Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Şok Marketleri
1234   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Cemoli D18
1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 16:19
Şok Marketleri

1995 yılında kurulan ŞOK Marketler T.A.Ş., 2011’in Ağustos ayında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market, mağazalarını baştan sona yeniledi, tüketicilerin bildiği ve alıştığı markalı ürünleri uygun koşullarla müşterilerine sunmaya başladı. 74 ilde 4500’Ü aşkın mağazası bulunan ŞOK Marketler T.A.Ş., mağazalarına giren her bir müşterinin zevkli, kaliteli ve hesaplı alışveriş deneyiminden memnun olarak ayrılmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Müşterilerimiz Şok’ta ne bulacak?

• Müşterilerimize, Meyve/Sebzeden Şarküteri ürünlerine, Gıda ve Temizlik ürünlerinden Kişisel bakım ürünlerine kadar, temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını evlerinin yakınında temin edebilecekleri rahat bir alışveriş ortamı sağlıyoruz.

• Müşterilerimize, hem bilinen markalarda, hem de Mis, Piyale, Amigo, Mintax, Evin gibi tanınmış, kendi öz markalarında her gün düşük fiyat politikası ile hizmet veriyoruz.

• Müşterilerimize evlerinin yakınında, kolay alışverişi sağlayan düzgün ve temiz bir mağaza atmosferinde alışveriş yapma imkânı sağlıyoruz.

• Müşterilerimize, haftalık belirlenen kampanya günlerinde Gıda Dışı ürünlerimizle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden yararlanma fırsatı sağlıyoruz.

http://www.sokmarket.com.tr/anasayfa

Kalite Güvencemiz
ŞOK Marketler T.A.Ş.’de Şok kalite çemberi, reyonlarda satışa sunulan ürünlerin satın almadan müşteri tarafından tüketilene kadar geçen tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket edilmesini amaçlamaktadır.

ŞOK Marketler T.A.Ş.’nin “Şok kalite çemberi” sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı” üzerine kurulmuştur.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “Tarladan Halka, gıda dışı ürünleri ise risk yönetimi ve izlenebilirliğe dayalı Ürün Güvenliği” prensibine dayalı olarak kontrol edilmektedir.

Sürekli eğitimlerle artan çalışan bilinci sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki mağazalarımızda hizmet standardizasyonu sağlanırken, yüksek kaliteli ürünler, uygun koşullarla siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Şok'a özel ürünler

Türkiye genelinde 4 bin 700'ün üzerinde mağaza ve yıl sonu itibarıyla yaklaşık 8 milyar lira ciro hedefi ile faaliyet göstermektedir.

tantric
1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 16:51

Ek olarak https://www.ceptesok.com/ şöyle bir sayfaları var. İnternetten ödeme yapıp seçtiğiniz marketten direkt alabiliyorsunuz.

Eskiden alkol satışı da vardı. Neden kaldırıldı onu anlayamadım. El değiştirdi sanırım.

Ömer_KSK
1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 18:01

Migros grubundayken içki satışı vardı. Ülker grubuna geçince içki satışı kaldırıldı.

Misafir b19

1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 18:12

Ülkemiz Müslüman bir ülke olduğu için pek fazla alkol satılmıyor. Bu açıdan kaldırılmış olabilir. Bu mağaza da fena değil ama Bim ile rakip olabilecek kapasitede de değil. İkisi yanyana olsa kesinlikle Bim'i tercih ederim.

ahmetsever
1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 19:09

Alıntı:
Eskiden alkol satışı da vardı. Neden kaldırıldı onu anlayamadım. El değiştirdi sanırım.

Şok marketlerin kurucusu Migros'tur. Migros'a bağlı olduğu dönemlerde alkollü ürün satışı yapılıyordu, 2011 yılında Yıldız Holding'e (Ülker'e) satıldı, Yıldız Holding'e satıldıktan sonra Şok marketlerin yeni sahibi Yıldız Holding alkollü ürün satışını kaldırdı...

yunus2435
1 yıl önce - Sal 22 Ağu 2017, 00:55

ŞOK un bazı ürünlerini çok beğeniyorum.
Mesela Amigo cipsleri güzel, rakiplerine oranla uygun lezzeti de iyi .
Hazır donmuş patateste en iyisi burda satılan inci marka olan.
Bim A101 deki markaları da denedik defalarca.
Hepsi aynı fiyat 3.20 civarında fakat lezzet olarak en iyi Şok da satılan.

sussan
1 yıl önce - Sal 22 Ağu 2017, 00:55

Mis ürünleri son derece kaliteli ve uygun..

alperen 465

1 yıl önce - Sal 22 Ağu 2017, 01:07

Şok Market'i seviyorum fakat tek bir huyunu sevmiyorum içecek dolabındaki su gözü hep pahalı suları soğutuyorlar 0,35 kuruşluk su varken millet mecburen 0,75-1,00 tl veriyor Hadi bunu geçtim ürünleri kayırma bari koy ikisinide dolaba alan alsın,ama genel olarak bakılırsa iyi

alperen 465

Emir ERTEN

1 yıl önce - Sal 22 Ağu 2017, 03:12

Geçen gün mis çilekli süt aldım ve çok beğendim. Mis gibi.

alperenfatih
1 yıl önce - Sal 22 Ağu 2017, 04:42

Ülker grubuna ait ama bazı Ülker ürünleri bulunmuyor ona sasiyorum. Örneğin komili şampuan vücut için var, saç için yok.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET