Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul 4. Çevreyolu: Hasdal-Habibler-Başakşehir-Hadımköy(Nakkaş) güzergahı inşaat
« önceki   123 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 2
yusuf38
5 yıl önce - Pzr 28 May 2017, 22:57

Alıntı:
T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ ne yapmış olduğunuz 1700650827 sayılı başvurunuz 09.05.2017 tarihinde KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (HASDAL/İSTANBUL) tarafından cevaplanmıştır:

Kuzey Marmara Otoyolu projesinin Nakkaş - Başakşehir arası Yap - İşlet - Devret modeli ile ihale edilen kapsam dışına alınmış olup, projenin bu bölümünün bütçe imkanları ile ihale edilmesi planlanmaktadır.

Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri BİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.

mesajı beğendiniz mi?# değiştir h

Bimerden karayollarına sordum .Kmo otoyolu nakkaş-başakşehir arası henüz karayolları tarafında ihalesi yapılmamıştır.bu yol şuanda inşaatı başlayan kınalı-odayeri kmo nun nakkaş köyü civarından başlayarak hadımköy deliklikaya kayabaşından geçerek sular vadisi üzerinden şu andaki başakşehir kavşağında bitecektir.ayrıca bahçeşehir ıspartakule ve kayaşehire bağlantı yolları olacaktır. Devamında habipler hasdal yolu kesim-7 olarak inşaatı başlamıştır.
Yukarıdaki mesajlarda resimleri olan yol ibb tarafından ihale edilen arnavutköy habipler yolunun fenertepe mevkiinden başlayan kayaşehir fenertepe kısmından devam eden bahçetepe evlerinden bir kolu ıspartakuleye bir kolu olimpiyat stadına doğru giden yoldur.
Bu yol karayollarının ihale edeceği kmo nakkaş-başakşehir yoluyla şehir hastanesinin hemen kuzeyindeki bir kavşakta bağlanacak.

Haritada sol üstte hadımköyden gelip en sağdaki 4 lü kavşakta biten kmo otoyolu nakkaş-başakşehir kısmı

Misafir 88c

5 yıl önce - Pzr 28 May 2017, 23:19

Haritaya bunları aktarsan

aydın bahadır
5 yıl önce - Pts 29 May 2017, 11:21

(+)

Bahçetepe tarafında da yoğun bir çalışma var.
Ispartakule tarafına henüz gitmedim.

En son aydın bahadır tarafından Pts 29 May 2017, 11:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cemoli D18
5 yıl önce - Pts 29 May 2017, 11:27

Önem arz eden bir çevreyolu.
Mahmutbey'in dar boğazı, kamyon ve tırdan kurtulur bu yol bitince.

Misafir c39

5 yıl önce - Pts 29 May 2017, 14:15

kanal istanbul'a mani olmaz mı ?
o zaman güzergah belli degil.
belki de hayal

xmaksoy
5 yıl önce - Prş 01 Hzr 2017, 13:44

Anladığım kadarıyla, Hadımköy ile Sancaktepe-Paşaköy arasında kesintisiz bir hat oluşturulacak. Hasdal ile 3.Çevre Yolu Ümraniye çıkışı arasında Büyük İstanbul Tüneli kapsamında yapılacak olan 2x2 karayolu tüneli ile Hadımköy-Hasdal arası yol birlikte düşünülmeli.

kaan arslan
5 yıl önce - Cum 02 Hzr 2017, 17:29

Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin Sultangazi/Gazi Mahallesi tünel inşaat çalışmasından 1 haziran tarihli bir kare. Dün ben çektim;

(+)

Muhammed Emir
5 yıl önce - Sal 06 Hzr 2017, 01:30

bu yol üzerindeki en iyi iş yerlerinden biri:
Deliklikaya Sanayi Bölgesi

DESB'nin içinde "Deliklikaya Gişeleri" olacak
bana kalırsa bu yol ile DESB'nin açılışı hemen hemen aynı olur.
Peki burası ne alemde? cevabını vermek gerekirse:
bazı parsellerde kaba inşaatta sona gelinmiş, bazılarında hiç başlanmamış, bazısında temel atılıyor... dere ıslahı tamam vs. vs. Açılışa bir iki yıl daha var

timelessky
4 yıl önce - Çrş 12 Tem 2017, 13:26

başakşehir - ıspartakule - hadımköy için öngörüsü olan var mı? ne zaman başlar ve tamamlanır?

resmi olarak planlar üzerinde gözüküyor mu?

Rfnkrm
4 yıl önce - Cum 01 Arl 2017, 10:58

Bu yolu ozel sektor degilde devlet kendisi yapacakmis. O yuzden simdilik bir hareket yok. Keske ozel sektor yapsaydi simdi baya ilerleme olmus olurdu

sayfa 2
« önceki   123 ... 767778   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM