Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara MAVİ GÖL Projesi
« önceki   123 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 28
serkan7106
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 08:55

Günaydın, emlakçı değilim arkadaşlar. Mavigölde ufak yatırımı olan birisiyim. Kendi edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istedim sadece. Bu form (eski başlıkta) bana çok yardımcı olmuştu. Özellikle imar geçmeden önce satmak üzereydim neredeyse, buradaki arkadaşların tavsiyesiyle satmamıştım. Geçenlerde nakit ihtiyacından dolayı satılığa çıkarmıştım, gelen teklifler üzerine fiyat belirttim. Neyse ki başka şekilde hallettik, arsamız duruyor. Bi de tabii metresine 400'lü fiyat beklerken 350 teklif gelince vazgeçtim. 400 veren olsa satardım belki. Bu biraz da nasip meselesi belki siz daha yüksek fiyatla bi alıcı bulabilirsiniz. benim ki kişisel tecrübe sadece.

Benim gördüğüm piyasada herkes bekleme moduna geçmiş. Malum son yaşananlar, Zarrab meselesi falan...Bu işlerde biraz düzelme olursa piyasa canlanır. yoksa millet dövize yatmış bekliyor gibi. kısaca işlerin düzeleceğine inanıyorsanız arsanızı tutun (ben öyle yaptım), yok daha kötüye gider diyorsanız (inşallah gitmez) satıp paranızı başka alanlarda değerlendirin. Dediğim gibi bunlar kişisel düşüncelerim sadece beni bağlar, kimse için tavsiye değildir. Sadece bilgi paylaşımıdır. Bu şekilde yeni bilgi edinen arkadaşların da paylaşım yapması faydalı olur.

Sağlıcakla kalın...

edmund honda
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 10:32

Mamak belediye başkanının kendi ağzından söylediği sözler var,bayındır,nenek ,ortaköy,kutludüğüne yatırım yapan kazanacak diyor,açın bakın eski röportajlara.... sonuç hüsran şu anda aldığım fiyatın yarısına satamıyorum , belediyeye yazıyorum imar ne aşamada diye yok kurum görüşü,yok şöyle olacak ıvır zıvır,plan firmasını arıyorum yok plana verecektik tam veriyorduk şöyle oldu böyle oldu.... her defasında söylüyorum yine söylicem mamak belediyesi,bimer, cimer,büyükşehir mavi masa heryere yazın verdikleri sözleri tutsunlar artık

samiyel
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 11:37
Mavigöl 1. Ve 2 etap imarı

Arkadaşlar melih başkan buradan full oy almasına rağmen malesef buraya yatırım yapmadı ve yatırım yapılacak zemin hazırlamadı.
ancak kesin bilgidir.içiniz rahat olsun.

Lovimoment
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 17:05
Mavi Göl Yol Çalışmaları Son hızla Devam Ediyor Merak Etmeyin Arkadaşlar İçiniz Rahat Olsun

Ankara’da gayrimenkul yatırımının yeni gözdesi Mavigöl’ün yol çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Ankara’nın en büyük gölünü gören manzarası, havaalanına yakınlığı ve yeni yapılacak şehir otogarına erişimi ile popülerliğini artıran Mavigöl, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı haline geldi.

Bölgenin altyapı çalışmaları son sürat devam ederken, Büyükşehir ekipleri de yol çalışmalarını aralıksız sürdüyor. Mavigöl Bölgesini; Çankaya, Yıldız gibi yerleşim bölgelerine bağlayacak yol ile bölgenin merkezi bölgelere ulaşımı kolaylaşırken, değerinin de katlanması bekleniyor.

Öte yandan, yakın zamanda yapımına başlanacak olan Kırıkkale-Delice Çevre yolu ile Mavigöl Bölgesinin merkezi konumunu daha da eşsiz hale getireceği kaydediliyor.

“Ara Yollar da Yakında Tamamlanacak”

Konuya ilişkin emlakproject.com muhabirine bilgi veren yetkililer, Mavigöl bölgesindeki anayol çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu, ara yolların da yakın zamanda bitirileceğini söyledi.

Yol çalışmalarının tamamlanmasının ardından peyzaj çalışmalarının başlayacağı belirtilirken, bu süreçlerin de hızlı bir şekilde tamamlanacağı ifade edildi.

“3 Yılda Yüzde 300’e Varan Kazanç”

Ankara’da gayrimenkul yatırımın yeni gözdesi haline gelen Mavigöl Bölgesi hakkında bilgi veren Seymen Gayrimenkul Direktörü Fatih Şimşek, Mavigöl ve çevresinin son 3 yılda yüzde 300’e varan seviyelerde değerlendiğini bildirdi. Şimşek, şöyle konuştu:

“Ankara’da göller ve çevreleri son dönemde değerli hale geliyor. Eryaman ve çevresi bunun en güzel örneği. Ancak Eryaman Bölgesi yapılaşmasını tamamlamak üzere. Bu noktada Ankaralıların bundan sonraki en önemli gayrimenkul yatırım merkezlerinden biri Mavigöl ve çevresi haline geliyor.

Bölgenin imar çalışmaları tamamlanmış durumda, eşsiz manzarası, şehre ve yeni yapılacak şehir otogarına yakınlığı ile Bölgemiz son 3 yılda yüzde 300’lere varan oranda değerlendi. Ancak bu daha başlangıç. Yol çalışmalarımız tamamlanmak üzere, peyzaj çalışmalarının ardından Mavigöl ve çevresinin daha da değerleneceğini öngörüyoruz. Mavigöl Bölgesi, Ankara’da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcıların odaklandığı bölgeler arasında ilk sıralarda yer alıyor.”

buga0606
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 17:28
Lovimoment mesajlar: 1 19 dakika önce - 17:05 (bugün) Mavi Göl Yol Çalışmaları Son hızla Devam Ediyo

Diyen arkadaş emlaçılar koyduğu reklamları yayınlıyosun git bak yol çalışması yapan araçları topladılar..

edmund honda
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 21:51

Araçların çekilmesi mevsimsel olabilir baharda kaldığı yerden devam eder diye tahmin ediyorum

buga0606
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 23:25

Valla kardeşim bayındıra alt yapı yok bişey yok hizmet yapılırsa ne ala.. yoksa mümkün değil imrahor 1.40 emsal çankayanın yanı başı350 tl alt yapısı bitmiş imar biteli 10 yıl olmuş 200m2 ye bi daiere düşücek şekilde bugün bsşlasa inşaatlar en kötü daire 250 bin tl düşün yani.yolları açılıyordu bianda araçlar çıktı gitti bölgeden şimdi yolların bi kısmı açık bi kısmı kapalı.. büyükşehirin gelip yollarını açmasını bekliyoruz..

Misafir a98

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 20:18

Yani mavigölün kaderi cizildimi, ayni dogukent gibi derin uykumu?

gringo01
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 01:16

Edmund Honda kardesiminde yazdigi gibi mevsimsel durumlardan dolayi is makinalari cekilebilir.
Lakin Proje ile alakali Duran bir sey yok. Durmakta yok insallah yola devam.

Mavi Göl Projesinde bir aksama yok.
Calismalara tempo katmak isteyen yatirimcilar, Edmun Honda kardesimizinde dedigi gibi Bimer, Cimer, Mamak ve Büyüksehir Belediye Birimlerine taleplerini iletmeleri halinde insallah dahada hiz kazanacaktir.

buga0606
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 12:58

Gringo kardeş doğukentte kaç mevsim geçti nenek kaç mevsim geçti ortaköy kaç mevsim geçti bayındırıda say kardeş..kaç mevsim geçicek hep beraber göreceğiz..yanlış anlaşılmasın inşaallah bütün bölgelerimiz gelişir kalkınır projeler yapılır.ama projelerde güvenilirlik kalmadı üretim yok.bizlerde hakkımızı arıyamıyıruz gidip belediyenin kulağını çekemiyoruz burda kulak çekmek mecaz anlamda..örgütlenemiyorz muhalefet olalım değil a parti b parti meselesi değil hakkımızı arıyamıyoruz..batıya bakın günden güne gelişiyor Projeler yapılıyor..daha bugün baktım y.mahalle belören askıya çıkmış..mamakta nenek 5 yıldır sürüncemede..bölgemize seçimden seçime milletvekilleri bakanlar geliyor belediye başakanı seçimden seçime esnafı geziyor vaat veriyo söz veriyo arkası yol örnek kızılca..ama biz halk olarak kaç kere toplanıp milletvekillerne gittik kaçkere belediye başkanın yanına gidip toplu bi şekilde ses çıkardık veya şahıs olarak..herkkez işinin görüldüğüne bakıyo el avuç oğuşturmaktan başka bişey yapışmıyo..kaçtane sivil toplum var dernek kuruluş var bölgemizde ve sesleri nekadar çıkıuor sesimiz nekadar çıkıyo arkadaşlar..cimere belkide ilk yazanlardanım.şikayet ettim belediyeyi yanıma üç kişiyi topluyamadım kaç kez derneklere teşkilatlara söyledim herkez memnun ve şikayet ettiktwn sonra belediye başkan yardımcısıyla görüşme sağladık..ne dedi biliyomusunuz ya büyükşehirde bizden ama bizim işlerimizi hep sonlara atıyo dedi böyle bi açıklama olabilirmi..yani arkadaşlar biz memnun gibi gözüktükçe ve herkz iyisin dedikçe zannediyorlar ki ben doğru yoldayım..bizim sağduyu lu olmamız lazım..bitane babayiğit çıkıcak muhtarlar esnaflar halk bi araya gelicek sorunları her merciye taşıcak..ozaman bölgeden bişeyler bekleyin yoksa bi cacık olmaz burdan beyler..vesselam durum bu tamamen kendi düşüncelerimdir

sayfa 28
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet