Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

ANKARA'DAKİ OKUL VE HASTANELERİN TAŞINMASI PROJESİNE DESTEK VERİYOR MUSUNUZ ?
A -) EVET, İYİ BİR DÜŞÜNCE, DESTEKLİYORUM 77.8%  77.8%  [21]
B -) EVET, KESİNLİKLE HARİKA OLACAK 22.2%  22.2%  [6]
Toplam Oy : 27

taner_x1
2 yıl önce - Cum 28 Tem 2017, 15:52

Almanya korkup mahvoluyor öyle mi Bazı forum sakinleri geyik mi yapıyor, gercek düşünceleri mi bu anlayamıyorum

Misafir 777

2 yıl önce - Cmt 29 Tem 2017, 16:05

almanya, 3.havaalanı açılmasın diye kendini parçalıyor. ben duisburg'da yaşıyorum. isteyene görüntüleri atarım, almancası olan türkçeye çevirir. programlarda hep yazılıyor, 3.havalimanı açılırsa almanya yüzde 30 zayıflar diye. zaten araba markalarında almanya göçtü.bir sürü zarar var, tr deki havaalanı açılması almanyayı felakete sürükler

genç birlik
2 yıl önce - Cmt 29 Tem 2017, 23:20

ya bu kadar saçmalık olmaz. bi havaalanı almanya yi batıracak he mi ? siz ya beyninizi kullanmıyorsunuz ya da hiç dayak yemediniz. bu kadar saçmalanmaz, adamların onlarca dünyaca ünlü markası var, dünyanın her yerine ihracat yapıyorlar ama beton yığını bu ülkeyi batıracak. buna inanmak için salak olmak lazım

Misafir 9ce

2 yıl önce - Cmt 29 Tem 2017, 23:41

Almanya catliyor oyle mi havaalani yaptigimiz icin? O yuzden Alman TyssenKrupp'a, 3. Havalimanı için 143 adet uçak bindirme köprüsü siparisi verdik 😀

Misafir 278

2 yıl önce - Prş 03 Ağu 2017, 15:40

gençbirlik nedir bu almanya sempatin, ülkeye çivi çakılınca nasıl da kahroluyorsunuz

Misafir 6b3

2 yıl önce - Cum 04 Ağu 2017, 16:00

içerde ne çok hain varmış, bi iş yapılacaksa hemen itiraz

Misafir ed3

2 yıl önce - Cum 04 Ağu 2017, 16:05

İş yanlış iş... İngiltere'de yapıldı iflas etti.

Şehir planlama, ulaşım, sosyal adalet açısından yanlış iş.

Misafir 07e

2 yıl önce - Cum 04 Ağu 2017, 17:25

Içımizde ki ırlandalılar Ankaragücü maçlarında saatli kale arkası 900 kişilik trübüne doluşurlar dı. Az kaldı seneye görüşeceğiz.

Misafir ed3

2 yıl önce - Cum 04 Ağu 2017, 17:27

Bir de bizden farklı düşünen herkese hain deme alışkanlığı ne kadar kötü.

-Şehir hastaneleri çok iyi bir proje.
-Bence değil.
-Seni hain!

Misafir 75e

2 yıl önce - Cmt 05 Ağu 2017, 13:58

ALMANYA ; Ne kadar terör örgütü var ise ben desteklerim himaye ederim.

TÜRKİYE ; Ama bunlar Kızılay ortasında bomba patlatıp masum insanları öldürüyor.

ALMANYA ; DESTEKLEMEM fakat Şartlarım var.

TÜRKİYE ; Neymiş onlar

ALMANYA ; 3. havalimanı projesini durdurun
Köprü alt geçit projelerini durdurun
Şehir Hastaneleri projesinden vazgeçin
Nükleer santral projesinden vazgeçin
Silah sanayide %100 yerlilik projesinden vazgeçin
Suriyede ve Irakta Türklere silah göndermeyin
OHAL İ kaldırın özellikle güneydoğuda Atatürk büstlerini ve Türk Bayrağını yakanlara ve bağımsızlık ilan edenlere müdahale etmeyin.
Suriye ve Irakta başka devletler kurulmasına engel olmayın orada yaşayan Türklere yardım yapmayın yaparkende casusluk faaliyetinde bulunan gazeteci ve sivil toplum örgütü üyelerimize zorluk çıkarmayın.

Türkiyede yaşayan sözde vatandaşlar gösteri yaparken neden yapıyorsunuz dendiğinde yukarda ki listeyi önümüze koyuyorlar.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet