yatırıp gelecekteki karanlığa hazırlanmamız lazım, dünyada işler pek iyi gitmiyor. Son 8 yılda ne reform yaptıysak tam tersi etki etti. Singapur, taiwan bugün neden herşeyini eğitime veriyor? Çünkü onlar maden, tarım gibi konularda bizden çok gerideler ve tek şansları gelecek nesiller olduğu için Pisa sınavında en üstteler. Sonuç; ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Tam tersi istikamette ilerliyoruz, herkese geçmiş olsun.

Crocodile Ömer
1 yıl önce - Prş 06 Eyl 2018, 14:59

Allahtan yangın fazla büyümeden kontrol altına alınmış..

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Prş 06 Eyl 2018, 19:25

Yanmadan önceki son fotoğrafı Adliye inşaatı yanında görünüyor:

(+)

http://www.hurriyet.com.tr/bursada-bilim-ve-tekno ...n-40947592
Bir de haber yanlış yazılmış, görünene göre BTM'de bir zarar yok, arka tarafta bulunan GUHEM inşaatında yangın çıkmış, neyse ki can kaybı yok...

Alıntı:

Kaynak: https://www.dha.com.tr/foto-galeri/bursa-bilim-ve ...597372/p-1

Misafir a11

1 yıl önce - Prş 06 Eyl 2018, 20:28

Bu sene Bursa'da ne çok yangın çıktı!!
Gerçekten insan üzülmeden edemiyor.
İş güvenliği, çevre bilinci, tedbir ve dikkatle bunu önleyebiliriz. Kasıtlı çıkarılan orman yangınları için bir şey diyemiyorum onları Allah'a havale ediyorum.

sdtbrs
1 yıl önce - Çrş 12 Eyl 2018, 17:41

(+)

mustafaguler
1 yıl önce - Çrş 07 Ksm 2018, 12:07

Alıntı:

(+)

(+)

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Sal 04 Arl 2018, 20:43
01.12.2018 / GUHEM Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi