Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
emrah basarol

6 yıl önce - Pzr 20 Nis 2008, 14:55

Alıntı:
Bu parkın ismi Parkada değil miydi ?
evet,ismi Parkada..Ama ben de -nedendir bilmiyorum-Adapark diyorum..Dile daha kolay geliyor sanırım..

nedendir bilmiyorum ama Parkada,o yöreye hitap eden bir yer olmaktan öteye cıkamadı..Asagıdaki linkte de göreceginiz gibi, her zevke göre bir aktivitenin oldugu bir yer ama özellikle kısın yalnızları oynuyor..Bu durum da burayı,sanki sadece yaz icin yapılmış izlenimi yaratıyor.Ulasım olarak İstanbul'un cogu yerine o kadar yakın ki! Örnegin Maslaktan 15 dakikada gelinebildigi gibi, Halkalıdan bile gelmek 15 dakikayı gecmemektedir..Park sorunu da kesinlikle yok.Ancak belediye buraya yeterince tanıtım yapmamakta.. Tamam yazın ,özellikle de haftasonları adım atılacak yer bile bulunamıyor ama işletmelerin bizleri daha verimli,düzenli ve kaliteli hizmet edebilmesi icin bu kalabalıgın 12 aya dagılması gerekmez mi? Umarım belediye,kendisine prestij kazandıracak bu yere daha cok sahip cıkar ve tanıtımına daha cok özen gösterir.

bu da yenilenen internet sitesi:
http://www.parkada.com.tr/

emrah basarol

6 yıl önce - Cum 25 Nis 2008, 22:29

Parkada'ya hos geldiniz..
Sizi bayragımızla karsılıyoruz..

(+)

Nasıl gezmek isterseniz parkadayı?Faytonla mı?

(+)

Trenle mi?

(+)

Ya da yürüyebilirsiniz..

(+)

Hersey düsünülmüş..Susayanlara cesme bile var..

(+)

ambulans ve mescit de var..

(+)

(+)

söyle bir oturup kendi getirdiklerinizle karnınızı doyurabilirsiniz..

(+)

Bu arada ufaklıklar,degişik yerlere serpiştirilmiş parklarda oyun oynayabilir.

(+)

Hatta ufaklıga bahcemizde sebze vb seylerin nasıl yetiştirildigini de gösterebilirsiniz..

(+)

İste burası da Basbakanın attan düştügü yer.

(+)

(+)

kendi yaptıklarınızı tüketince,degişik yerlerde bulunan mekanlarda yemek yiyebilirsiniz.

(+)

Yok oturmaktan sıkıldıysanız deniz bisikletleri sizi bekliyor..

(+)

Bu arada asagıdaki mekandan denizbisikletine binenleri ve göleti seyredebilirsiniz..

(+)

İste göletimiz...

(+)

(+)

(+)

Golet ördeksiz olur mu??Olmaz tabii ki..

(+)

Burası da kuleli göletimiz..

(+)

(+)

spor yapmak isteyenler de unutulmamıs...

(+)

ister basket,ister plaj voleybolu..

(+)

tenis de oynamaz mısınız?

(+)

Lunapark da unutulmamış..

(+)

her yaşa uygun oyun aracı var bu lunaparkta..

(+)

(+)

(+)

(+)

her yerde güvence altındayız

(+)

aslında daha cok fotograflanacak yer vardı ancak fotograf makinamın pili bitti. Darısı diger ziyaretlere...

emrah basarol

6 yıl önce - Pts 12 May 2008, 13:53
Genctival II

Bayrampasa Belediyesinin bu yıl ikincisini düzenledigi Genctival isimli etkinlik icinde , bu sene de Parkada Konserleri mevcut..Tuluyhan Ugurlu,Funda Arar,Kırac,Emre Aydın ,Feridun Düzagac vb sanatcıların konserleri Genclik Bayramı suresince Parkada da olacak..İlgili site asagıda..Parkada'yı bilmeyen ve görmek isteyen arkadaslarımız icin, iyi bir fırsat olacagına inanıyorum..

http://www.genctival.com/Haberler.asp?tur=96#

Omer Ge

5 yıl önce - Çrş 18 Şub 2009, 22:06

(+)

(+)

En son Omer Ge tarafından Çrş 18 Şub 2009, 23:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Omer Ge

5 yıl önce - Pts 23 Şub 2009, 15:20

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

[Peşpeşe gönderilen mesajlar birleştirilmiştir.. Necdet Cevahir - Pts 23 Şub 2009 23:58 ]

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> İSTANBUL