Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2897

Süper lig şampiyonu kim olur?
Galatasaray 32.9%  32.9%  [235]
Fenerbahçe 13.4%  13.4%  [96]
Beşiktaş 19.7%  19.7%  [141]
Trabzonspor 5.5%  5.5%  [39]
Bursaspor 3.8%  3.8%  [27]
Antalyaspor 1.4%  1.4%  [10]
Göztepe 2.4%  2.4%  [17]
Malatyaspor 3.8%  3.8%  [27]
Sivasspor 4.2%  4.2%  [30]
Başakşehir 3.9%  3.9%  [28]
Ahkisar Belediye 0.4%  0.4%  [3]
Gençlerbirliği 0.8%  0.8%  [6]
Kasımpaşa 0.1%  0.1%  [1]
Konyaspor 3.2%  3.2%  [23]
Karabükspor 1.0%  1.0%  [7]
Alanyaspor 0.6%  0.6%  [4]
Osmanlıspor 0.3%  0.3%  [2]
Kayserispor 2.5%  2.5%  [18]
Toplam Oy : 714

HAKAN UZN

6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 04:15

Süper lige yükselen takımların hepsi taraftarları olan ve lige heyecan katan takımlar. Gelecek sezon daha çekişmeli maçlar için şimdiden sabırsızlıkla iple çekeceğiz.

Galatasaray'ı tebrik ederim. Fatih Terim'in etkisi olduğu kesin fakat kadro oyun yapısı olarak yerli oyuncu olmaması bir bakımından işine daha sadık ve en önemlisi birbirine daha sıkı bağlı olmasını sağladı.

Yalnız şampiyonluğu kaçıran asıl Beşiktaş oldu. İki yıl üst üste istikrar çizgisini sürdürürken bir an da disiplin ve psikolojik olarak kafalarını konsantrasyon olarak çok veremediler. Zaten takımın gidişatı şımarıklıkla çok dağıldılar. Devre arasında Cenk Tosun'u verip yerine takıma sırtlayan transfer gerçekleştirmedi. Mesela Negredo değil de Burak Yılmaz olsaydı hem gol kralı olurdu hem de açık arayla takım şampiyon olurdu.

Fenerbahçe var mısın yok musun yarışması gibi... kutusunda şampiyonluk bekliyordu. Ama yarışmanın sonunda Türkiye Kupası ve lig şampiyonluğu adına riske girerek ikincilikle sarı kutu misali onlar için teselli oldu.

Trabzonspor son yıllarda tarihinde mazisine yakışmayan ağır hezimetler alarak fena rezil oldu. Şampiyonluğu kaybetmesinde bile bu kadar hayal kırıklığı bırakmamıştı. Ruhsuz ve gurursuz takımdan oluşan özünden uzak bir kere bile aklını kullanmayan bir tek bu takımda gördüm. Not: (Trabzonsporluyum)

Başakşehir İstanbul takımı olsa ne olur olmasa ne olur. Ligin en gereksiz benzer olarak tam aksesuar takımıdır. Kasımpaşa takımı bile bundan daha zevkli takımdır. Seneye sondan birincilik bekliyorum.

Akhisar takımı desem yeridir. Logosu kanatlı olması çok hoşuma gidiyor. Bir tek şu belediye ekini silsek tam karizmatik takım. Trabzonspor'un baş belalısıdır. Manisaspor'da zamanında az yakmadı. İnşaallah Avrupa kupalarında başarılı temsil eder. En az 3. tura kadar yükselmesini bekliyorum.

UğurÖz
6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 07:22

Hoşgeldiniz Dadaşlar..

Yakup

6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 09:43

Bu baslik eskidi artik..

Yeni sezonun basligina gecelim...

Josephs69
6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 10:23

Bu sezon içinde; Burda bşkşhr diloluğu yapan arkadaşlar gördük, GS ilk 3e giremez diyen ulemalar gördük, GS men cezası alacak diyen kahinler gördük... Kıyamam size

Şampiyonluk için Tebrikler Galatasarayım.

İlk sezonunda 10.luk için tebrikler Malatyam.

Lige yeni çıkan Ankaragücü, Erzurum ve Rize'ye tebrikler.

Lig Taraftarı olan Şehir takımlarıyla daha güzel, tez zamanda proje takımların düşmesi dileğiyle...

Harun Buz
6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 10:40

Konunun son kullanma tarihi sona ermistir yeni acilacak konuda sadece sahada mucadele eden takimin sampiyon olmasi dilegimle

Sezgin Cengiz

6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 12:03

Alıntı:
Alıntı:
Favori yine Beşiktaş. Sağlam bir gelirle yeni sezona yeniden damga vuracak takım Beşiktaş olacaktır. Galatasaray'ın da kısıtlaması kalktığına göre iyi transferler gelebilir. 3 takım içinde en dezavantajlı Fenerbahçe görünüyor ama akıllı transfer politikasıyla sezona iddialı girebilir. Gönlüm tabiki Beşiktaş'ın üst üste 3. şampiyonluğu yaşamasından yana. Herşeyden önce Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin son haftalara kadar şampiyonluk yarışından kopmadan tüm ülkenin konuştuğu heyecanlı bekleyiş en çok istediğim tablodur.

PUHAHAHAHAHA sEZGIIIIIIIIIIIIIIINN Sayfanin ilk mesaji Sezgincik.. Dilegin fercek oldu ammmma bu sefer yarista siz yoktunuz

Gayet makul şeyler yazmışım. Kesin bir dil kullanmamışım.
Size sezon boyunca nasıl karın ağrısı yaşatmışız ki ilk icraatlerinizden biri olarak kim ne demiş bunlara bakmaktasınız. Ona bakarsan geçen sezon başında kimler neler dedi neler onlar kendini biliyor ama Beşiktaş şampiyon oldu. Şimdi gelmiş sizin tabirinizle Beşiktaşın olmadığı yarışta mı diyim artık şampiyon oldunuz ama biz böyle ergenlikler yapmamıştık be gogo.

Alıntı:
Alıntı:
Fb Gs rekabeti artık 4.lük için varlığını sürdürmeye devam edecek

Puhahahaha Sezgiiiiiiiiiiiiinn

Bir çiçekle bahar ettiniz hemen de senin önce son düdük çalana kadar ki olan yusuflamalarına ne demeli. Yarış bitse seni anlarım da bu yarış bitmez sen bu Galatasaray'ın seneye iyi bir yerde bitireceğine inanıyorsan sıkıntı yok.
Siz de başlarsınız artık ligi domine edeceğiz falan demeye bir çiçekle bahar edersiniz.

Şimdi çıkıp o yusuflama değildi temkindi bilmem ne diyerek bana hikayeler yazacaksın ben de he canım he diyip güleceğim. En iyisi boşver bunları tebrik ettik centilmen insanlarız biz.

Josephs69
6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 12:59

Fbli ve bjkliler hemen konuyu kilitleme derdine düşmüşler HAHAHAHAHAHA

Oradan Galatasaray'ın hesabına eski parayla 650 Trilyon yazmanızı rica edicim!

Saffet 1001

6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 16:28

Ben Istanbul Takimlarni sevmem Anadolu Takimlari dururken bizzat tutulmasinida istemem amma Lakin Galatasaray Memlektimizin en kuvvetli ve yurtdisindada en Basarili Takimidir Bileginin kuvv'etiyle Sampiyon oldu Galatasaray iyi oynadi ve kazandilar.

melita44

6 ay önce - Pzr 20 May 2018, 23:46

TÜRKİYE SÜPER LİG HARİTASINI GÜNCELLEYELİM :

5 İSTANBUL
2 ANTALYA
İZMİR
MALATYA
MANİSA
BURSA
ANKARA
KONYA
KAYSERİ
SİVAS
TRABZON
RİZE
ERZURUM
Olmak üzere 13 farklı şehrimizden oluşan süper lig haritası

Mehmet BERBER

5 ay önce - Pts 21 May 2018, 10:05

21. kez şampiyon olan Galatasaray'ı kutlarım. Umarım yine eski zamanlardaki gibi ülkemizi Avrupa'da temsil ederler.

Fenerbahçe son haftalardaki performansı ile beklenenin üstünde bitirdi ligi.

Başakşehir antipatisi çoğu kişi de olduğu gibi bende de var, keşke düşseler ligden. Fakat şu anki kadro yapısı ve de yabancı sermayeye satış durumları düşünülürse, reelde mümkün değil. Kasımpaşa ne olur bilemiyorum, Allah'tan Ümraniye çıkamadı.

Bence bu yıl Beşiktaş Süper Ligde "güç zehirlenmesi" yaşadı. Normal olan onların şampiyon olmasıydı ama beceremediler.

Türkiye kupasını kazanan Akhisarspor'a da Avrupa Liginde başarılar diliyorum. Keşke Trabzonsporumuz kazansaydı kupayı. Bizim için en uygun yer olan Avrupa Ligi gruplarına doğrudan katılım için Türkiye Kupası aslında çok çok önemli. Ligde şampiyonluk, hatta ikincilik maalesef kolay olacak işler değil bizim için, çeşitli sebeplerle!

Ankaragücü, Rize ve Erzurumspor'a yeni sezonda başarılar dilerim. Bir tanesi Ankara'nın en köklü takımı, diğer ikisi ise bizim komşularımız. Üçünün de çıkmasına çok sevindim.

Önümüzdeki sezon görüşmek üzere.

sayfa 2897
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET