Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kaşmir Yonca
123 ... 636465   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 1
Sky101
1 yıl önce - Pts 29 May 2017, 23:59
Ankara Kaşmir Yonca

İstanbul yolu üzerine, İstanbul kapısının hemen arkasında Kaşmirin yapının başlattığı yeni proje
470 konut
7blok
Her katta 4 daire
1500m2 ticari alan(3dükkan)
Teslim yılı:2019

Sky101
1 yıl önce - Sal 30 May 2017, 18:10

Yeni proje hakkında ne düşünüyorsunuz?

bykrmakt
1 yıl önce - Cum 30 Hzr 2017, 08:21

Şahsi görüşüm proje konum olarak güzel tabi ki zevkler ve renkler farklılık gösterebilir ulaşım ve trafik derdi olmaz istanbul yolundan giriş çıkış yapılır tepede olması konum olarak yüksekte olması yine bir avantaj diye düşünüyorum ama merak ettiğim mesele şimdi artık inşaatlar kaşmir yoncaya doğru kayarsa karayatak bölgesindeki inşaatlar yavaşlar mı yeni projeler kaşmir yoncanın arkasına ve ilerisine doğru mu devam eder ama yine söylüyorum kimse yanlış anlamasın kaşmirde falan da oturmuyorum adamlar güzel ev yapıyor balkonu yokmuş yok Çin seddiymiş falan filan adamlar zorla satmıyor istemeyen almaz bu kadar basit eleştiri tabiki yapılabilir ama kırıcı olmaya gerek yok
HERKESE SAYGILAR

Misafir 3e5

1 yıl önce - Cum 30 Hzr 2017, 09:12

Kaşmir Mavi Orkide örnek dairesini gezerken satış danışmanı bayana sormuştum, planların aşağı yukarı aynı olduğundan bahsetmişti, balkon sanıyorum L değilde kare olacakmış. Eğer Mavi Orkide ile benzer planda olursa ben evlerini beğendim diyebilirim. Lokasyon olarak da başarılı, ulaşımda semt trafiğine girilmemesi bir avantaj malum Ankara'da artık trafik ciddi bir sorun.

Büyük sitelerin de küçük sitelerinde kendilerine göre avantajları oluyor. Küçük projeler daha sıcak bir ortama sahipken, büyük projelerde ise sosyal donatılar daha fazla oluyor. Site kavramı daha iyi oturuyor vs diyebiliriz.

Benim için tek eksisi, o da almamama sebep olacağını zannetmiyorum ama, 7 bloğa göre küçük arsa.

serhatakar
1 yıl önce - Cmt 15 Tem 2017, 20:30

Kaşmir Yonca, ne zaman satışa geçecek bilen var mı?

tilsimonline

1 yıl önce - Çrş 19 Tem 2017, 17:33

istanbul yolu kapısının yan tarafındaki hafriyat kazık çalışmalarını görmüştüm geçen , hangi firma diye merak ediyordum ki, dün kaşmirin olduğunu öğrendim, vaziyet planına göre bütün bloklar göle manzaralı değil,niye blokları öyle konumlandırmışlar anlamadım.Fakat ulaşım olarak Eryamandaki en iyi proje olacak gibi, yeni yapılan kavşakda bitince hem ankara yönüne hem ankaradan eve gidiş için eryaman trafiğinden hiç etkilenmeyecek proje, eryaman çakırlar yolundan sonraki bölgede ilk proje olması sebebiyle diğer yapılacak projeler bu projenin daha iyisini yapmak zorunda böylelikle bahsettiğim alanda ilerki yıllarda güzel projeler göreceğiz gibi

Misafir a6c

1 yıl önce - Cmt 19 Ağu 2017, 17:45

kaşmir yonca gümbür gümbür geliyo arkadaşlar proje resimleri harika eylül yada ekimde lansman yapılcak diye duydum bakalım kaçtan satışa çıkartcaklar kapalı yüzme salonu alışveriş merkezi spor salonu saunası olcakmış göle karşı deniliyo bilmiyoruz bakalım örnek dairesini yaparlarsa görürüz

Misafir 504

1 yıl önce - Prş 24 Ağu 2017, 11:25

Nereye yapılıyor arkadaşlar

Sky101
1 yıl önce - Prş 24 Ağu 2017, 12:44

Örnek daire bitmiş gözüküyor, yakında lansmana çıkarlar...
İnsaatin yerini soran arkadasa: istanbul kapisinin yanina yapiliyor göksu kavsaginin orada.

(+)

(+)

(+)

Misafir 7b8

1 yıl önce - Prş 24 Ağu 2017, 16:21

Mimar baska bir model proje cizemiyo heralde hep ayni.

sayfa 1
123 ... 636465   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet