Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa Salihli Şehit Yüzbaşı Ramiz Turan Stadyumu
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 19 Tem 2017, 12:12

Salihli Belediyespor'a yeni kaleci
Manisa Süper Amatör Küme ekiplerinden Salihli Belediyespor, kaleci Onur Kapancıgil'i transfer ederek renklerine bağladı.

(+)

(+)

Yeşil-Beyazlı takım, Bursa Kestel Belediyespor’da forma giyen kaleci Onur Kapancıgil ile sözleşme imzalayarak geçtiğimiz günlerde transfer edilen kaleci Mustafa Canbuldu ile birlikte kaleyi güvene aldı. Salihli Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünde gerçekleştirilen imza törenine, Spor İşleri Müdürü Uğur Kocagöz ve Antrenör Murat Kahraman ile kaleci Onur Kapancıgil katıldı. Yeni transfer kaleci Onur Kapancıgil, Salihli Belediyespor’a gelmekten dolayı memnun olduğunu ifade etti.
Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lige (BAL) çıkmak için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Belediye Spor İşleri Müdürü Uğur Kocagöz, Salihli Belediyespor’un hedefine ulaşması amacıyla güçlü bir kadro oluşturduklarını söyledi.

Misafir df1

1 yıl önce - Çrş 19 Tem 2017, 13:37

Bu onur daha önce belediyespor balda iken de oynamıştı değil mi

tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 19 Tem 2017, 13:40

evet 2012-2014 yılları arasında forma giydi

tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2017, 12:29

Salihli Kocaçeşmespor'da istifa şoku
Bölgesel Amatör Lig'den (BAL), Süper Amatör Küme'ye düşen Salihli Kocaçeşmespor'da istifa şoku yaşandı. Kulüp Başkanı Şakip Başgönül ve yönetim kurulu üyeleri görevinden istifa etti.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9. Grupta Manisa’yı temsil eden ve ligi 6. sırada bitirmesine rağmen statü gereği bir alt lig olan Süper Amatör Küme’ye düşen Salihli Kocaçeşmespor’dan istifa açıklaması geldi. Kulüp Başkanı Şakip Başgönül, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görevlerinden istifa ettiklerini ifade etti. Görev yaptıkları 2 yıllık süre içerisinde Salihli Kocaçeşmespor’un hep bir adım ileriye gitmesi için elinden gelen her şeyi yaptıklarını ifade eden Başgönül, bu yolda kendilerini yalnız bırakmayan tüm Kocaçeşmespor sevdalılarına teşekkür etti.

“Yine takımın bir ferdiyiz”
Salihli için ne yapılması gerekiyorsa, ekip olarak bunu elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştıklarına vurgu yapan Başgönül, bu zorlu yolda kendilerini yalnız bırakmayan kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Başgönül, “Biz zorlu bir sevdaya düştük ve elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışarak memleketimiz adına mücadele verdik. Zor bir grubu 6.sırada bitirmemize rağmen statü gereği alt lige düştük. Bu mücadelede bize destek olan kim var ise hakkını helal etsin, bize bir lira dahi desteği olan kim varsa hakkını helal etsin. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım biricik kulübümüzün önünü açmak, daha iyi yerlere gelmesini sağlamak adına görevimizden istifa ediyoruz. Ama bu ayrılık sadece resmiyette. Bundan sonraki süreçte takımımızın yine bir ferdiyiz ve maddi manevi hep yanındayız” dedi.

tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 13:50

DUYURU
Geçtiğimiz hafta yeniden yapılanmanın önünü açmak amacıyla istifa eden Salihli Kocaçeşmespor yönetim kurulu yeni oluşum için yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Gündüz'ü görevlendirmiştir.
Salihli Kocaçeşmespor 2017 - 2018 Sezonunda Manisa Süper Amatör Grubunda mücadele edecektir.
Yeniden yapılanacak olan yönetim kurulu ve teknik ekibin detayları önümüzdeki hafta kamuoyuyla paylaşılacaktır.
Tüm sporseverlere duyurulur.
Yeni bir oluşuma gidecek olan Salihli Kocaçeşmespor'a Süper Amatör Küme'de başarılar dileriz...

tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 14:56

Kocaçeşmespor'da yeni yönetim için çalışmalar başladı
Bu sezon Süper Amatörde mücadele edecek olan Kocaçeşmespor Başkanı Şakip Başgönül geçtiğimiz günlerde istifa ettiğini açıklamıştı. Kocaçeşmespor yönetimi bu istifanın ardından yeni yönetim için çalışmalarını hızlandırdı.

Kocaçeşmespor'dan yapılan açıklamayla, geçtiğimiz hafta yeni yapılanmanın önünü açmak için istifa eden kurulu yeni oluşum için yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Gündüz'ün görevlendirildiği belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre; " Yeniden yapılanacak olan yönetim kurulu ve teknik ekibimizin detayları önümüzdeki hafta kamuoyuyla paylaşılacaktır. Tüm sporseverlere duyurulur." dendi.

tarzanlar
1 yıl önce - Pts 21 Ağu 2017, 17:08

Kocaçeşmespor'da yeni yönetim kurma çalışmaları devam ediyor.
Salihli'nin köklü kulüplerinden Kocaçeşmespor'da bayram öncesi hareketlilik başladı.

Kocaçeşmespor’a gönül vermiş birçok kişi maddi ve manevi destek verecek taahhütlerde bulunuyor. Önümüzdeki günlerde yeni yönetimin açıklanması beklenirken transferde de bombaların art arda patlaması bekleniyor.
Alt yapı çalışmalarına da önem veren ve başarılı sonuçlar alan Kırmızı-Lacivertliler 2017-2018 sezonunda da yine Salihli’de ve bölgede adından söz ettirmek istiyor.

tarzanlar
1 yıl önce - Sal 22 Ağu 2017, 20:48

KOCAÇEŞMESPOR'UN YENİ BAŞKANI AHMET GÜNDÜZ OLDU
Geçtiğimiz sezon Salihli'yi ve Manisa'yı Bölgesel Amatör Lig'de temsil eden ve statü adına Süper Amatör Küme'ye düşen ve bu sezon Süper Amatör Küme'de mücadele edecek olan ve yeniden yapılanan Kocaçeşmespor'da Başkanlığa; son 5 yıldır yönetim kurulu üyeliği ve Asbaşkanlık görevi yapmış olan Ahmet Gündüz geldi. Yeni başkan Ahmet Gündüz görevi son 2 sezonda Kulüp Başkanlığını yürüten Şakip Başgönül'den teslim alarak yeni sezon çalışmalarına başladı ve iyi bir kadro kurmak için transfer çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.
Kocaçeşmespor'un yeni kulüp başkanı Ahmet Gündüz'e yeni sezonda başarılar diliyoruz.
Hayırlı olsun.

(+)

tarzanlar
1 yıl önce - Cum 25 Ağu 2017, 13:34

KOCAÇEŞMESPOR BAŞKANI AHMET GÜNDÜZ "HAZIR OLACAĞIZ"
Gündüz "Lige gecikmiş olduğumuzu kimse düşünmesin; İnşallah hem genç ve dinamik hem de güçlü bir ekiple lige hazır olmuş olacağız. Bu yıl çok mütevazı bir bütçeyle daha sağlıklı hareket etmek istiyoruz" dedi.

(+)

Kocaçeşmespor Kulüp Başkanı Ahmet Gündüz Kocaçeşmespor'un geleceği ile önemli açıklamalarda bulundu. İşte Gündüz'ün basın açıklaması:

"Salihli'nin en köklü kulüplerinden olan Kocaçeşmespor'a bugüne kadar hizmet etmiş başkan, yönetici ve futbolcularımızın hepsine teşekkür etmek istiyorum.
Bu görevi üstlenmemde gerekli motivasyonu ve desteği hiç eksik etmeyen Başkanımız Şakip Başgönül başta olmak üzere bütün yönetici arkadaşlarıma katkıları dolayısıyla teşekkür etmek istiyorum, aramızda olmayabilirler ama hep arkamızda olacaklarını biliyoruz. Onların desteği olmadan böylesine zorlu bir görevi üstlenmeyi asla düşünemezdim. Kocaçeşmespor'un adını kısıtlı imkanlar ve ciddi fedakarlıklarla ulusal seviyede duyurmak, prestij kazandırmak ve milyonluk kulüplerle yarıştırmak için lazım geleni fazlasıyla yaptılar; çok zor bir süreçti, haklarını asla ödeyemeyiz.

Lige gecikmiş olduğumuzu kimse düşünmesin; İnşallah hem genç ve dinamik hem de güçlü bir ekiple lige hazır olmuş olacağız. Bu yıl çok mütevazı bir bütçeyle daha sağlıklı hareket etmek istiyoruz.

Hedefimiz hem Kulübümüzün prestijine layık, seyir zevki yüksek bir futbol sergilemek hem de teslim aldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak olacak. Kesinlikle gençlere ve Salihli çocuklarına öncelik vereceğiz.

Bizler gelip geçiciyiz kalıcı olan ve aslolan Salihli'dir; Kocaçeşme'dir bu yüzden taraftarımızın desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olacak. Kulübümüzü asla yalnız bırakmayacaklarına inaniyoruz" dedi.

Ahmet Gündüz kimdir?

5 yıldır Kocaçeşmespor'da yöneticilik yapan Ahmet Gündüz 1978 Diyarbakır doğumlu; Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. 10 yıl İngiltere'de Dış ticaretle ilgilenmiştir, şimdi Salihli'de İnşaat ve Ev Mobilyası sektöründe faaliyet göstermektedir; evli ve 2 çocuk babasıdır.

tarzanlar
1 yıl önce - Cmt 26 Ağu 2017, 12:18

Kocaçeşmespor'da yaprak dökümü
Geçtiğimiz sezon Bal Liginde mücadele eden Kocaçeşmespor'da yeni başkanın belirlenmesinin ardından kadro şekillenmeye başladı. Geçen sezon forma giyen 3 oyuncu farklı takımlarla anlaştı.

Geçtiğimiz sezon Bal Liginde mücadele eden Kocaçeşmespor’da yeni başkanın belirlenmesinin ardından kadro şekillenmeye başladı. Geçen sezon forma giyen 3 oyuncu farklı
takımlarla anlaştı.

Celal Can Uysal Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da

Geçtiğimiz sezon Bal Liginde mücadele eden ve devre arası transferde takıma kazandırılan Kocaçeşmespor’un genç oyuncusu Erzurum Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldu.

Genç yaşına rağmen hırslı ve güçlü fiziği ile göze çarpan başarılı oyuncunun 1. lig takımlarından Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a transferi gerçekleşti. Kulüpten yapılan açıklama ile transfer duyurulurken kulübümüze katkılarından dolayı oyuncumuza teşekkür eder yeni takımında başarılar dileriz mesajı yayınlandı.

Gladyatör Tekirdağ’da

Yeni Başkanın belli olmasının ardından yeni sezon takım kurma çalışmalarını da hızlandıran Kocaçeşme Sporda yaprak dökümü Rıza Çetiner ile devam etti.

Kocaçeşmespor Kulübünden yapılan açıklamada “Geçen sezon bir çok profosyonel takımın transfer tekliflerini reddedip önce memleketim diyen ve kocaçeşmespor formasını giyen yıldız oyuncumuz Rıza Çetiner 3.lig ekiplerinden Tekirdağspora transfer oldu. Takımımız için canla başla mücadele eden oyuncumuza yeni takımında başarılı bir sezon dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Süleyman Burak Konya Akşehirspor’a transfer oldu

Yaprak dökümünün devam ettiği Kocaçeşmespor da bir transfer haberide Kocaçeşmespor formasını 2 sezon boyunca başarıyla terleten Süleyman Burak Zaimler’den geldi.

İki sezon boyunca takımın formasını Bal Liginde başarıyla giyen sol bek Konya Akşehirspor’a transfer oldu. Kocaçeşmespor kulübünden başarılı sol bek’in transferine “oyuncumuza şehrimize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz ve yeni takımında başarılı bir sezon dileriz” açıklaması yapıldı.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET