Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kaşmir Yonca
« önceki   123 ... 888990 ... 146147148   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 89
yoncaüye
4 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 08:51

Sayın Yoncaemr dairelerin içindeki işler ne aşamada bilginiz var mıdır?

Geçenlerde yine sormuştum B blok ile C blok arasına yapılan beton eklentilerin ne olduğu hususunda bilgisi olan var mı acaba?

Yoncaemr
4 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 08:53

Peyzaj la ilgili agacların sipariş edildiğini duymustum temmuzun ortalarına yolların toparlanacagını tesviyelerin yapıldıgını birde ticari alanı migrosun kiraladıgını ögrendim tabi son anda bir vazgecme olmassa

karacafc
4 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 21:34

Migros zaten kaşmir AVM de var biraz olmaz gibi geldi ama açılırsa yeni A101 olma yolunda hızla ilerliyor. Çünkü bu aralar heryere açıyor migros. Ağaçların gelmesi için peyzajın halledilmesi gerekiyor. Bayrama kadar bişi kalmadı şurda 1 ay var göreceğiz bakalım inş iyi olur.

veysel döker
4 ay önce - Pts 08 Tem 2019, 13:35

Yanlış görmediysem, Eryaman-Çakırlar yolunda bulunan taş duvarı yıkıp tepeyi indiriyorlardı. Sanırım sitenin arkasından bu caddeye bağlantı yapılmaya başlandı.

Yoncaemr
4 ay önce - Pts 08 Tem 2019, 22:19

Bende gordum herhalde arka cephelerin bahce duvarları yapılıyor sandım tabıı o tasların ne oldugunu anlayamamıştım

Yoncaemr
4 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 13:37

Bugün gecerken ugradım santiyede 4 adet kepce beraber calışıyordu 2 si sanırım altyapı boruları yapıyordu zayıf akım olsa gerek arka cephenin betonlarının kalıplamaya baslamışlar
Ayrıca sitenin arkasında büyükşehirin 10 yakın yol acma ve hafriyat kamyonları sürekli tasıma yapıyordu hummalı bir yol calışması baslamıs yollar asfalta hazırlanıyordu

karacafc
4 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 11:19

Arka taraf yol çalışması dedikleri gibi büyükşehir tarafından başlamış. Bu da asfalt atılana kadar içerdeki yolların da tamamlanacağı anlamına gelir. Temmuzda inş çoğu şey biter de bayram sonuna artık taşınırız.

(+)

(+)

(+)

çalı

veysel döker
4 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 11:24

Şahsen satış ofisinde arkadan yol yapılacak dendiğinde pek ihtimal vermemiştim. Çünkü kendinden çok emin olmayan bir tavırla söylemişti. Planda vardı ancak bu kadar erken yapılması site sakinlerinin hem rahatı, hem ekonomisi hem de güvenliği için on numara olmuştur.

karacafc
4 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 12:15

Arka taraf yol çalışması dedikleri gibi büyükşehir tarafından başlamış. Bu da asfalt atılana kadar içerdeki yolların da tamamlanacağı anlamına gelir. Temmuzda inş çoğu şey biter de bayram sonuna artık taşınırız.

(+)

(+)

(+)

çalı

uyewow
4 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 13:09

Ornek daire maketinde yol ilerden donecek gibi gozukuyordu diye hatirliyorum. Direk sitenin dibinde olmasina sasirdim. Cok iyi olmus. Resimler icin tesekkurler.

sayfa 89
« önceki   123 ... 888990 ... 146147148   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet