Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4

ANKARA'DAKİ OKUL VE HASTANELERİN TAŞINMASI PROJESİNE DESTEK VERİYOR MUSUNUZ ?
A -) EVET, İYİ BİR DÜŞÜNCE, DESTEKLİYORUM 77.8%  77.8%  [21]
B -) EVET, KESİNLİKLE HARİKA OLACAK 22.2%  22.2%  [6]
Toplam Oy : 27

Misafir 897

2 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2017, 12:54

Atatürkçü Vatansever doktorlarımız var bizim onlara güvenimiz sonsuz odalarla işimiz olmaz onlar değişik bayraklar altında açıklama yapsınlar.

Birgün gazetesi yayın yönetmeni olarak mı yazıyorsun buraya.

Misafir d2b

2 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2017, 22:12

Tabip odası elbette örgüttur. Kamu kuruluşu niteliğinde meslek örgütüdur. Yönetimi üyeler tarafından seçimle belirlenir.

Misafir 2b6

2 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2017, 23:27

Isterseniz 10 tane - verin yazdıklarıma. Sonuna kadar biz Türkler Mustafa Kemalin askerleri olacağız. Almanya emperyalizmine ve Amerika emperyalizminin karşısında olacağız.

serpilce
2 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 16:18

içimizdeki hain sayısı hiç az değil. almanyayı övüp TÜRKİYEmize saldıranları şiddetle lanetliyorum.

serpilce
2 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 16:20

atatürk gömüleli neredeyse 80 sene oldu. bırakın artık geçmişi, önümüze bakalım. bu ülkeye taş dikilmesine engel olan kesınlıkle haindir

ovacikli

2 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 16:25

HA HA HA, BİZ ALMANYA, HASTANE PROJESİNE KARŞI ÇIKIYOR DEMEDİK Kİ.

ALMANYA, HAVAALANINA KARŞI ÇIKIYOR DEMİŞİZ.

BEYNİ SADECE sol TARAFTAN ÇALIŞANLARA ÜZÜLÜYORUM

Misafir 328

2 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 16:32

Almanya "şehirdeki hastaneleri 2 bölgeye toplayıp, bunların işletmesini özel sektöre verip, buralara ulaşımı da dolmuşla ve özel araçla sağlamayı nasıl akıl etmedik" diye kıskançlıktan çatlıyor olabilir.

genç birlik
2 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 18:34

Biz de almanya betonu niye kıskansın dedik.
Beyni hiç çalışmayanlara üzülüyorum.

Misafir a09

2 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 18:52

Adam ezik yaşamaya alışmış fazla takılmayın. Mustafa Kemal in yolundan ayrılmayacağız. Unutmayın ki Kurtuluş Savaşında da %40 savaştan kaçmış ya da İngilizlerin safhında olmuştu. Değişen bir şey yok. İster ekonomik olsun ister konvansiyonel olsun her türlü hazırız. Türkiyenin yatırımlarını kesemeyecekler engel olamayacaklar.

Misafir 328

2 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 23:43

Almanya dolmuşlarımızı, halk otobuslerimizi kıskanıyor. Mesela havalimanına giden aslan gibi Belko otobüsleri varken akılsız Almanlar metro yapıyor, tren götürüyor. İstanbul'daki gibi 8 kişilik dolmuşlarla taşımacılık yapmamızı da kıskanıyorlar bence.

sayfa 4
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet