Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mavi Göl Projesi
« önceki   123 ... 127128129   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 128
davdat
1 ay önce - Cum 19 Hzr 2020, 13:29
mavigöl

Ben il dışındayım. Âmâ ne gerekiyorsa yapalım. Desteğe hazırım. Birilerinin bir şeyler yapması lazım. Yoksa daha çok bekleriz.doğukentte yaşar abi çok uğraştı ve uğraşıyor.mavigölde de bunun yapılması gerekir.iyi günler.

Mbd_06
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 11:38

Biz de destege hazırız ne gerekiyorsa yaparız

mrsçaça
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 18:45

Ben istanbulda yaşıyorum şuan fakat her zaman desteğe hazırım burada ve orada. Birlik olup sesimizi duyurmak lazım. Başka türlü olmayacak gibi.

Misafir412
2 hafta önce - Cmt 25 Tem 2020, 00:31

Arkadaşlar selam aleykum ben istanbuldayim yaklaşık 3 yıl önce 830 parselde 90 metre 846 parselde 200 metre yer almıştım durumu hakkında bilgisi olan varsa cevaplarda sevinirim teşekkürler

ferdunbey
1 hafta önce - Pts 03 Ağu 2020, 17:43

Cerrah paşalı arkadaşımızın dediği doğru, Mavi göl platformu diye bir platform oluşturup hakkımızı savunmaliyiz. Bir önceki dönemki başkan bundan 7 yıl önce köylülerle ,koylerde toplantı yapıp, yerlerinizi satmayın buralar değerlenecek diye konuşmalar yapmıştı. Sonuç ne ? Ortada bir şey yok. Bu durum , toprağın degerlenecegini dusunen bir çok kişinin arsa almasına ve elindekini satmamasina sebep oldu yıllardır aynı fiyatlarin olması, arsa sahiplerini mağdur ediyor. Verilen sözler yerine getirilsin, mağduriyetler giderildi. Benim bildiğim 10 yıldır imar konuşuluyor, kardeşim bu kadar mı zor bu iş. Eskişehir yolunda 60 km uzaktaki yerlerin imarı var, 15 km de yok. Akla mantığa sığar mı ? Golbasida tarım arazilerinin imarı var , tarım yapılamaz durumu olan yerlerin yok, vicdan mantık ahlak için hakkı olana hakkını versinler

darkness_
1 hafta önce - Prş 06 Ağu 2020, 14:29
Çok Şükür

Arkadaşlar nihayet güzel haberler geldi. Yol ve asfalt çalışmaları başlıyor. Peyzaj çalışmaları da daha sonra. Bilgiler birinci ağızdan. Zor zamanlarda gelen bu haber çok güzel oldu. Şükür

edmund honda
1 hafta önce - Prş 06 Ağu 2020, 19:45

Ne yolu ne asvaltı biraz açıklar mısınız ?

darkness_
1 hafta önce - Cum 07 Ağu 2020, 13:41

Yarıda kalan yol çalışmalarına 15 gün içerisinde yeniden başlanıyor. Ardından asfaltlama çalışması başlıyor. Parselizasyon yapılan yerler anayola bağlanacak. Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı geçtiğimiz günlerde bölgeyi ziyaret etti. Malum Büyükşehir merkezi hükümetten kaynak alamıyor. Mansur Başkan Bölgedeki çok geniş belediye arazilerini değerlendirme kararı almış. Yakında kamuoyu duyurusu yapılacakmış. Hayırlı olur inşallah.

Tayip
1 hafta önce - Cum 07 Ağu 2020, 15:35
darkness

Bu çok geniş hazine arazileri sadece bayındır mahallesindeki hazine arazilerimi ,19 mayis bulvarinin kuzeyinde kalan binlerce dönümlük hazine arazileriyle ilgili bir durum varmı

darkness_
1 hafta önce - Cum 07 Ağu 2020, 16:16

O detayı bilmiyorum. Kusura bakmayın.

sayfa 128
« önceki   123 ... 127128129   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet