Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fenerbahçe Doğuş - Basketbol THY Euroleague 2017 / 2018
« önceki   123 ... 120121122   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 2
Misafir 8dd

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:26

Nicola Melli mekan alındı mı Haldun?

Haldun Turan

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:28

Nicola Melli 3 sezon bizim için mücadele edecek misafir.

Misafir 8dd

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:30

Vay, çok iyi transfer, hayırlı olsun. Geçen sezon bitmeden bu ihtimali konuşmuştuk ve gerçek oldu.

Umut Yavuz

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:41

Melli iyi transfer.
bu senede unvanımızı koruyacağımızı düşünüyorum,kısmet ederse allah final four için sırbistan ayarlamalarını yapalım bizde

Cengizhan Tuğrul

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:43

Sırbistan deplasmanları özellikle Türk takımları için cehenneme dönüşüyor.

Ama bundan iki sezon önce Galatasaray, Kızılyıldız'ı 20 bin Sırpın önünde yenmişti hem de o gergin günlerde

Haldun Turan

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:45

O maçta bende çok desteklemiştim sitede mesajlarda vardır.

Ergin Ataman'ın dik bir duruşu vardı takımda öyle hoşuma gitmişti yani.

Fenerbahçe de yendi o takımı hemde farklı yendi sadece bu sezon şanssızca bir basketle yenildi.

Kızılyıldız'ın Final Four vizesi alacağına inanmıyorum ayrıca ama daha çok erken bunları konuşmak için.

Normal şartlarda çeyrek finale çıksınlar öpsünler başlarına koysunlar.

Umut Yavuz

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:47

Sırbistan için şöyle bir özellikte var,sırp takımı final-foura kalacağını düşünmüyorum fakat cska kalırsa eğer ki muhtemelen kalacaktır,baya destek alır sırplardan,kızılyıldız ile aralarında taraftar anlamında bir kardeşlik mevcut.

Cengizhan Tuğrul

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:51

Evet Sırpların ve Yunanlıların tarihsel bağı var zaten Ruslarla.

Misafir 8dd

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 23:59

Ben de nedense bu sene cska final four yapamayacak gibi hissediyorum

05yusuf09

1 yıl önce - Pzr 09 Tem 2017, 08:06

Belli olmaz misafir, CSKA tabii ki Teodosic gibi bir komutanı kaybetti ama ellerinde De Colo gibi bir skorer var ki bu sene de yine iddialı olacaklardır. Ama Teodosic'siz tabii ki bayağı zorlanacaklardır

Teo'nun bizi tercih etmemesi beni açıkçası şaşırtmadı çünkü önceden NBA'e gideceği her halinden belliydi, en azından bana göre. Ama orada çok çok zorlanır çünkü NBA basketbolu, oldukça hızlı oynanıyor ve senin o hıza adapten olman ve fiziğinin de güçlü olması lazım ki, özellikle bu dış beyaz guardlar için çok zor bir durum. Zamanında Jasikevicius, Spanoulis, Macijauskas gibi Avrupa'nın değerli guardları bile orada bayağı zorlandılar. Teodosic ve giderse Bogdan da aynı duruma düşebilir.

sayfa 2
« önceki   123 ... 120121122   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET