Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa Salihli Gümüşçayı Masal Ormanı
123 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
tarzanlar
1 yıl önce - Sal 06 Hzr 2017, 23:44
Manisa Salihli Gümüşçayı Masal Ormanı


SALİHLİ’YE MASAL ORMANI GELİYOR
Salihli’de Gümüşçayı Rekreasyon Alanı ‘Masal Ormanı’ çevre düzenlemesi kapsamında Kardelen Peyzaj yetkilileri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e bir sunum gerçekleştirdi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli’de Gümüşçayı Rekreasyon Alanı ‘Masal Ormanı’ çevre düzenlemesi yapılması için çalışmalarına hız verdi. Her yaştan vatandaşa hitap edecek yaşam alanı için Kardelen Peyzaj yetkilileri Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde bir sunum gerçekleştirdi. Sunuma; Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya ve Etüd ve Projeler Daire Başkanı Müge Türkeli Kuğu katıldı.
Salihli’ye her yaştan vatandaşın yararlanabileceği yeni bir yaşam alanı inşa edeceklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak Salihli’ye Masal Ormanı yapacağız. Her yaştan vatandaşımızın yararlanabileceği Gümüşçayı Rekreasyon Alanı ‘Masal Ormanı’ çevre düzenlemesi’nde; çocuklarımız için masal parkları, gençlerimiz için macera parkurları ve aileler için kafeteryalar, seyir terasları ve dere kenarında oturma grupları gibi birçok alanımız olacak. 38 bin metrekare alan üzerine yapacağımız projenin inşallah en yakın zamanda hazırlıklarını tamamlayarak sahaya ineceğiz. Masal Ormanı, Salihlili vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.(+)

(+)

(+)

tarzanlar
1 yıl önce - Sal 06 Hzr 2017, 23:45

Çocuklara Masal Tadında Bir Proje
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Salihli Gümüşçayı’nı yeniden tasarlayarak geleceğe taşıyacak çalışmaları içeren projesi vitrine çıktı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli’ye dev bir eser daha kazandırıyor. Projenin adı, Salihli Masal Ormanı. Gümüşçayı Rekreasyon alanında 38 bin metrekarelik alan üzerinde can bulacak proje, Gümüş Kafeterya ile Hüseyin Bulut Köprüsü arasında yer alacak. Masal Ormanı Projesinin ihale aşamasında olduğunu dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, projenin içeriği hakkında da bilgiler verdi. Başkan Ergün, “Salihli Gümüşçayı kenarında bulunan 38 bin metrekarelik alanda planladığımız Masal Ormanı içerisinde, masal kahramanlarının yanı sıra her yaş grubuna ait oyun grupları, atlı karınca, eğlence duvarı ve eğitsel masallar ve çeşitli etkinlik alanları bulunmaktadır. Çocukların eğlenip öğrenebileceği masal etkinlik ve oyun alanlarının yanı sıra gençler için adrenalin parkuru, aileler için kafe, amfi ve seyir terasları bulunmaktadır. Ayrıca alan içerisinde bisiklet yolu, koşu parkuru ve açık spor alanları da mevcut. Yeşilin hakim olacağı Masal Ormanı, gün yüzüne çıktığında farklı birçok projeye de ilham kaynağı olacaktır” diye konuştu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde ilçede bir çok projenin start aldığını belirten Başkan Cengiz Ergün, “Halkımızın günlük yaşantısına değer katacak, etkinlik alanları ile çocukların zararlı alışkanlıklardan uzak duracağı ve kişisel gelişimlerine pozitif katkılar sağlayacak bu alanı Salihli’ye kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Gümüşçayı’ndaki 38 bin metrekarelik alan Masal Ormanı ile hak ettiği değeri bulacak. Salihli’mize hayırlı olsun” diye konuştu.tarzanlar
1 yıl önce - Sal 06 Hzr 2017, 23:48

Salihli'nin 'Masal' Projesi Başladı
MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli'ye kazandırılacak olan Masal Ormanı Parkı'nın inşaat çalışmaları başladı.
Gümüşçayı Rekreasyon Alanında 38 bin metrekarelik alanı kapsayan Masal Ormanında; masal kahramanları, her yaş grubuna ait oyun grupları, atlıkarınca, eğlence duvarı ve eğitsel masallar, çeşitli etkinlik alanları, çocukların eğlenip öğrenebileceği masal etkinlik ve oyun alanları gençler için adrenalin parkuru, aileler için kafe, amfi ve seyir terasları yer bulacak. Ayrıca alan içerisinde bisiklet yolu, koşu parkuru ve açık spor alanları da mevcut olacak.
SALİHLİ'YE DEĞER KATACAK
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, özellikle çocukların hayal dünyasına hitap edecek olan Masal Ormanı Parkı projesinin önemli bir proje olduğunu kaydetti. Kayda, "Salihli'mizin sosyalleşmesine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte halkımıza en iyi hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Çocukların gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacak olan ve onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracak bu dev proje nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür ediyorum. Salihli'mize ve çocuklarımıza hayırlı olsun" dedi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de inşaat çalışmaları başlatılan Salihli Masal Ormanı Parkı projesinin ilçeye hayırlı olmasını diledi.
tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2017, 00:01

Masal Ormanı İnşaatı Hız Kazandı
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli Gümüşçayı’nda 38 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Masal Ormanı Parkı Projesinin inşaat çalışmaları ivedilikle sürdürülüyor. Masal Ormanı Parkı’nın kafeteryasının grobetonu atıldı ve çevre duvarlarının yapım işi de tamamlanmak üzere.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Salihli’ye kazandıracağı dev eser Masal Ormanı Parkı Projesi’nin inşaat çalışmaları hız kazandı. Gümüşçayı Rekreasyon Alanında 38 bin metrekarelik alanda can bulacak projede çevre duvarlarının yapımı tamamlanmak üzere ve kafeteryanın grobetonu da atıldı. Çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, projenin içeriği hakkında da bilgiler verdi. Başkan Ergün, “Salihli Gümüşçayı kenarında bulunan 38 bin metrekarelik alanda planladığımız Masal Ormanı içerisinde, masal kahramanlarının yanı sıra her yaş grubuna ait oyun grupları, atlıkarınca, eğlence duvarı ve eğitsel masallar ve çeşitli etkinlik alanları bulunmaktadır. Çocukların eğlenip öğrenebileceği masal etkinlik ve oyun alanlarının yanı sıra gençler için adrenalin parkuru, aileler için kafe, amfi ve seyir terasları bulunmaktadır. Ayrıca alan içerisinde bisiklet yolu, koşu parkuru ve açık spor alanları da mevcut. Yeşilin hakim olacağı Masal Ormanı Parkı’nda, Salihlili vatandaşların vakit geçirmekten keyif alacağı sosyal bir alan olacak” dedi.(+)
(+)

(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)
(+)


Misafir b34

1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 12:48

Gerçekten salihlimizin yıllardır hak ettiği bir projeydi emeği geçen herkese teşekkürler bu proje salihliyi uçurur inşallah buna benzer projeler salihliye kazandırılırsayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler