Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul 4. Çevreyolu: Hasdal-Habibler-Başakşehir-Hadımköy(Nakkaş) güzergahı inşaat
« önceki   123 ... 727374 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 73
ali alimi012
2 ay önce - Cum 15 Nis 2022, 14:40

Şimdi ücretsiz olunca daha uzun süre geçirmek mantıklı mı oluyor

Metrocu Rüzgar
2 ay önce - Cum 15 Nis 2022, 16:37

Aklima fikir geldi:
Bu yol Cebeci Tuneli'den ciktiginda iki farkli yone versin, biri mevcut acik Alibeykoy-Levent-Taksim-Aksaray, digeri de Sariyer-Beykoz-Cekmekoy-Ankara versin. Rota ise Cebeci-Hasdal-Bahcekoy-Sariyer-Beykoz-Mahmutsevketpasa-Polonezkoy-Cekmekoy seklinde olmali bence. Boylece Istanbul Kuzey Banliyolari'nin ucretli olsa dahi Anadolu'ya daha hizli ulasma konusunda daha iyi bir alternatif olur. Hem de Anadolu Yakasi'nda TEM ciddi oranda azalir.

tevfik59
2 ay önce - Cum 15 Nis 2022, 20:57

Bu arada ne Buyuksehir Bld Baskanindan ne de merkezi yonetimden ya şu istanbulun nüfusunu nasil frenleriz, nasil cazip olmaktan cikaririz diye en ufak bir fikir yok. Uretim yonetim saglik egitim eglence sanat spor hepsi burada ustune ustluk bir de binlerce yillik tarih.. Adam bld baskan adayi istanbulda yasami kolaylastiracak proje acikliyor, benzer aciklamayi diger aday da yapiyor.. ustune ustluk merkezi yonetim de daha da fazlasini acikliyor. Bu isin sonu yok. Ranta bir dur denmeli. İstanbul da yasamanin, girip cikmanin, egitim almanin yuksek bir bedeli olmali ve istanbuldaki uretim yonetim egitim saglik sektorleri anadoluya dagitilmali.. yeter artik yani buna cozum yok.

burogel
2 ay önce - Cmt 16 Nis 2022, 03:06

şehir hastanesinin arka tarafında adnan menderes bulvarının tek yönü trafiğe kapanmaya hazırlanıyor gerekli levhalar bugün yerleştirilmiş.otoyolun buradaki viyadük geçişiyle ilgili bir inşaattan dolayı olabilir.

memq14
2 ay önce - Cmt 16 Nis 2022, 04:04

Alıntı:
Şimdi ücretsiz olunca daha uzun süre geçirmek mantıklı mı oluyor

Evet haklısınız hatta tem otoyolu ücreti arttırılmalı ki herkes yan yollardan on saat trafikle gitsin. Parası olan insanlara mağdur oluyor. Hem para verip hem trafik çekmesin.

Faruk1406
2 ay önce - Cmt 16 Nis 2022, 13:14

Birbirinizi kirmaya gerek yok. Konu sapmasın lütfen

yusuf38
2 ay önce - Cmt 16 Nis 2022, 22:17

(+)

Sular vadisinde yeni direklerin kurulumu devam ediyor.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Sular vadisinde İlk viyadük ayağı temel kazısı başladı

tevfik59
2 ay önce - Pzr 17 Nis 2022, 11:54

Bakalim ambarli limani cikisi, Tem avcilar kavsagi - ispartakule kavsagi arasindaki trafik sorunu nasil cozulecek

eeddyy
2 ay önce - Prş 21 Nis 2022, 10:25

Başakşehir devlet hastanesinden dönerken elektrik direk montajı yapıyorlardı.

(+)

(+)

yunucpp
2 ay önce - Cmt 23 Nis 2022, 08:22

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)