Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mavi Göl Projesi
« önceki   123 ... 128129130 ... 133134135   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 129
edmund honda
1 ay önce - Cum 07 Ağu 2020, 16:56

İmar sonrası belediyeye kalan arazilerdir ama imarda daha kesinleşmedi

Yemlihan06
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 18:28

Arkadaslar inşallah yatirimlarimizin karşılığını aliriz.Mamak Belediye baskani maalesef isi yokusa surmekte. Birkac defa denk geldim isi birakmislar masallah Mansur r beye muhalefet derdinde. Allahinizin askina bizim sizin kirli bacakalti siyasetinize değil, bölgeye yapacaginiz yatirimlara bakiyoruz. Mavigol ve Nenek bolgesinin imarinin biran once çıkarılmasını istiyoruz. Bizim tahammülümüz kalmadi.

72Eras
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 23:31
Mavigöl

Gerçekten artık sabrımız kalmadı sizin siyasi oyunlarinizdan bıktık artık.

darkness_
1 ay önce - Pts 10 Ağu 2020, 10:45
Ankara Mavi Göl Projesi

Arkadaşlar ben bu platformda yeniyim ama kusura bakmayın bir eleştiride bulunmak istiyorum. Burada genel çoğunluk malesef amatör bir tavırla malının değerini düşürüyor. Bizim bölgemizden yer alacak herhangi biri sırf burada yazılanlara bakarak bile fikir değiştirebilir. Mavigöl şehre yakın ve göl manzaralı harika bir lokasyona sahip. Malımızın kıymetini bilelim ve naçizane tavsiyem yapacaksak da pozitif eleştiri yapalım. Lanet ederek, bıktık yorulduk diyerek arsanıza yada kendinize iyilik mi yapıyorsunuz yoksa kötülük mü siz karar verin. İnternette "Mavigöl Gayrimenkul Yatırım" dendiğinde ilk bu site ve buradaki yorumlar çıkıyor. Umarın yazdıklarımı ukalalık yada çok bilmişlik olarak görmezsiniz. Kalın sağlıcakla,,

Yemlihan06
1 ay önce - Pts 10 Ağu 2020, 11:44

Darknes kardeşim hakli olabilirsin. 2011 de Mavi Golde arsayi aldim. Imar yapildi neyse iptal oldu. Daha sonra buradi gider dedim. Ortakoy ve Nenekten iki parca daha yer aldim. Gelismeleri takip etmeye calisiyorum. Bakiyorum maaalesef hicbir olumlu adim atilmiyor. Ömrümüz geciyor. Bu bölgenin bu kadar ihmal edilmesi karsisinda caresizlik bizi cok üzüyor. Ne yapalim elimizden baska birsey gelmiyor. Rabbim sonumuzu hayir eyledin.

edmund honda
1 ay önce - Pts 10 Ağu 2020, 20:21

Eski belediye başkanı haber yaptı bölgeye yatırım yapan kazanacak diye emlakçılar fiyatları şişirdi köylüden ucuza alınan arsalar 10 katına satıldı birileri vatandaşa fena kazık attı herkes olayları görüyor kimin suçu günahı var karar sizlerin

Demo1975
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 02:05
Olumlu düşünelim

Darkness kardeşimize sonsuz katılıyor ve destekliyorum,malımızı övelim,olumlu güzel sonuçlar olacağına dair inancımızı,ümidimizi hayallerimizi kaybetmeyelim arkadaşlar.bskın güzel haberler gelmeye başlamış,olacak bu iş,hep birlikte güzel düşünelim güzel olsun,nitekim herşey kısmet,kısmette varsa gelir bilmem nerden ,yoksa ne gelir elden

edmund honda
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 08:21

Ne demek bu işler kısmet belediye açıklıyor buradan imar geçecek sonra işler bozulunca ne yapalım kısmet mi diyelim insanlar elden ne gelir diyorsun ya hakkını ararsın ya elden birşey gelmez deyip oturup beklersin Devlet yapacağım dediği işi yapar devlet işinin kısmeti olmaz o zaman belediye davul çalıp ilan vermeyecekti imar çıkarıyorum diye

Cnr66
1 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 22:00

selamün aleyküm Saygıdeğer Abilerim Arkadaşlarım
Mavi gölle alakali bi calisma varmi sormak istedim
Benim arsamda tas ocaklarinin orda eger bi gelisme yoksa satmak istiyorum
Tas ocaklarina cikmadan son durum.nedir aceba

nadirbey
1 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 08:21

Tas ocaklari bolgesinde bir calisma yok ama tas ocaklarinda cok hizli calisma var cikan toz ortaligi mahvediyor

sayfa 129
« önceki   123 ... 128129130 ... 133134135   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet