Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Süper lig şampiyonu kim olur?
Galatasaray 32.9%  32.9%  [235]
Fenerbahçe 13.4%  13.4%  [96]
Beşiktaş 19.7%  19.7%  [141]
Trabzonspor 5.5%  5.5%  [39]
Bursaspor 3.8%  3.8%  [27]
Antalyaspor 1.4%  1.4%  [10]
Göztepe 2.4%  2.4%  [17]
Malatyaspor 3.8%  3.8%  [27]
Sivasspor 4.2%  4.2%  [30]
Başakşehir 3.9%  3.9%  [28]
Ahkisar Belediye 0.4%  0.4%  [3]
Gençlerbirliği 0.8%  0.8%  [6]
Kasımpaşa 0.1%  0.1%  [1]
Konyaspor 3.2%  3.2%  [23]
Karabükspor 1.0%  1.0%  [7]
Alanyaspor 0.6%  0.6%  [4]
Osmanlıspor 0.3%  0.3%  [2]
Kayserispor 2.5%  2.5%  [18]
Toplam Oy : 714

Misafir 709

2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 13:41

MeteHan!
1 saat önce - 11:38 (bugün)

Beşiktaş yine epey avantajlı görünüyor ama şu transferleri bir görmek lazım. GS ve FB'de epey çöp futbolcu var. Onları temizleyip yeni bir takım kurmak tutar mı, tutmaz mı ?

Düşecek iki takımı yazayım :

Yeni Malatya
Göztepe

Üçüncü kim olur tahmin etmek zor, adaylar ise :

Kayseri
Alanya
Karabük

mesajı beğendiniz mi?: ★-1

Alıntı
--------------------------------------------------------------
Yahu iş sizin gibi yorumculara kalsa Akhisarı her sene küme düşürüyorsunuz, o yüzden kaidesi sallamasyon olan böyle mesajları ciddiye almamak en güzeli.

MeteHan!
2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 15:38

Sen alsan da almasan da benim tahminim bu.
Akhisar ligde kalır ayrıca

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 15:48

Yapabileceğim tek tahmin Beşiktaş'ın avantajlı olduğudur. Galatasaray ve Fenerbahçe bu yönetim anlayışıyla yine avrupa ligine oynayabilir ama belli de olmaz..

Trabzonspor'dan da bir sıçrama bekliyorum..

Düşecek takımları hele asla ve asla kestiremeyiz transferleri hocaları görmeden..

Abdullah4434
2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 15:53

Alıntı:
Bir yandan Akhisar Belediyespor, Kasımpaşa, Başakşehir, Osmanlı, Alanya, Karabük; diğer yandan, Adana Demirspor, Boluspor, Ankaragücü, Erzurumspor, Eskişehirspor, İstanbulspor, Samsunspor, Adanaspor ve saire. Şimdi hangisi Süper lig, tartışmayalım isterseniz

Bilmiyorum bu mesajın aynısını bu sene kaç yüz kere okuduk.

Şu saçmalığa attık bir son verin futbol sahada oynanır, oynayan da puanını alır.
Ne yapalım yani sırf şehir takımları diye taraftarı var diye oynamayan mac kazanmayan takımı mı şampiyon yapalım.

Eminim bu sığ ve birokadar saçma olan düşünce birtek bizim ülkede vardır.

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 15:55

Birtek bizim ülkemizde vardır çünkü birtek bizim ülkemizde belediye takımları proje takımları vardır Abdullah :

Almanya ligine bakıyorum, komple şehir takımları ohh mis. Adamlar 3.000 taraftarla 700km öteye deplasman yapıyor, hangi takım olursa olsun..

Serhan Özbayram

2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 15:56

Alıntı:
Şu saçmalığa attık bir son verin futbol sahada oynanır, oynayan da puanını alır.
Ne yapalım yani sırf şehir takımları diye taraftarı var diye oynamayan mac kazanmayan takımı mı şampiyon yapalım.

Eminim bu sığ ve birokadar Saçma düşünce birtek bizim ülkede vardır.

Aynen dediklerinize katılıyorum... Kim güzel oynuyorsa hak ediyorsa o çıksın

Abdullah4434
2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 16:03

Cenk ülkemizde belediyenin valiliğin kontrolünde olmayan takım mı var sence.

Bizim Almanya gibi olmamız için daha cook zaman geçmesi lazım, burda takımın başına birini getiriyorlar salak saçma işler yapıyor takım batacak duruma gelince hemen istikamet belediye valilik siyasiler vs. dileniyorlar takımı kurtarmak için.

Bu ülkede bağımsız ve profesyonel bir şekilde yönetilen bir tane şehir takımı yok

Bu yüzden oynayıp maç kazanan takımların başarısının gölgelenmesini ben kabul etmiyorum, ne olursa olsun ister ilçe ister şehir isterse de mahalle takımı olsun, ben izlediğim maçta bana oynadıkları oyunları zevk ve heyecan veriyormu ona bakarım

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 16:05

Orası öyle tabi, hakediyorsa kalacak bu ligde..
Ben sadece Almanların futbol mantalitesine hayran olduğum için ah keşke diye geçiriyorum içimden..

Abdullah4434
2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 16:13

Almanların futbol mantalitesine hayran olmamak elde değil baksana bizdeki futbol mantalitesine;

Filanca ligde xyz takımları olmamalııı, bunların yerine abc takımları olmalııı, çünkü onların oynadığı futbolu önemsemiyoruum holigan taraftarlarını, şehirlerini önemsiyoruum

Yakup

2 yıl önce - Pts 05 Hzr 2017, 16:53

Alıntı:
Almanya ligine bakıyorum, komple şehir takımları ohh mis. Adamlar 3.000 taraftarla 700km öteye deplasman yapıyor, hangi takım olursa olsun..

"Gefle IF celebrate a 1-0 win at Kalmar FF with their only away supporter (700 mile round trip in Sweden)".

Takimini desteklemek isteyen ve 1000km yol yapan TEK ve büyük taraftar
Olay Isvec'te oluyor..

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET