Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara MAVİ GÖL Projesi
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
edmund honda
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 13:38

plan içinde kalan yerlere yüksek emsal ise konutta metresi 500 tl istiyorlar,kutludüğün köyiçi imarlı yerlerde 150-200 arası istiyorlar ,imarlı yere komşu hatta bitişik 53 parselde en az 150-200 eder sadece tahmini olarak söyledim,

çağatay2
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 13:49

e.honda çok çok teşekkür ederim ..

Misafir 8f2

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 19:22

iyi akşamlar herkese,kutludüğünde 333-334 parselde yerim var yatırım amaçlı yıllar önce aldığımız bu arsanın akıbeti ile ilgili bilgi verebilecek olan birisi varmıdır?yani imar çalışması değeri vs..
iyi akşamlar

edmund honda
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 09:09

yeni çizelen plana girmiyor diye biliyorum,o parselleri plana almak için uğraştılar ama olmadı,yine de garanti olsun mamak belediyesi resmi internet sitesinde bilgi edinme bölümüne mail atın cevap cep telefonunuza 2/3 içerisinde geliyor . Şimdi girmese bile daha sonra dahil edilebilir.

Misafir 869

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 13:11

Teşekkür ederim dönüş icin..nasip kismet bu isler gerci ben biraz sanssizimdir ama bekleyip görcez..iyi günler dilerim

serkan7106
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 14:18

Mavi göl emsal2 yerlerin metresi şu an için 350 Tl civarı. Ancak alıcı bulmak çok kolay olmayabilir. Bi ara 400 lerden satışlar olmuştu ancak mevcut durumlar itibariyle herkes beklemede galiba. Herhangi bir siyasi kriz olmaz ya da mevcut sıkıntılar biraz giderilirse yeniden 400 ve üstü fiyatları rahatlıkla görür. Acil nakit ihtiyacı hariç tabii ki de satış önermem. Ne olursa olsun su gören imarlı bir arsadan söz ediyoruz.
Belki bir çayyolu olmayacak ama unutulmaması gereken bir nokta, bu memlekette bütün konutlar üst gelir grubu için yapılmıyor. Bu bölge de orta gelir grubuna yönelik projelendirmelerde rahatlıkla kullanılabilir. Yapılacak konutun fiyatı 500 bin olmaz ama 250-300 olur.
Tabi kısa vadede olacak işler değil. Dün aldım bugün 2 katı kazanayım diyorsanız size başka yatırım araçları öneririm. Kaldı ki son iki sene içinde %60 dan fazla prim yapmış. dört sene öncesine göre çok daha fazla. Yani yıllık %30 gayet makul bir getiri. olası bir yapılaşma durumunda ise 500 metre yerinize 2 ya da 3 daire alacağınızı düşünürsek uzun vadede çoooook karlı bir yatırım olur. Risk yok mu, tabii ki var. o da sadece süreyle alakalı. Zaten risksiz yatırım isteyen döviz ya da altın alsın. Hem getiri çok olsun, hem kısa zamanda olsun hem de risk olmasın...maalesef öyle bir dünya yok. En azından helal yoldan.
Herkese hayırlı günler dilerim

samiyel
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 15:26
mavi göl ve nenek üst bölge imarı

arkadaşlar kolay gelsin...çok daha iyi olacak.

mavigöl 1 etap imarı bitiyor. sorun yok zaten

nenek üst bölge imarı yani üniversitenin bulunduğu bölgenin imarı için geçen hafta belediyeden görüştüğümüz kişilerin dediği kadarıyla üniversite için ayırtılan bölge bir çok şey için istenmesine rağmen verilmemiştir. ORAYA ÜNİVERSİTE YAPILACAK diye verilmiyor.2018 in başlarında 1/5000 imarı çıkacak. ondan sonra herhangi bir itiraz yapılmazsa çok hızlı bir şekilde 1/1000 imarı yapılıp bitirilecek diye bilgi aldık.
bir diğer konuda bu imar anlaşması yapalım diye milletle sözleşme imzalatan şirketlere itibar etmeyin dediler.orada imarı yapacak olan zaten belediye.çünkü kesinti olacaksa zaten belediye yapar.

Ali aslantaş
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 16:12

Serkan7106 acaba verdiginiz bilgiler benim sorumun cevaplarindan birimi yoksa ek bilgi olarakmi yazdiniz?

Misafir 4db

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 20:51

Serkan 7106 sen emlakcimisin? 350 tl ye derken herhalde gölden çok uzak parsellerden bahsediyorsun.

buga0606
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 21:23

Samiyel inşaallah kardeş.ama ben inanmıyorum insanlar bu bölgelerden çok çekti..zarar ettiler..yazık insanlara..ben bu bölgede bi emlakçı olarak söylüyorum..belediye verdiği sözü tutmuyor üçlüydük güçlüydük diyorduk ama malesef bu bölge üvey evlat muamelesi görüyor..ünüversite dediler fiyatları şişirdik,aşti dediler fiyatı şişirdik kanal ankara muamma imar dediler abi gel burdan yer al kazanırsın dedik bizlerde belediyeye güvendik ama sözlerinde durmadılar..durmuyorlar.yeni gelen başkanın biraz daha tutarlı olacağını düşünüyorum ama bölgemiz artık seçim bölgesi olmasın seçimden seçime ziyaret ediliyoruz unutuluyoruz buda tabi bizim hakkımızı aramadığımızdan sesimiz çıkmadığından kaynaklanıyor..muhalefet değil gerçekten hak arasak bu bölgeyi böyle yapamazlar..SAYGILAR

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet