Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mavi Göl Projesi
« önceki   123 ... 126127128129   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 127
ferdunbey
2 ay önce - Pts 25 May 2020, 16:37

Her ne olursa olsun, kaç yıl beklemem gerekirse gereksin, virüs sonrası dünyada toprağın kıymetinin daha da artacağı, mustakil ev yada hobi bahcesi kültürünün herkes tarafından bütçesi ölçüsünde gerçekleştirilmeye çalışılacağını düşünüyorum. Bayramınız mübarek olsun güzel insanlar.

Cerrah pasalı
2 ay önce - Pzr 31 May 2020, 13:56
Bahçe

Arkadaşlar madem arsalarınıza imar gelmiyor bende hisseli arsama hobi bahçesi gibi yer yapmak istiyorum birde cotteynir koymak istiyorum sizce yapabilmiyim fikirlerinizi bekliyorum en azından babada bir eğlence olur.

ferdunbey
2 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 00:01

Yeni konut kredisi fırsatıyla inşaat sektöründe canlanma olacağını düşünüyorum. Keşke imar bu döneme yetisseydi. Olmadı açıkçası ben de hobi bahçesi yapmak istiyorum. Bunaldıkca gidip bahçe işleri ile uğraşmak istiyorum. Yanlız büyük parselde 25 dönüm yerden hangi kısmı cevireceksin örneğin 1 dönüm yerin varsa? Diğer ortaklarla oturup anlaşmaya gerek var mı ?

Yemlihan06
2 ay önce - Pzr 14 Hzr 2020, 19:28

Mavigol, Nenek umutlarımız iyice tükendi. Ekonomik kriz, virüs derken artık İmarsız bizim gibi yerler artık rüyanızda bile göremeyeceğiz. İddia ediyorum ortaköy mavigol manzarası Ankarada bir numara bir yer maalesef ufuksuz mamak belediyesi ve aç gözlü hissedarlarin yüzünden adam gibi bir imar çıkmadı. Arkadaşlar artık torunlarımız buraları görür. Mamak belediyesini göreve çağırıyorum. Yeni belediye başkanı Murat bey bira önce bu bölgelere el atmanı istiyoruz.

Tayip
2 ay önce - Pts 15 Hzr 2020, 15:55

Bayındır Barajı çevresi Kzızılcaköy, Nenek, Ortaköy İmar Planı (Mavişehir) Mahkeme kararı ile iptal edilmiştir. Bu planlarla ilgili tekrar bir çalışma yapılıyor mu? Yapılıyorsa ne aşamada olduğuna ilişkin 11 Sayılı Bayındır ve İmar Komisyon Raporu.

Bu metin 8 hazirandaki 14 nolu belediye meclis gündemi daha belediyenin imar planlarından haberi yok ayrıca birkaç gün önce arayıp çalışma varmı diye sormuştum belediyemizin gündeminde böyle birşey yok denilmişti

Yemlihan06
1 ay önce - Sal 16 Hzr 2020, 08:19

Bu belediyeden ne bekliyoruz. Meclis gündemini okurken Tayip kardeş bende aynı şeyi söyledim. Adamların imardan, plandan haberleri yok. Yazıklar olsun. Mesut başkan kalsaydı en azından bölgeye hakimdi. Bu Murat başkandan bir şey beklememek lazım. Artık bir bardak soğuk su içim torunlarımıza bakın şurada güzel bir arsamiz vardı diyeceğiz.

edmund honda
1 ay önce - Sal 16 Hzr 2020, 09:28

Seçim öncesi muratkose.com.tr adlı internet sitesinden vaadlerde bulundu Bunların hangisini yaptı ya da yapacak ? Söz verdiği imar planları ile ilgili hiçbir çalışma yok belediye 5 yıldır tarım görüşü bekliyoruz diyor tarım görüşü almak bu kadar zor değil ama amaç planı yapmamak galiba eski başkana gelince asıl sorumlu eski başkandır belediyeden imzalı mühürlü resmî yazı ile bölgeden imar geçecek diye emlakçılar arsa sattı köylüden metresi 5 liraya alınan yerler kısa sürede 40 liraya yükseldi bir kesim parasına para kattı bir kesim tepetaklak battı nenek Kutludüğün Ortaköy bayındırda olay bından ibarettir şimdi eski başkana sorun yeni başkana sorun görmedim duymadım bilmiyorum diyecekler

Cerrah pasalı
1 ay önce - Sal 16 Hzr 2020, 19:10
Mavi göl

Arkadaşlar isterseniz hep beraber birleşelim belediye başkanıdan randevu alıp görüşelim.Yoksa daha çok bekleriz.

gringo01
1 ay önce - Prş 18 Hzr 2020, 18:57
Mavi göl

Cerrahpaşalı Kardeşim Hayırlı akşamlar.

Ben varım kardeşim, neden olmasın.
Umarım buradan daha fazla katılımcılar olur.

Demo1975
1 ay önce - Prş 18 Hzr 2020, 19:26

Yazılarını sessiz takipteyim,benim de o bölgede biraz arsam var,birlik olursanız nasıl haberleşme ağı kuracağız,birinin öncülüğünde bu işi başlatalım,katılım sağlarım,katılacsk arkadsşlar yazsın

sayfa 127
« önceki   123 ... 126127128129   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet