Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara West Avenue Konut Projesi
« önceki   123 ... 91011121314   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 10
Misafir c62

4 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 00:11

Konut olmasın artık.rant olmasın.ilim irfan üretim olsun.Ostim üniversitesi olacağı söyleniyor

Misafir 312

4 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 00:07

@Misafir c14
Telekom kendi personeli için mi yapıyor yoksa dışarıya da satışı var mı? herhangi bir bilginiz var mı? İnternette arayınca broşür şeklinde .pdf dosyası geliyor ama ne daire tipleri ne de projeye ait bir bilgi göremedim.

Misafir 7cb

4 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 12:54

Bugün İstanbul yolu jandarma girişindeki carrefoursa arazisine de yıkım için iş makinası geldi.

Misafir 536

4 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 23:02

Bugün firmayı aradım. İnternet forumlarında projenin iptal edildiği şeklinde bilgiler paylaşıldığını ve durumun ne olduğunu sordum. Firma yetkilisi, iptal gibi bir durum olmadığını ve ön kayıt oluşturan kişilere lansman öncesi mesaj yollanarak bilgilendirme yapılacağını belirtti. Bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek, bekleyip göreceğiz.
Carrefour'un bulunduğu araziyi, optimum'un sahibi olan firma aldı diye duymuştum. Sanırım yeni ve büyük bir avm yapılır )

Misafir 05a

4 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 00:58

Misafir 536 bugün carrefoursa kuru temizlemeciye elbise verdim.Yıkılacak gibi durmuyor. YDA inşaatı kaç kere aradım sağlık net bir bilgi alamadım kimle hangi bölümle görüştünüz.Projeyle ilgili bilgi almak istediğimde proje satışlarınız ne zaman projeye başlamadan ön satış yapacak mısınız gelip görüşmek istediğimi söyledim bu sorularıma cevap alamadım.

Misafir c14

4 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 08:52

carrefoursa bahçesinde inşaat yıkım iş makinaları var üzerlerinde de yıkım aracı yazıyor bu araçları sergilemeye getirmemişlerdir herhalde...

erdiözcan
4 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 14:38

dikey yapılaşmaya son yda west aveneunun yerine ostim üniversitesi yapılacak

Misafir 54a

4 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 23:36

Misafir 05a, yda'nın internette yer alan merkez numarasını arayıp West Avenue hakkında bilgi almak istediğimi söyledim. Bana başka bir numara verdiler. Bu numaradan bilgi alıyorum. Ön kayıt alıyorlar, lansman öncesi cep telefonuna mesaj yoluyla bilgilendirme yapacaklarını söylediler.

Misafir 8b8

4 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 11:28

Uzun süredir bu forumu takip eden biriyim. Burda projenin durduğuna ilişkin yazılara itibar ederek firmayı aradım. Önkayıt oluşturulduğu bilgisini aldım. Yda personeli iptalin kesinlikle söz konusu olmadığını belirtti.

Misafir 877

3 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 21:16

Arkadaşlar hayırlı olsun carrefour avm yıkılıyor yıkım için bir firmayla anlaşılmış carrefour çevresine bilgilendirme yazıları asılmış yeni proje için karma proje deniyor avm, ofis, konut...

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011121314   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet