Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul 4. Çevreyolu: Hasdal-Habibler-Başakşehir-Hadımköy(Nakkaş) güzergahı inşaat
« önceki   123 ... 7677787980   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 77
Sadri Özcan
2 ay önce - Pts 13 Hzr 2022, 21:47

Normal bir viyadük yapmak varken Kanal İstanbul yapılacak diye 440 metre açıklığa sahip köprü yapıyorlar. Kanal İstanbul'un yapılacağı da yok. Yazık bu harcanan paralara.

burogel
2 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 01:11

Yol yap-işlet-devret metodu ile Rönesans tarafından yapılıyor.KMO gibi bu da ücretli olacak yani.Aslında zaten KMO'nun bir parçası bu otoyol ve bağlantı yolları.

burogel
2 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 01:16

Alıntı:
Normal bir viyadük yapmak varken Kanal İstanbul yapılacak diye 440 metre açıklığa sahip köprü yapıyorlar. Kanal İstanbul'un yapılacağı da yok. Yazık bu harcanan paralara.

Doğru gerçekten sazliderenin o kısmı basit bir viyadükle geçilebilir.Eğik askılı köprü yapmak akıl kârı değil.

frk svnc
2 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 10:34

Alıntı:

Kanal öyle veya böyle yapılmak zorunda. İstanbul Boğazı bu yoğunluğu bedava yaşamak zorunda değil. Yaparsın bir su kanalı bekleyen gemiler beklemez para kazanırsın. Boğazı da rahatlatırsın. O yüzden o köprüler öyle yapılmak zorunda. Kanal uzun süre yapılmasa da bütün köprüler o şekilde yapılmalı. Kanal mecbur yapılacak şimdi hemen başlama da ileriki zamanlarda yapılacak. Bakarsın çapsız chp yönetimi kendi yapar.

Zira İmamoğlu ve chp grubu, Topbaş döneminde ihalesi yapılan 7-8 metro hattı projesine İBB meclisinde komple hayır oyu kullanmıştı. Şimdi ben yaptım diyor ))

burogel
2 ay önce - Sal 14 Hzr 2022, 17:11

200 yılda çıkar artık 6 asma köprünün parası

Muhamme_Se
2 ay önce - Çrş 15 Hzr 2022, 15:51
Kanal siyasi bir mevzu değildir!

Zamanında Chpli Ecevit de kanal İstanbul u yapmak istedi. Bugün bu iktidar istiyor yapamazsa başka bir iktidar yine yapabilir. Halka doğru izahat edemiyolar gerekliliğini. Bu nedenle köprülerin yolların kanal vizyonuna göre büyük yapılıyor olması gayet doğru bir yatırım kararıdır.

yunucpp
2 ay önce - Çrş 15 Hzr 2022, 23:45

(+)

(+)

(+)

(+)

burogel
2 ay önce - Cum 17 Hzr 2022, 02:43

hocam aktif çalışma var mıydı fotoğrafları çektiğiniz zaman acaba?

Sefa_1234
2 ay önce - Cmt 18 Hzr 2022, 14:35

Merhaba, Şahintepe'de oturuyorum. Şuan mobil vinçler kurulu gözüküyor. Kısacası çalışma var.

yunucpp
2 ay önce - Pzr 19 Hzr 2022, 09:38

Sahada calisma var gibi gorunuyor ama aksam gittigim icin heralde hic insan goremedim. Gorevli saat 8-6 arasi calisma oluyor dedi.

sayfa 77
« önceki   123 ... 7677787980   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM