Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Kart [Ulaşım]
1234567   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
ozgur_27

7 ay önce - Prş 15 Hzr 2017, 19:58
Gaziantep Kart [Ulaşım]

oktay1453

7 ay önce - Cum 16 Hzr 2017, 00:10

Benim anlamadığım yada işimi garantiye almak için sormak istediğim bir nokta var. Öğrenci Kart27 kullanıyorum. Pazar günü sınavım var (18 Haziran) . Benim herhangi bir şey yapmama gerek var mı ? Yoksa normal bir şekilde Kart27 ile toplu taşımayı kullanabilir miyim ?

ozgur_27

7 ay önce - Cum 16 Hzr 2017, 00:51

Gaziantep kart yada kart27 noktalarından birine gidip kartı donüstürmen lazım kart değişmeyecek sadece yeni sisteme tanıtılacak. Bu şekilde kullana bileceksin.

Melihakalın27

7 ay önce - Cum 16 Hzr 2017, 11:51

bende hafta sonu sınava girecem yanına kart27 felan almana gerek yok belediye taşıtları sınav günleri saat 17:00 kadar ücretsiz öho ile gideceksen onun için kartını alman gerek ama.

Mert Karakoyun

7 ay önce - Cmt 17 Hzr 2017, 00:23

Başlığa [Ulaşım] ibaresi eklenseymiş iyiymiş.

oktay1453

7 ay önce - Cmt 17 Hzr 2017, 01:23

Alıntı:
bende hafta sonu sınava girecem yanına kart27 felan almana gerek yok belediye taşıtları sınav günleri saat 17:00 kadar ücretsiz öho ile gideceksen onun için kartını alman gerek ama.

Bilgi için teşekkürler kardeşim, sınavda başarılar.

AYDIN İNAN
site denetçisi

7 ay önce - Cmt 17 Hzr 2017, 02:29

Değiştirme ya da kartı okutarak yeni sisteme tanıtma süresi çok düşük tutulmuş.

Yani bende bulunan Kart27, Ağustos sonuna kadar Gaziantep'e gidemez isem kullanılmaz hale mi gelecek?
Sürenin uzatılması gerek.

Mert Karakoyun

7 ay önce - Cmt 17 Hzr 2017, 03:46

Aydın Bery sanırım Ağustos'tan sonra kartlar komple değişecek isterseniz kartınızı o zaman komple değiştirebilirsiniz. O zamandan önce gelirseniz istediğiniz zaman karta güncelle yapabilirsiniz.

Bu arada arkadaşlar android ulaşım sistemi uygulaması değişecek deniyordu bilginiz var mı?

egebabacan
7 ay önce - Cmt 17 Hzr 2017, 04:04

Aktif ile sözleşme bittiğinden dolayı mı Kentkart'a geçildi? Yoksa Aktif ile GaziantepBB arasında sıkıntı mı çıktı?
Kentkart çok kullanışlı gerçekten, kart tasarımı nasıl bilmiyorum ama en son kartı kullanan kişinin hangi plakalı otobüse bindiğine kadar her türlü özellik var. Gaziantep için hayırlı olsun.

Mert Karakoyun

7 ay önce - Cmt 17 Hzr 2017, 04:11

Alıntı:
Aktif ile sözleşme bittiğinden dolayı mı Kentkart'a geçildi? Yoksa Aktif ile GaziantepBB arasında sıkıntı mı çıktı?
Kentkart çok kullanışlı gerçekten, kart tasarımı nasıl bilmiyorum ama en son kartı kullanan kişinin hangi plakalı otobüse bindiğine kadar her türlü özellik var. Gaziantep için hayırlı olsun.

Aktif ile sözleşme bitti. İyiki bitti. Şu an geçilen yeni sistem eski sistemden kat kat iyi.

Temassız kredi kartlarıyla okutma var toplu taşımaya böyle binebiliyorsun, cep tlefonundan barkot okutup binebiliyorsun, internetten ödeme yükleme yapabiliyorsun, çocuğun bugün hangi toplu taşımayı kullanmış vs sistemden takip edebiliyorsun, aynı kartı iki defa okutup yanlışlıkla fazla para ödeyemiyorsun, şoförlere acıl durum için panik butonu var, itfaiye polis ambulans butonu var, 65 yaş üstüne ardarda toplu taşıma üstüste aynı hatta indi bindi yapamayacaklar artık

bunun gibi daha başka özellikleri de varmış sanırım

hangi otobüs kaç daika sonra hangi duraktan geçer hangi duraktan hangi otobüs geçer güzergah harita hat ayrıca benim otobüsüm nereden hangi durağa kaç dakika sonra gelir vs bir sürü şey var deniyor ayrıca android ios uygulama da yenilenecekmiş galiba.

detaylar için

http://gaziantepkart.com.tr

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM