Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
GkhanTR
2 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2017, 09:55
İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kampüs içi ring otobüsleri

Dokuz Eylül Üniversitesi'nin Tınaztepe Kampüsü içerisinde öğrenciler için ring otobüsleri var. Şimdiye kadar gördüğüm 1 adet Mercedes-Benz Conecto, 1 adet Mercedes-Benz O345, 2 adet belediye tipi BMC Balta Belde ve 1 adet şehirlerarası tipte BMC Balta Belde. Şunu söylemek istiyorum araçların hepsi çok bakımlı. Hiç bu kadar sağlam ve bakımlı Balta görmemiştim ve binmemiştim.

(+) Mercedes-Benz Conecto - 35 ZL 977

(+) BMC Balta Belde - 35 Y 2967

(+) BMC Balta Belde - 35 AJS 20

(+)Mercedes-Benz O345 - 35 FK 719

feyyazturu
2 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2017, 10:09

Ben hergün biniyorum okul açıkken Gökhan. çok nostaljik fantastik oluyor

GkhanTR
2 yıl önce - Cum 18 Ağu 2017, 12:50

Kesinlikle eski günler aklıma geliyor. Nedense BMC'nin şimdiye kadar çıkardığı modeller arasında en sevdiğim baltalar. Daha önce resmedemediğim şehirlerarası koltuklu baltayı bugün çekebildim. Koltukları çok rahat geliyor. Kliması olsa uzun yola bile giderim bununla

(+) BMC Balta Belde - 35 Y 2988

feyyazturu
2 yıl önce - Pzr 17 Eyl 2017, 00:28

Bu iki otobüsü ring yaparken hiç görmedim ama.bazı öğrenci faaliyetlerine tahsis ediliyor

(+)

(+)

erkinalp
2 yıl önce - Pzr 17 Eyl 2017, 08:28

Afet toplanma alanında olmalarından yola çıkılarak tahliye için bekletildiklerini kabul edebiliriz.

GkhanTR
7 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 20:17

2 adet O345 kampüs içinde çalışmaya devam ediyor. DEU'nun kendi BMC'leri kesinlikle daha dinç ve iyi. Conecto'nun ve BMC'nin fotoğraflarınıda ayrıca paylaşıcam.

(+)Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlük - Mercedes Benz O345 - 35 CSA 89

birileri ikigeri
7 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 21:47

Birileri orada bulunan Balta'ların seslerini bize dinletebilse müthiş olurdu, tam nostaljı yaşayabilirdik belki.

Bu arada şu güzel fotoğrafınızda görülen O345 ESHOT'tan hibe edilmiş.

mahmut11
7 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 21:59

Mavi Conecto'lar öyle güzel çıkıyor ki yukarı. hiç zorlanmıyorlar

GkhanTR
7 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 23:13

Alıntı:
Mavi Conecto'lar öyle güzel çıkıyor ki yukarı. hiç zorlanmıyorlar

Bir tane var bildiğim kadarıyla. ZL 977. Bugün onuda gördüm. Oda gerçekten çok temiz. Kampüs içinde yıpranmıyorlar tabi.

(+) Mercedes-Benz Conecto - 35 ZL 977

Alıntı:
Birileri orada bulunan Balta'ların seslerini bize dinletebilse müthiş olurdu, tam nostaljı yaşayabilirdik belki.

Gerçekten müthişler. O araçlar direk fabrikadan alınma sanırım. Bir yerden hibe değil diye biliyorum. Gerçi 2 tip renkte ve 3 kapılı 2 kapılı modelleride var kampüste. Değişik zamanlarda alınmışta olabilirler.

mahmut11
7 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 23:15

Çok sık geçiyor bazen. Ben çok var sanıyordum. Aslında Buca içindeki tüm kampüslere hizmet eden bir hat oluşturulmalı. Eskiden Üçkuyular Meydanındaki tavukçunun oradan kalkardı otobüsler, tınaztepeye.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege