Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mavi Göl Projesi
« önceki   123 ... 114115116 ... 119120121   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 115
lalahan12
4 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 09:12
edmund honda

simdi okudum dogukent icin de yazmissiniz , siz bu isleri yerinde iyi takip ediyorsunz , ne yapmali mavigöl icin , sadece beklemelimi , sizce sürec nasil gider hukuki yönden , emsal ne olur , dediginiz gibi abb ye sicak para lazim , mavigölde cok satis oldu , insanlar emsal 2 diye aldi ( tapuya göre ) bunlarin zararini belediy karsiliyacakmi ve hangi parayla

edmund honda
4 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 10:04

emsalin düşeceği kesin bence ,plancılara gelirsek zaten imar çıkar çıkmaz sizlerden aldıkları payları sattılar zaten onun için dava açın diyorum ,benim mavigölde arsam yok çok yakınında arsam var,eğer mavigöl de yerim olsaydı dava açmıştım zaten beklemenin bir anlamı yok

masmawi83
4 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 15:54

Arkadaslar selamlar.oncelikle bilgi paylasiminda bulunan arkadaslara tsk ediyorum.özellikle edmund honda hakkiniz çok.bende ankara dısinda oldugum icin malesef çok takip edemiyorum olanlari.lakin bugun bir sey dikkatimi cekti Bayındır 52518 ada 1 nolu parselde yerim var tapu kadastronun parsel sorgulama ekranindan baktigimda bu ada parsel halen arsa niteliginde gözukmekte.aynı sekilde mal varlıgı sorgulama ekranimdada bu yer arsa olarak çıkmakta.plan iptal olmuş olsa idi arsa niteliğinin kalkması gerekmezmiydi.bundan 4 5 ay önce ki sorgulamamda arsa olarak gözukmuyordu fakat bugun sorguladigimda gene arsa olarak çıkıyor.acaba bilmedigimiz bir seylermi var ?

edmund honda
4 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 16:03

sadece tahmin olarak söylüyorum plan sıfırdan yapılmayacak herkes eski ada-parselinde kalacak sadece emsalde değişiklik olabilir diye düşünüyorum

06Başken06
4 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 12:31
Mavigöl

Arkadaşlar mavigöl de 809 parselde yerim var şu an durum nedir buradan imar geçtimi gececekmi bana bilgi verirseniz çok memnun olurum RABBİM emeğimizi zayi etmesin inşaAllah.

lalahan12
3 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 09:35

edmund honda kardesim emsalin 1 düsürme imkani olabilirmi , daha önce emsal 2 olan yerlerin .

edmund honda
3 ay önce - Prş 25 Tem 2019, 10:38

o zamanda sözleşme yapanlara hak doğacak sadece sözleşme yapanlarla yapmayanların arasında ki büyük farkı biraz azaltırlar diye tahmin ediyorum

Çiçeek
3 ay önce - Pts 29 Tem 2019, 13:23

Benim de 35 yıllık arsam 1. Etapta ve ben geçen yıl dava açtım. Henüz davam sonuçlanmadı. Gerekçem kanunsuz bir şekilde yerlerin dağıtılması ve emsal yüksek olan yerlerin arsasından pay verenlere verilerek emsal yükaek yerlerden plancıların rant sağlaması. Ben o zamanlarda söyledim buradan bu plancılar ve o zamanın belediye çalışanları dolandırıcıdır diye. Dava edin dedim, çoğu burda onlara güvenmeyi tercih etti. Ben onlarla anlaşma yapmadığım halde başka şehirdw oturuyoeum üstelik buna rağmen gidip avukata verip dava açtım.Yıllardır bekliyorum kayıtsı kalamazdım.Hepimizin menfaati için.Dilerim adalet tecelli ederde hakkımız alırız hakkaniyetli bir şekilde.

lalahan12
3 ay önce - Sal 30 Tem 2019, 08:58

mavigöl de milleti elbirliyle dolandirdilar apacik birileri iceri atilmasi gerek , nasil bir adalet sistemi anlamis degilim .
Bu devletin hukuku yokmu , demekki hep aldatiliyoruz mersem muz cumhuriyeti gecememisiz .

yayrancı
2 ay önce - Sal 27 Ağu 2019, 10:03

Şimdi Mamak Belediyesi ile konuştum İlk etabın bir bölümünün imarını yapmışlar fakat belediye Meclis'inden geçmemiş iade edilmiş Bir kaç ay içinde ihale ile serbest çalışan bir firmaya tekrar imar çalışması yaptırılacakmış Yani anlayacağınız her şey sil baştan olacak Ben kendimizden umudu kestim İnşallah çocuklarımıza yetişir Belediye Tlf 03125507351/7338/7308
Sizler de arayın Bilgilerimizi paylaşalım

sayfa 115
« önceki   123 ... 114115116 ... 119120121   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet