Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Kart [Ulaşım]
« önceki   1234567   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 6
ozgur_27

1 yıl önce - Pzr 22 Ekm 2017, 16:43

Kullanıma devam ediyor ancak içerisine yüklene yapılmıyor artık kart 27'lerin.

AYDIN İNAN
site denetçisi

1 yıl önce - Pzr 22 Ekm 2017, 18:37

Benim esas sorduğum; kart değişiminin halen yapılıp yapılmadığı idi.

Mert Karakoyun

1 yıl önce - Prş 02 Ksm 2017, 15:53

Aydın Bey,

Kart değişimi halen devam etmektedir. Sadece eski kartlar artık aktif değildir.

ozgur_27

1 yıl önce - Prş 02 Ksm 2017, 17:22

Gaziantep kart uygulaması ile birlikte entegre çalışan anons sistemi araçlarda aktof hale gelmiş
Mebcut durak bir sonraki durak ve araç kodları araç içerisinde anons ediliyor. Özellikle görme engelliler için büyük kolaylık..

Mert Karakoyun

1 yıl önce - Prş 02 Ksm 2017, 22:57

Geçen gün B1 otobüsüne bindim. Anons sistemi gayet güzel ama şu kapı zili sesi her saniye çalıyor ve anonsu çok sık yapıyor. Kulaklık takıp müzik dinlemeyecek olsam resmen başım şişecekmiş gibi geldi.

Mert Karakoyun

1 yıl önce - Prş 09 Ksm 2017, 00:47
Ne diyeyim yazıklar olsun.

Arkadaşlar şans eseri tespit ettiğim kadarıyla sarı otobüslerden sarı otobüslere ve mavi otobüslere aktarma tamamen kaldırılmış.

Her bindiğinde tam kesiyor karttan.

Ne diyeyim yazıklar olsun.

Ayrıca eskiden sanırım 45 dakika ya da 1 saat içinde aktarma turuncu otobüsler ve tramvaylarda bedavaydı. Sanırım bu süreyi de iyice düşürmüşlerki geçen gün Gazimuhtarpaşa'da işimi halletmek için tramvaydan indim bankaya para yatırdım, daha sonra Aras Kargo'ya gidip kargomu verdim bir de evrak işi için bir iş merkezine girip işimi halledip çıktım.

3'ü toplam yarım saat sürmedi hadi yarım saat sürsün ama yeniden tramvaya binmek için kartı okuttuğumda yeniden tam para kesti.

Ne diyeyim tekrardan yazıklar olsun yuh.

Fiyatlar zamlanırken aktarmalardaki indirimler kaldırılırken ve aktarma süreleri düşürülürken sessiz sedasız yapıyorlar. Ben dahi yeni farkettim. Kazık girmiş haberimiz yok...

Gaziantep'de toplu taşıma giderek daha da pahalı hale geldi. Hiçbir mantığı kalmadı. Toplu taşıma kullananların hepsi imkanları olsa kesinlikle toplu taşıma kullanmazlar...

Gerçekten çok pahalı hale geldi.

Mahmut Göksu
1 yıl önce - Prş 09 Ksm 2017, 10:35

Merak etme Mert daha da artar yakında bu mazot ve benzin zamları toplu taşımaya da sene başında zam olarak eklenecektir.

bu yapılan küçük düzenlemeler sadece geçici çözümler,

AYDIN İNAN
site denetçisi

1 yıl önce - Cmt 11 Ksm 2017, 22:01

Mert Karakoyun demiş ki:
Aydın Bey,

Kart değişimi halen devam etmektedir. Sadece eski kartlar artık aktif değildir.

Maalesef değişim süresi 20 Ekim'de bitmiş Mert. Bugün yeni bir kart almak durumunda kaldım.

oktay1453

1 yıl önce - Pzr 12 Ksm 2017, 14:17
Ücretler - Hizmet

Bir öğrenci olarak toplu taşıma ücretlerini çok yüksek buluyorum. Cep harçlığımız karta gidiyor. Hizmet desen çok berbat ama fiyatlar yüksek. Tramvay güzergahı uzatılmıyor. Belediye otobüsleri çok kısıtlı yerlerde çalışıyor. Halk otobüsleri pahalı ve rezalet.

Misafir 12c

1 yıl önce - Cmt 18 Ksm 2017, 12:49

Ucretler cok pahali aylik yaklaşık 200 liram karta gidiyor cok para.

Istanbul'daki gibi abonman sistemi niye yapmıyorlar.

120 lira yukleyelim 80 100 biniş hakki versinler aylik. istanbulda böyle abonman sistemi var.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM