Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
RH Turizm otobüs şirketi
« önceki   123 ... 818283   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 2
Ky38
2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 16:05

38JR 555 de Rh ye geçecek mi Ertuğrul bey?.Ayrıca şahsen ben beyaz otobüslerden ziyade renkli otobusleri daha çok yollarda görmek istiyorum.Ki bal sarısı çok hoş .

Misafir b75

2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 16:16

Bu yeni toorlinerlerde 36 numaralı koltuk yok mu? Yoksa sistemde hata mı var.35 37 38 devam ediyor.Rh turizm in sitesini incelediğinizde .

ertugrul bey

2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 16:17

Sorularınız Çoğalmış Hepsini Birden Cevaplayım ;

38 SH 441 Malesef Sühadan Çıktı Araç Firmanındı Sonra Bekir Doğan Adında Bir Şahısa Geçmiştir. Hatta Benim Gidiş Gelişim Bu Araçtı Bakalım Ne Olacak Yerine. Sühanın Yolcuları Sabit Kalabilir Yani Yine Devam.

--

Reha Değilde Zaten Babasının Adı Olan SÜHAya rekabet olmak istemezdi ama mustafa hamurcunun yüzünden açmak zorunda kaldı babasının adına rekabet olduğundan üzgün..

--

ÖZER B. Bir Sakınca Görmüyorum , Firmanın Haberleri Geldiği Günden Beri Şehirlerarası Otobüs Başlığı RH İle Çoğaldı Çok şikayet vardı açtım.. Sorun Varsa WOWTURKEY Ekibi Kaldırabilir Saygılar

--

İpektr'nin Yapısı Hazır sitenin veri tabanına yüklemişler seferi dediğim gibi saat 2ye yaklaştığında Göreceğiz Bakalım Nasıl Olacak. Sühanı Şuan Kayseri Ankara 02:00-02:30 Seferi Doluyor.

--

38 JR 555 Tourismo Relax Sühanın En yeni arabası RH'ye geçebilir. şahıs oraya geçebilir o şahsında toplam 6-7 Arabası Var Diye biliyorum.

Ky38
2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 16:23

Rh turizm e gerçekten çok destek var. Bazı şeyleri sonra aciklayayim derken ertugrul diyorum çünkü benden yaşça çok küçük olduğunu düşünüyorum.Artik bu gerçekleri açıklayan da biz de ogrensek.

Ky38
2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 16:27

Bir de Setra pahalı deniyor.Dogrudur bilemiyorum.Ama yollarda denk geldiğinde özellikle lüks Ereğli firmasında gördükçe neden Kayseri firmamızda da olmasın diye düşünmüyor değilim.

ertugrul bey

2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 16:28

Henüz Erken Daha Konuşulmaması Gerektiğini Düşünüyorum.

Misafir d4b

2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 16:54

Türkiye nin en büyük firmalarında kaç tane Setra var?
Setra aşırı pahalı ve gereksiz bir araçtır.
Pamukkale de hiç yok KamilKoç ta 2 tane sanırım var.
Parayı çöpe atmaya gerek yok.

Neoplan yerinde bir karar.
Zaten insanların çoğu araçlardan anlamıyor ki hizmete bakıyor bir de kaza oranına.
Kardeşime her geldiğinde soruyorum araç ne markaydı bilmiyorum diyor
KamilKoç çok kaza yaptığı için onu tercih etmiyor.

Misafir a9b

2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 17:15

Kaza her zaman olabilir. O ayrı bir mesele ama setra gereksiz bir araç değil luks bir firma isen al ama orta çaplı isen almana gerek yok setra her yiğidin alacağı bir araç değil kalite nin adı setradir

Misafir b75

2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 17:19

Rh turizm de lüks bir firma olmak istiyorsa Setra almalı.

Tugrul0106
2 yıl önce - Pzr 20 Ağu 2017, 17:23

Alıntı:
Pamukkale de hiç yok KamilKoç ta 2 tane sanırım var.

Buna sadece gülüyorum. Git araştır gel misafir. Pamukkale'de 1 tane var 06 HC **** plakalı ve Kamilkoç'ta kesinlikle 2'den fazla setra 516 var. Sayısı hakkında bilgim yok ama yaklaşık 10 tane vardır o civarda.

sayfa 2
« önceki   123 ... 818283   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM