Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

İstanbul Caddesi Bursanın Maslakı Olur mu?
Evet 50.9%  50.9%  [28]
Hayır 49.1%  49.1%  [27]
Toplam Oy : 55

Cüneyt5316

4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 13:38

Artık bırakın şu Bursa İstanbul'un maslağı olur laflarını. Bursa başlı başına büyük bir şehir.

alen Doğu Gencer
4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 19:51

nasıl olucak ben onu anlamadım bu arada? yani baktıgınızda 3 milyonluk şehirde bir tane high rise yok ! pek yapılacak gibi de durmuyor.

Misafir fd8

4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 20:04

Yakindir yapilmasi.

mehmet231
4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 21:03

Alıntı:
Yakindir yapilmasi.

Misafir fd8 bunu söylerken herhangi bir duyumunuz mu var yoksa şahsi fikriniz mi?

Misafir ddd

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 08:35

Cüneyt 5316 yanlış anlamissin. Bursa istanbulun maslagi olurmu dememis istanbul caddesi bursa nin maslagi olur mu demiş.

Bu bölgeden yatırım yapmış biri olarak söyliyeyim OLMAZ.

Cüneyt5316

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 12:18

Alıntı:
Cüneyt 5316 yanlış anlamissin. Bursa istanbulun maslagi olurmu dememis istanbul caddesi bursa nin maslagi olur mu demiş.

Bu bölgeden yatırım yapmış biri olarak söyliyeyim OLMAZ.

Misafir ben doğru anladım. Şu yazılan cevaptan başka ne anlaşılabilinirki?

Alıntı:
fakat Bursa,da projelerin arda arkası gelir ise Bursa İstanbul,un Maslağı olabilir.

Misafir 3f1

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 12:52

Caddeye guvenniyorsan neden yatirim yaptin oyleyse,5 yil oncesine kadar issizdi caddedede yatirim yapilmiyordu son 2yildir cok hizli bir sekilde yatirimlar geldi ve gelmeyw devam rdiyor 5 yila kalmaz bambaska olucaktir.

Misafir 996

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 22:33

Cüneyt soruyu yanlış anlamışsin. Yanlis anlayabilirsin bunda kötü bisey yok. Zaten yanlış anlamasan sorulan soruya "bırakin şu Bursa istanbulun maslagi olurmu laflarıni, Bursa başlı başına bir sehir" gibilerinden cvp vermezsin.

Soruyu soran arkadaş bursa istanbulun maslagi olurmu diye sormamis, İstanbul caddesi bursanın maslağı olur mu diye sormuş. Sende yanlış anlamışsin bariz şekilde ortada. Neyse olabilir.

Misafir arkadaşım bölge gelişiyor haklisin 5 sene önceki hali ile şimdiki hali bir degil. Bi 5 sene daha geçince daha da güzel olacak elbette... zaten bende bu gelişimi gordugum için yatırım yaptım ama gerçekleride görmek lazım. Mesela yatirim için daha cok param olsa bu bölge yerine altarnatif yerlere yonelirdim. Kısacasi bu bolge ile ilgili Bursanın maslagi veya cazibe merkezi olacak diye beklemek büyük bi hata olur.gelişir mi gelişir, yatirim yapana kazandırırmi bence doğru yatirim yapana kazandırir ama asla ve asla bursanin cazibe merkezi , en gozde yeri falan olamaz. Bursanin cazibe merkezi nilüferdir sonrada Mudanya gelir..
Bu benim düşüncem.

Misafir ba2

4 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 17:41

Fazla zaman almayacaktır,düşüncelerinin yanlış olduğunu yatırımından fazlasıyla para kazanınca anlayacaksın.

Burak16TR
3 ay önce - Cmt 09 Eyl 2017, 12:24

İstanbul caddesinde yüksek bir binanın inşaatına başlanmış.Bursa' nın en yüksek binası olacakmış. Herhalde artık arkası gelir.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet