Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Cengizhan Tuğrul
1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 15:02

Bir dürümün 20 lira olması çok fazla bence.

Hem tam doyurmadı hem de parasına değecek lezzette değildi.

Onbaşılardan yedik diğerlerinin fiyatlarını bilmiyorum.

Genel olarak ucuza doymak istiyorsanız Bi Sucuktan sucuk ekmek yaptırın 5 lira ohh miss

Zaten yakında Turgut Özal'a açılıyormuş.

Reklam gibi oldu bu da

Resul GUL
1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 15:15

Bu sene de çalıştığım için Festivale gidemedim Ev yemekleri falan yok mu hiç O kadar reklamı yapıldı. Adana yemekleri sadece Kebap dan ibaret değil sonuçta
.

Cengizhan Tuğrul
1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 15:22

Ev yemekleri vardı ama Antep-Urfa yemekleri falan diyordu

En az 15 tane ünlü kebapçı vardı.

Levent Börek uzun kuyruklar eşliğinde satış yapıyordu.

Sucuk ekmek ve İzmir Kumrusu çok rağbet görüyordu.

Dün sabah bedava kahveli Coca Cola dağıttılar

Tatlıcılardan Hasan Masat ve Karaağaç baya iş yapıyordu.

Onun haricinde bici bici ve şalgam standları da vardı. Ali Göde falan.

Ha bir de Çinli şefler gelmişti herkes onları izliyordu.

Resul GUL
1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 15:33

Aslında Yemek programcıları için iyi bir Alan.. Hiç farklı bir yeri gezmeden her şey bir noktada Adana için de reklam olurdu Program yapan oldu mu acaba?

Murat Ds
1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 18:08

Ntvde yemek prgramı yapan italyan bir aşçı var. İnstagramda çekimler için Adanaya geldiğini görmüştüm. Hatta jülide sarıeroğullarıyla kebap yiyordu.

İbrahim Abi

1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 18:30

Festival alanını gezdim. Naçizane tespitim şu yönde oldu. Adana'ya bu tür organizasyonlar için büyük bir alan şart. En az Merkez park büyüklüğünde bir alan. Festivalde tıkış tıkış bir görüntü farkettim. Daha büyük bir alanda, insanların daha rahat edeceği, oturmak için sıra beklemeden kebabını böreğini yiyeceği bir festival alanı ihtiyacı olduğu kanaatindeyim. Tabi otopark sorunu da olmayan bir alan.

İkinci olarak Levent börekçilik önündeki kuyruk. Benim gezdiğim anda bir numarasıydı festivalin.

Ersin ÇALDIR

1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 18:50

dün akşam oradaydım bende, eşim ve ablam ile.

otopark yeri bulana kadar canım çıktı, bölgeyi bilenler için söyleyeyim ; 5 ocak stadı ile merkez park arası ara sokaklarda bile yer yoktu.

festival alanına giriş yaptığımız anda havai fişek gösterisi başladı, koştur koştur nehir kenarına gittik.
gösteri güzeldi gerçekten..

Festivali beğendim, çok kalabalıktı. yön duygularımı yitirdim sanki nerde ne standı var, gezmek bulmak eğlenceli, ama karışıktı biraz..

sanırım festivale katılan kebapçı, börekçi, tatlıcı, künefeci falan herkes 3-4 ayda yapacakları satışı bir gecede yaptılar

fotoğraflar alıntıdır

Misafir 2b3

1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 23:07

Yine gidemedik bir türlü kısmet olmuyor

Resul GUL
1 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2018, 23:41

Ben de işim dolayısı ile gidemedim Ama giden arkadaşların hepsinden festivalle ilgili genel anlamda olumlu dönüşler aldım.

Festival daha çok yeni..
Umarım bundan sonra her yıl daha iyi ve farklı yeniliklerin olduğu daha kapsamlı ve katılımı yüksek festivaller olur inşallah

Misafir b04

1 yıl önce - Pts 15 Ekm 2018, 09:26

Her ay yapılsın ya ekonomiye katkısı olur

sayfa 13
« önceki   123 ... 121314 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET