Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Kart [Ulaşım]
« önceki   1234567   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Mert Karakoyun

6 ay önce - Sal 11 Tem 2017, 19:45

Tramvay hatları için aslında çok da gerek yok çünkü her durakta kaç dakika sonra hangi tramvayın geleceği led tabelalarda yazıyor.

ozgur_27

6 ay önce - Sal 11 Tem 2017, 19:49

Yeni sistem Kart 27 ye göre çok daha kaliteli hizmet sunuyor. Gerek otobuslerin dakikasında gelmesi gerek bakiyenin uygulamada görünmesi çok iyi oldu. Suan için online yükleme yok yakin zamanda oda geldikten sonra uygulama daha da güzel olacak. Gaziantep Büyükşehir belediyesini bu seçimi yüzünden tebrik ediyorum.

ozgur_27

5 ay önce - Pzr 30 Tem 2017, 22:22

Gaziantep kart uygulaması yayınlandı.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ken ...iantepkart

Şuan için sadece bakiye görme ve nasıl giderim bölümü aktif halde.

mustafagzt
5 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 17:10
Yer Düzeltmesi : Android ve İnternet üzeri Program eklentileri

Gaziantep Kart Android cep telefonu programlarını bugün güncelledi. Android telefonunuzdan kartınıza para yüklemesi yapabilirsiniz. ( Gerçi ben denedim ve cep telefonundan kredi kart bilgilerini sordu, en son adımda yüklemeyi yapamadım bir hata veriyor!! düzelir inşallah) https://gaziantepkart.com.tr/ 'ye baktım orada da online işlemler butonu eklenmiş. Kredi Kartı ile yükleme yapabildim. Uyarı : Kredi kartını yüklediğiniz anda kartınıza yansımıyor. Eklediğiniz paranın kartınıza yansıması için ilk otobüse bindiğinizde Otobüsteki cihazda 'online dolum' diye bir buton varmış ona basılacak sonra kart okutulacak ve biniş kartınızdaki para aktif olacakmış. Görelim bakalım...

mustafagzt
5 ay önce - Çrş 09 Ağu 2017, 11:19

Test ettik onayladık.. gerçekten "online dolum" isimli bir buton var ve kredi kartımdan yüklediğim parayı aktif etti.

İBRAHİM HALİL
5 ay önce - Prş 10 Ağu 2017, 22:45

Kent kartı indirmenize gerek yok gaziantep kart diye program var onu indirin

Misafir d94

5 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 18:00

ben gaziantep üniversitesi öğrencisiyim. üniversitenin verdiği öğrenci kartını ulaşım kartı olarak da kullanıyorduk. gaziantep kart başvurusu yapılan yere gittim. bana bu kartları üniversitenin değiştireceğini söylediler ama üniversiteden gelen bir açıklama yok henüz. ağustos sonunda eski kartlar geçerliliğini yitirecek. ne yapmalıyım?

ozgur_27

5 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 21:38

Öğrenci belgen ile yeni kart alabilirsin. Bende Gaziantep üniversitesi öğrencisiyim ve kart olarak yeni bir kart aldım.

Mahmut Göksu
5 ay önce - Cmt 19 Ağu 2017, 08:54

Kredi kartı ile doluma komisyon mu alıyor?

Mert Karakoyun

5 ay önce - Cmt 19 Ağu 2017, 19:13

Arkadaşlar kredi kartı veya banka kartı ile henüz dolum yapmadım ama sizce sistem nasıl? deneyen var mı? en az ne kadar yüklenebiliyor?

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM