Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
tarzanlar
1 yıl önce - Sal 30 May 2017, 22:21
Manisa Alaşehir Fethi Sekin Gençlik Merkezi(+)
(+)

(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)

(+)

(+)
(+)
Misafir 76b

1 yıl önce - Sal 06 Hzr 2017, 00:00

Güzel bir gençlik merkezi olmuş ilçeye kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım

Misafir 573

1 yıl önce - Sal 13 Hzr 2017, 13:56

Alaşehire yapılan yatırımlar her geçen gün hız kazanıyor gençlik merkezi bakkal şükrü evi restorasyonu sarıkız kavşağı yeni ototerminal kenan evren parkı genişletmesi köprülü kavşak atık su arıtma tesisi alzheimer rehabilitasyon merkezi derken alaşehir adeta yeniden inşa ediliyor yeniden bayındır hale getiriliyor teşekkürler cengiz başkan teşekkürler gökhan başkan teşekkürler büyük başkanlar alaşehire yaptıklarınız içinMisafir 651

1 yıl önce - Pts 10 Tem 2017, 17:32

Açılışı ne zaman yapılır

tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 16 Tem 2017, 16:45

Bu Merkezde Yok Yok
İl genelinde gençlere yönelik projeleriyle adından sıkça söz ettiren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de yapımına başladığı Fethi Sekin Gençlik Merkezi, hizmete girmek için gün sayıyor. Modern merkezde incelemede bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, inşaat çalışmaları ve peyzaj uygulaması tamamlanan merkezin, iç mekân mobilya tasarımın ardından ilçe gençliğine hizmet vermeye başlayacağını müjdeledi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Alaşehir’de yapımına başlanan dev yatırımlardan biri olan Fethi Sekin Gençlik Merkezi kapılarını açmaya hazırlanıyor. İlçe sakinlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek olan modern merkezde inşaat çalışmaları ve peyzaj uygulaması tamamlandı. Kısa süre içerisinde de iç mekan mobilya tasarımının tamamlanmasıyla birlikte modern merkez ilçe sakinlerinin hizmetine sunulacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç de, Alaşehir Koordinasyon Şube Müdürü Akif Ceylan ile birlikte merkezde incelemelerde bulundu.
Tüm ayrıntılar düşünüldü
Fethi Sekin Gençlik Merkezi’nde eğitim salonlarının yanı sıra sosyal faaliyetlerinde yer alacağını dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç,” Modern merkezimizde gençlerimiz sosyal-kültürel anlamında vakit geçirebilecekler, el sanatları konusunda alacakları eğitimle de becerilerini sergileyebilecekler. Bu anlamda tüm ilçe sakinlerimizin vakit geçirebileceği merkezimizde tüm ayrıntıları düşündük. Merkezimizde MASMEK atölyeleri, dans atölyesi, enstrüman sınıfı, vatandaşlarımızın kültürel etkinlikleri takip edebileceği 450 kişilik konferans salonu, cafe, müzik stüdyosu, ayrıca araçlarını park edebileceği bir otopark bulunuyor. Merkezimizin tamamlanmasıyla birlikte MABEM de burada hizmet verecek. Peyzaj ve inşaat çalışmaları tamamlanan merkezimizde önümüzdeki hafta içi mobilya tasarımı yapılacak. Bu anlamda tam bir sosyal-kültürel merkez olarak planlanan Fethi Sekin Gençlik Merkezi’nin şimdiden ilçe sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler