Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mavi Göl Projesi
« önceki   123 ... 118119120121122   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 119
Adriano811
2 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 22:17

Bak kardeşim benim en fazla paraya ihtiyacım olduğu zamanda elimde bir tek burası vardı.. O da para etmedi... Haktan bahsetme..

Maneger
2 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 22:52

Arkadaşlar bayındır dan yer alacağım bugün büyük şehirden bi arkadaş önerdi belediyenin sattığı parsele bitişik parsellerden al dedi buralarda emsal en üst düzeyde tutuluyor diye arsa satan varmı bide bu konuda fikir ve tavsiyesi olan var mı

gringo01
2 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 22:57
Mavi Göl

Kardeslerim S.A.

InsAllah su bölge icin iyi bir Emsal verirler. Bunun icin gayret gösterelim.
Yatirimi olan herkes, ortak hareket ettigimiz takdirde basariya ulasacagimiza inaniyorum.

Dogukentde örnegini gördük. Yasar Abiyi buradan selamliyorum.

Tayip
2 ay önce - Çrş 25 Eyl 2019, 19:33

cimer , ABB ve mamak belediyesine şöyle bir mesaj attım sizce boşunamı uğraşıyorum:

Sayın Başkan;
Nenek köyü ankara'nın doğuya açılan kapısı olan samsun yolunun hemen başlangıcında ve kuzeyinde Mamak belediyesine bağlı yerleşime elverişli tarıma elverişli olmayan bir bölge olmasına rağmen bugün hayvancılıkla uğraşılan, atıl durumdaki bir toprak parçasıdır.Bu bölgenin en büyük sorunu yıllardır süren imar çalışmalarının bir türlü sonlandırılamamasıdır. Gökçeyurt mahallesinde geçmişte birkaç defa imar planı yapılmış ancak çeşitli oluşumların (ankara mimarlar odası) bölgenin gelişmesini bölgenin akp li bir belediyeye sahip olmasından dolayı istememesi yüzünden iptal olmuştur. Bu yüzden imar sorunu çözülememiştir.Sizden isteğim gökçeyurt mahallesine bölgenin yatırım alma koşulları göz önünde bulundurularak yeterli emsal değerleri içeren (minimum e:1.6),bölgedeki hazine arazilerine bölgenin gelişmesine katkı sağlayacak projelerin yapılacağı,yeterli park(yeşil alan) ve sosyal donatı alanlarının bulunduğu bir imar planının en kısa zamanda yapılmasıdır.

gringo01
2 ay önce - Çrş 25 Eyl 2019, 20:13
Mavi Göl

Tayyip kardeş Hayırlı Akşamlar.
Allah razı olsun.
Ağızına yüreğine sağlık kardeşim.

İsmet1957
2 ay önce - Prş 26 Eyl 2019, 11:54
Gringo kardes

selam
Bizim Ortaköy parsel 721 de yerimiz var durum nedir acaba bilginiz Var mi?

gringo01
2 ay önce - Prş 26 Eyl 2019, 13:20
ismet 1957

Ismet 1957 Kardesim S.A.

inanin kardesim su an icin bir bilgim yok.

Tayip
2 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 15:47
Gringo01

Teşekkür ederim gringo01 kardeşim verdikleri cevap hakkında bilgin varmı sence özelleştirme dairesinde olması daha iyi bir şeymidir hazine arazilerine yatırım yapılacağı anlamınamı gelir

gringo01
2 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 20:53
Mavi Göl

Tayyip kardeşim S.A.
Buradan en son, sorunuza cevaben yazdığım içerik neden silindi anlamadım.

Bilgim var kardeşim.
Mailden iletişim bilgilerimizi alıp görüşelim inşAllah.

Allah'a emanet olun

çağatay2
2 ay önce - Cmt 28 Eyl 2019, 06:26

Arkadaşlar mavigöl hangi özel planlama şirketinde acaba?

sayfa 119
« önceki   123 ... 118119120121122   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet