Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mavi Göl Projesi
« önceki   123 ... 112113114 ... 127128129   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 113
Yemlihan06
1 yıl önce - Prş 27 Hzr 2019, 06:34

Mavigöl umutsuz vaka. Adamlar Doğukent imarı da haklarını söke söke aldılar. Biz sahipsiz kaldık. Yatırımlarımız boşa çıktı. Hayırlısi bakalım.

edmund honda
1 yıl önce - Cum 28 Hzr 2019, 10:07

bilgi edinmeden mamak belediyesine kaç kere yazdınız ? kaç kişi yazdı ?
hep aynı cevapları veriyorlar ama ben 4 kere yazdım yazmaya devam edeceğim
artık mamak belediyesine değil cimere çevre şehircilik bakanlığına yazmak gerekir diye düşünüyorum çünkü belediye kopyala yapıştır aynı cevabı veriyor.
herkes elinden geleni yapsın en azından cimere başvurun

gringo01
1 yıl önce - Cmt 29 Hzr 2019, 00:40
Mavi Göl

S.A. Arkadaslar

Ben Dün Mamak Belediyesi imar ve sehircilik biriminden ismail bey ile Telefon görüsmesi yaptim.
Mavi Göl ile alakli Planlarin yeniden yapilacagini ve uzun sürecegini belirtti.

Cimere daha önce bir kac kez yazmistim. Sagolsun onlarda pek bir alaka göstermeden tekrardan Mamak Belediyesine pasliyorlar.

Artik her kim bu bölgede mal mülk sahibiyse, hakkini savunsun. ilgili birimlere Yazsin cizsin.
Sahsen ben, kisa bir süre icerisinde, Belediye Baskani ile insallah yüz yüze görüsüp, hem bilgi hemde istek ve taleplerimi insallah iletecegim.

ilgili birimlerden, saglam kaynaklardan bilgi edinilince lütfen buradan paylasimda bulunalim.

My King
1 yıl önce - Cmt 29 Hzr 2019, 10:53

Arkadaşlar önceki başkanlar tuna ve Akgün gökçek projelerini bitirmek için mimarlar odasına bu bölgeyi teslim etti Mamak Belediye yi bende aradım yeni proje hazırladık yolluycaz dediler kaç Ay geçti burası Çankaya da olsa bu proje kırkkonaklar biterdi örneğin oran şehri altın oran eğmir gölü dibi bu hükümet akrep gibi intihar etti kendi kuyruğu ile kendi yatırımcısını soktu şimdi benim elimde iki tapu var biri bayındır biri Ortaköy şimdi ben nerenin sahibiyim böyle bir belediye böyle bir adalet tam bize yakışır

Poyraz0666
1 yıl önce - Cmt 29 Hzr 2019, 19:49
Nenek (gökçeyurt)

Selamünaleyküm öncelikle. Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan ricam gökçeyurt ile ilgili bir gelişme var mı son durum nedir?

edmund honda
1 yıl önce - Pzr 30 Hzr 2019, 10:38

Gökçeyurt bayındır ortaköy Kutludüğün 5 yıldır imar çıkacak galiba bir 5 yıl daha çıkmaz anlaşılan çok kötü kazıklandık ama bizi kazıklayan kandıran kim ? İmar çıkacak diye bas bas bağıran belediye görevlileri mi ? Emlakçılar mı ? Yoksa her iki taraf mı ? Karar sizlerin arkadaşlar

gringo01
1 yıl önce - Pzr 30 Hzr 2019, 13:11

Edmund Honda kardesim S.A.

Güzel bir konuya deginmissin kardesim. Haklisinda.
Ben kendi adima cevap vereyim.

Belediye calisanlari, onlarin ortaklasa calistigi Plancilar ve bir kisimda Emlakcilar.

edmund honda
1 yıl önce - Pzr 30 Hzr 2019, 13:47

A.s evet hepsi sorumlu ama şimdi muhattap bulamıyoruz en acısı da bu

06Başken06
1 yıl önce - Pzr 30 Hzr 2019, 15:01
Mavigöl

Arkadaşlar mavigöl de son durum nedir bilgisi olan var mı şimdiden çok teşekkür ederim herkeze HAYIRLI günler dilerim.

Mb197640
1 yıl önce - Pts 08 Tem 2019, 19:19

Mamak belediyesinin 01.07.2019 tarihli belediye meclis gündemi ve alınan kararlar: "İnşaat ruhsatı taleplerinin çok az olduğu bu dönemde İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün bu süreçten faydalanarak mahkemelerce iptal edilen plan çalışmalarını mahkeme kararlarındaki gerekçeleri de dikkate alarak hızlandırması yönünde çalışma yapılmasına ilişkin Bayındır ve İmar Komisyon Raporu."
Bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaş var mi? Mamak ta mavigöl den başka iptal olan imar var mi?

sayfa 113
« önceki   123 ... 112113114 ... 127128129   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet