Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
Benche
8 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 05:36

burç bey
100 yıl önceki ingiltere de başörtülü varmış videosu aslında başörtüsünü yüceltmiyor yerin dibine sokuyor.
videoya göre ingiltere 100 yıl önce bayağı geri bir toplummuş. insanların hareketleri cahilce.
şimdi aklı başında biri bu videoyu görse "ülkemizdeki kadınlara 100 yıl önceki hayatı mı yaşatmaya çalışıyorsun, onlara 100 yıl önceki hayatı mı uygun görüyorsunuz "demez mi?

-not: "Dora B" adlı arkadaş ben mesajı yazarken demiş bile...

Eray Kafkas
8 ay önce - Pts 23 Mar 2020, 14:57
BU TÜRLERİN ALLAH BELASINI VERSIN

Can Ataklı EBA'daki başörtülü öğretmenlere saldırdı
Öğrencilere uzaktan eğitim verilmeye başlandığı ilk gün sunucu Can Ataklı, ders veren öğretmenin başörtüsü olması üzerinden nefret saçtı. Milyonlarca öğrenciye rol model olarak türbanlı öğretmen gösterilmesinin yanlış olduğunu iddia eden Ataklı, 'Öğretmenin görüntüsü türbanlı öğretmen değil. Var mı? Var, maalesef var.' diye konuştu.

bahadır 0302

6 ay önce - Çrş 20 May 2020, 21:32

Bir zamanlar dizilerde filmlerde hep hizmetçiyi oynatırlardı başörtülü kadınlarımıza,
İBB’nin yardım afişlerindeki resimlere bakınca,zihniyetin pekte değişmediği görülüyor,
Onlara göre fakir ve yardıma muhtaç olanlar hep müslümanlar,

Tacettin Şenel

4 ay önce - Pts 27 Tem 2020, 18:02

Örtünün Allah örtünmeyi emrediyor Örtünmenin birçok faydası var Ruhsal faydalarıda var Erkeklerde başını örtmeli ben çoğunlukla başımı örtüyorum birçok faydasını görüyorum.....

Duha06
4 ay önce - Pts 27 Tem 2020, 19:59

Bayanların çoğu başörtüsü nu aksesuar olarak kullanıyor son zamanlarda moda oldu. Gerçekten örtünen kardeşlerimiz belli zaten kesinlikle pantalon giymeyen ve bol giyinenler Allahın emri olduğu için ortunuyorlar diğerlerinin örtünmesinin anlamı yok zaten.

ali dostbey
4 ay önce - Çrş 29 Tem 2020, 00:53

Alıntı:
Erkeklerde başını örtmeli ben çoğunlukla başımı örtüyorum birçok faydasını görüyorum.....

Taccetin dede ne gibi faydalarını gördünüz?

Yusufkoca
2 hafta önce - Cmt 14 Ksm 2020, 16:39

http://www.habervitrini.com/konyada-carsafli-kadi ...ri/1021324

"Yeryüzünün tamamının mescit kılındığından" (ayet) habersiz bir fosil.!

Kerim AK
2 hafta önce - Cmt 14 Ksm 2020, 16:52

Alıntı:
Alıntı:

Alıntı:
Erkeklerde başını örtmeli ben çoğunlukla başımı örtüyorum birçok faydasını görüyorum.....

Taccetin dede ne gibi faydalarını gördünüz?

Alında çok ilmi bir konu,ulu orta konuşulsa yaşamayanın idrak edemeyeceği sırlarla dolu.
Kısaca ve basitce,
Beyin yaratılanın sırrı,Allah ı idrak alanı.Başın kapatılması bu alanda biriken nurani enerjinin açığa çıkmasını engellemek üzere yapılmaktadır.
Çok güzel bir konu araştırmakla yaşamakla insanı insan eden ilim alanı.

süleymanKS

2 hafta önce - Pzr 15 Ksm 2020, 23:20

Son günlerde dikkat çekici şekilde başörtüsü üzerinden algı yürütülmeye başlandı. Koton'un reklam filmi ve Netflix de yayınlanan Bir Başkadır adlı dizi. Rahatsız edici bir algı operasyonu sergileniyor.

AnL_95
2 hafta önce - Pzr 15 Ksm 2020, 23:24

Gereğinden fazla alınganlık gösteriyorsunuz. Kapanmak nasıl bir bireysel tercihse bir kadının tesettüre girme şekli de kendisini bağlar. İlla ki geleneksel şekilde tesettüre girmek zorunda mı insanlar? Zaten Koton'un reklamı da tam bu mantığı eleştiriyordu. Algı operasyonu falan yok. Rahat bırakın insanları.

sayfa 20
« önceki   123 ... 1920212223   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET