Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Portakal Çiçeği Parkı
12   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
adana ceyhanli
6 ay önce - Sal 15 Ağu 2017, 16:59

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr ...r-40550676

Misafir 710

6 ay önce - Sal 15 Ağu 2017, 18:26

Bir dahaki seçimlerde de kesinlikle oyum Hüseyin Sözlü Başkana. Yüreğire yaptığı çalışmalar gerçekten taktir edilmesi gereken işler. Yüreğiri üvey evlat olmaktan kurtardı. Bundan sonra Yüreğirde oturanlara hiçkimse ikinci sınıf insan gözüyle bakmayacak. Bu parkın yapılacağı bölgede doğdum büyüdüm. şimdiye kadar Aytaç Durak Adana'ya hiçbirşey yapmamıştı. Hüseyin Sözlü gerçekten iyi çalışıyor. Beğenip beğenmemek size kalmış ama ben gerçekten çalışmalarını destekliyorum.

Resul GUL
6 ay önce - Sal 15 Ağu 2017, 23:28

Nisan da Adana Facebook sayfasından Park ile ilgili Bilgiler.. Adana'ya Hayırlı uğurlu olsun Proje Görselleri fena değil..

Alıntı:
Portakal Çiçeği Karnavalı dev bir eserle anlamlandırılıyor...

Adana'nın uluslararası tanıtımına katkı sağlayan #Karnaval için Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından Portakal Çiçeği Parkı yapıldığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk...

Şimdi de güzel şehrimize muhteşem portakal çiçeği kokusunun yayılacağı noktalardan biri olan bu çalışmanın detayları sizlerle...

ADANA Büyükşehir Belediyesi Hüseyin Sözlü'ye SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

Park ile ilgili Görseller

Nisan'da Adana'da Portakal Çiçeği Karnaval Facebook Hesabından Alıntıdır.

yusufsezgin
6 ay önce - Çrş 16 Ağu 2017, 08:55

Alanın yeri çok isabetli bir seçim. O bölgede kesinlikle gerekliydi. Parkın adı ve amacı da ayrı güzel.Adana'ya yakıştı. HAyırlı olsun

Misafir 710

6 ay önce - Çrş 16 Ağu 2017, 09:49

Bu paylaşımları beğenmeyen, yorumları eksileyen dangozların amacı nedir çok merak ediyorum. Ne güzel işler yapılıyor işte. nesini beğenmiyorsunuz?

Aksemseddin

6 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 10:26

Yukarıdaki arkadaş bir düşün bakalım neden eksi vermiş insan düşündü mü hiç?Portakal çiçeği festivali için bir park yapılması fikri güzel ve gayet hoş.Lakin böyle bir parkı yapmak için yıllardır özenle büyütülmüş baharda yanından geçerken mest olduğumuz narenciye yani portakal ağaçlarının kesilmesi doğru mudur?Uğruna festival duzenlediginiz portakal ağaçlarının kendisini kesiyorsunuz bu nasıl kafadır?Yapacak başka yer yok mu?Siz tabi onlarca yıldır o güzelim bahçenin orda olduğunu ve nisan ayında kokuları ile Mustafa Kemal Paşa bulvarina renk kattığını anlamadınız bile...yazık çok yazık

Misafir cac

6 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 10:29

Ya burası portakal bahcesi keserek portakal çiçeği parkı yapılıyor. Buda gösteriyorki belediyenin amacı sadece peyzajdan para kazanma. Halbuki o ağaçları kesmeden projelendirilse alkışlardım.

Resul GUL
6 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 11:50

Merkez Park da aynı düşüncenin Ürünü Burası da Portakal Bahçesiydi.. Ve Oradaki Ağaçlar da birer birer kesilmişti Biz de Dua ediyoruz" Yerine bir Beton diksemeseler"diye..

Haberin içeriğinde zaten Mevcut Portakal Ağaçlarının korunacağı belirtiliyor Portakal ağacı olmayan Portakal çiçeği Parkı Zaten tuhaf olurdu
Haberlerin İçeriğini biraz okusak iyi olur..

Alıntı:
Nisan'da gerçekleşen Portakal Çiçeği Karnavalı ile Adana Film Festivali haftalarında da bu park alanı özel olarak düzenlenecek. Merkez Yüreğir İlçesi'nde narenciye bahçesinde oluşturulacak parkta, mevcut portakal ağaçları korunup, karnaval zamanı açacak çiçeklerinin kokusu kente yayılacak.

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr ...r-40550676

Aksemseddin

6 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 18:32

Resul bey siz de buna inandınız mı?Eğer portakal bahcesi korunacaksa sözkonusu park nereye yapılacak???Ağaç kesilmeden yapacakları hiçbir şey yok bunu biliyorlar ve halkı kandırıyorlar.İnanmayınız...

Resul GUL
6 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 22:48

Hocam Ben kaynaklı bir haber paylaştım. Yaparsalar da kendilerine yapmazsalar da..Konsept olarak öyle olması lazım.. Yoksa bu işin inanıp inanmamakla bir alakası yok..

Şahsen Parkın yapılacağı yeri de bilmiyorum Adana da Portakal Bahçesi olan her yer malesef talan edildi Her Yere beton diktiler.. Buranın başına da böyle bir şey gelmemesi büyük bir şans.. Ben Olaya bu açıdan bakıyorum...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET