Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Haldun Turan

3 ay önce - Cum 20 Ekm 2017, 00:13

Cengizhan internetden izleyebildin mi ben hem kızlara hem erkeklere bakamadım.

Skor yakın gittiği için umudum vardı ama atılan sayının bariz azlığı maalesef kazanamayacağız sonucunu getiriyordu ve öyle de oldu.

Attığımız sayıya bak 49

Bu kadar az sayı atarsan nereye kazanıyorsun yok öyle bir şey.

Yacoubou'dan 13 sayı yemişiz.

Ana Dabovic'in 15 sayısına destek çıkan başkaları olmayınca yenilgi de kaçınılmaz olmuş.

Cengizhan Tuğrul
3 ay önce - Cum 20 Ekm 2017, 00:21

İstatistik olarak takip ettim maçı.

Fenerbahçe son çeyrekte batırdı herşeyi resmen.

Ama koç da çok yanlış değişiklikler yaptı en kritik anlarda.

Fenerbahçe'nin acil skorer bir atıcıya ihtiyacı var bugün çok tıkandı Fenerbahçe.

Plum çok etkisizdi ne attı ne de attırabildi.

Aerial Powers, Plum yerine Euroleague'de tercih edilebilir.

Haldun Turan

3 ay önce - Cum 20 Ekm 2017, 00:24

Powers daha düzelmedi diye biliyorum Cengizhan.

Quigley'i elinden uçurursan işte böyle olur.

Cengizhan Tuğrul
3 ay önce - Cum 20 Ekm 2017, 00:27

Powers İstanbul'a gelmiş.

Bornova ile oynanacak lig maçında oynayabilir hiç belli olmaz.

Haldun Turan

2 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 16:34

Kadın Basketbol Takımımız, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi 3. hafta maçında Fransa temsilcisi BLMA ile karşılaşıyor.

Metro Enerji Salonu’nda oynanacak mücadele TSİ 18.00’da başlayacak ve Fenerbahçe TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Haldun Turan

2 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 18:18

Takımımız Fransız rakibi karşısında ilk çeyreği 26-16
önde tamamladı.

Haldun Turan

2 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 18:39

İlk yarıyı 41-24 önde kapattık.

Haldun Turan

2 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 19:12

3.çeyreği 58-46 önde tamamladık.

17 sayılık farkı 8'e kadar indirdi Fransızlar ama takımımızda Dabovic devreye girdi ve şu an fark 12.

Haldun Turan

2 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 19:47

Fenerbahçe Fransız rakibi BLMA'yı 16 sayı farkla yenerek 3.haftada 2.galibiyetini elde etti 79 - 63

Takımımızın baştan sona önde götürdüğü maçta en çok sayı atan isim 20 sayı ile Ana Dabovic oldu

Farkın 8'e indiği anlarda devreye giren Dabovic farkın tekrar açılmasına imza attı.

4.çeyreğin başlarında kaptığı toplarla ve Pelin ile paslaşarak attıkları hızlı basketler hoşdu.

Bench'den gelen Tilbe ise 14 sayı attı.

Ayşe Cora da 10 sayı ile oynadı.

Tebrikler.

Tilbe'nin saçları

Ayşe Cora

Kaynak: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=57738

Ana Dabovic

Haldun Turan

2 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 01:36

Kadın Basketbol Takımımız, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi 4. hafta maçında Rusya temsilcisi UMMC Ekaterinburg ile karşılaşıyor.

1 Kasım Çarşamba günü Divs Arena’da oynanacak mücadele TSİ 17.00’da başlayacak ve Fenerbahçe Televizyonu’ndan canlı olarak yayınlanacak.

Zorlu Ekaterinburg deplasmanını kulüp televizyonunun vermesine memnun oldum ama büyük ihtimal ilk yarıyı kaçıracağım.

Umudumun epey az olduğu maçta takımımıza başarılar dilerim.

Avrupa Ligi’ndeki ilk hafta maçında Nadezhda’yı 67-61 mağlup ederek Avrupa serüvenine galibiyetle başlayan Potanın Kraliçeleri, ikinci hafta maçında deplasmanda karşılaştığı Famila Schio’ya 62-49 mağlup oldu.

Kadınlar Euroleague’deki 3.hafta maçında Metro Enerji Salonu’nda konuk ettiği BLMA’yı 79-63’lük skorla geçen Potanın Kraliçeleri, 2 galibiyet 1 mağlubiyetle grubunda 4.sırada yer alıyor.

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde ise yoluna kayıpsız devam eden Kadın Basketbol Takımımız, OGM Ormanspor’u 83-65, Mersin Büyükşehir Belediye’yi 64-55, Bornova Beckerspor’u 87-61 ve İstanbul Üniversitesi’ni 78-83 yenerek 4’te 4 yaptı.

B Grubu’nda 5.sırada yer alan UMMC Ekaterinburg ise ilk 3 haftada Wisla CANPACK ve Yakın Doğu Üniversitesi’ni mağlup ederken, Perfumerias Avenida’ya yenildi.

Kadın Basketbol Takımımız, B Grubu’nda UMMC Ekaterinburg ve Nadezhda (Rusya), BLMA (Fransa) CB Avenida (İspanya), Famila Schio (İtalya), Wisła Can-Pack (Polonya) ve ülkemizden Yakın Doğu Üniversitesi ile mücadele ediyor.

Kaynak: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=57820

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET